Slash - Slash

#-o Τι άλλο θα δω

Ποσες φορες το ακουσες?:-k

Το θεμα δεν ειναι να συγκριθει με κανενα Chinese Democracy ή Αppetite αλλα να ειναι ενας υπεροχος ροκ δισκος!!!8)

Θα συμφωνήσω… Έχω βαρέθει της συγκρίσεις του παρελθόν - παρόν…

Φιλαρακιεχεις δικιο!!!Ναι,συγγνωμη που εχω αποψη και την λεω,δεν θα το ξανακανω.Με συγχωρεις,ε?

Μπα μην χαλιέσε και εγω την γνώμη σου σχολιάζω… Free Country

where’s the chef to make Judas-fillet steak?

Εχουν διαρευσει καποια previews 30 sec απο τον δισκο,οχι σε καλη ποιοτητα ειναι η αληθεια αλλα ειναι μια πρωτη γευση.Το κομματι με τον lemmy πρεπει να ειναι καλο Dr alibi λεγεται,αλλα και ενα κομματι με τον M.Shadows φαινεται πολυ καλο.

Dr Alibi - Slash feat. Lemmy Kilmeister
SLASH - Nothing to Say (feat. M. Shadows) 30 SECONDS TO PREVIEW

καλα ολα αυτα (πολυ καλα δηλαδη) αλλα μυριζομαι πως το κομματι της φεργκι ειναι αυτο που θα μας παρει τα μυαλα. τρου στορυ

Preview 30 sec σε κάθε κομμάτι σε καλή ποιότητα

Eξερετικος ο οζζυ και γενικα πολυ καλοδουλεμενο ακουγεται το αλμπουμ.Που ειναι ο Αλις Κουπερ ρε παιδια ??? :frowning:

Ποτε τον ειδες τελευταια φορα?

Τι εννοεις ποτε τον ειδα ?Live? Τον ειδα περασμενο Δεκεμβριο στην αγγλια και κανει το καλυτερο σοου των τελευταιων 5-6 χρονων του.

Το κομμάτι με τον Alice θα ναι στην έκδοση που θα βγει με το Classic Rock μόνο…

Από τα previews φαίνεται ότι ίσως να ναι καλό το album! Ξεχωρισα τα κομμάτια με Lemmy και…Fergie!!!:slight_smile:

Slash – Watch This (feat Dave Grohl and Duff McKagan)

To Instrumental κομματι με Grohl κ Duff.

Διερρευσε το κομματι με τον ozzy,σε λιγο καιρο λογικα και ολοκληρος ο δισκος.

Crucify the Dead - Slash feat. Ozzy Osbourne

Καλουτσικο φαινεται. Για το instrumental κομματι ισως αν τελικως τραγουδουσε Grohl να ηταν καλυτερα.

1)Πολυ καλο το instrumental κομματι,πραγματικα.Hard rock απ’τα παλια και γουσταρω πολυ!!!
2)Το ‘‘By THe Sword’’ επισης φοβερο μου φανηκε, αρα…

3)…αισιοδοξω οτι ο δισκος θα σκιζει και το στηριζω στα τρια κομματια που εχω μεχρι στιγμης ακουσει,συμπεριλαμβανομενου κι αυτου με Ozzy.

Θετει υποψηφιοτητα στις 6 Απριλιου να κανει παρεα με τα υπολοιπα cd της δισκοθηκης μου.

Eδω εισαι,διερευσε…:p:p
Beautiful Dangerous - Slash feat. Fergie

πολυ καλα ελεγα 8)

βεβαια σε καποια φαση πηγα να τραγουδησω I love rock n roll, αλλα δε βαριεσαι

Αυτό κυκλοφορεί και Ελλάδα;

Λογικα ναι…:slight_smile:

Καλα θα γινει σφαγη στα περιπτερα.8)

Απο όσα κομμάτια έχω ακούσει και έγω μου φαίνετε πραγματικά τρομερός δίσκος με δυναμισμό και αλήτικο hard rock style και διαφέρει απο πολλούς δίσκους,έχει έναν αέρα απο παλιά.Το ghost και το instrumental είναι απο τις πιο κορυφαίες στιγμές του δίσκου