Slash vs Izzy Stradlin

Ρε πυροβολημενε ελεος…#-o #-o #-o
Αυτο βρηκε να στη σπασει στον Izzy??

slash χαλαρα!!μπορει ο izzy να ηταν ο συνθετης αλλα ο slash εδινε αλλο αερα στους GnR

Aπο τοτε που εφυγε ο izzy οι Guns εχασαν τη γη κατω απο τα ποδια τους…

H αληθεια ειναι οτι μου αρεσει το low profile σε ενα μουσικο, οπως του Izzy. Αλλα δεν θα κρυφτω.Ψηφισω Slash. Τα σολο, οι συνθεσεις, η “εικονα” του. Δεν συγκρινονται βεβαια οι δυο αυτοι μουσικοι. Ο καθενας κανει αψογα τη δουλεια του. Ο Izzy στη ρυθμικη και ο Slash στα lead. Εξαλλου η συνεργασια των δυο και το αποτελεσμα ειναι το πιο αξιοθαυμαστο.

Όταν λέμε Slash, σε ποιές συνθέσεις αναφερόμαστε ακριβώς?:-k

Slash. Με την σταση που ειχε κρατησει απεναντι στους Guns και στον Axl και οταν ειχε δηλωσει οτι για την επανασυνδεση δεν τον ενδιαφερουν καθολου τα ποσα λεφτα θα ριξουν στη μουρη τους αλλα ο αμοιβαιος σεβασμος μεταξυ τους εμενα εχει κερδισει τον σεβασμο μου. Ο Izzy φυσικα και ειναι πολυ καλος αλλα ο Slash ειναι εκεινος που κερδιζει τον απαραμιλλο θαυμασμο μου.

Σε λιγο θα βαλετε και αλλα διλληματα π.χ. ή μαχαιρι ή τσεκουρι ??:lol:

Izzy… Χαμηλό profile, καλός κιθαρίστας, ακόμα καλύτερος συνθέτης.

Αναφερομαι στις μουσικες συνθεσεις και συνεισφορες του στους Guns. Εγραψε το ριφφ του Welcome to the jungle, Paradise city, Sweet child o mine.

“where’s izzy?”

slash:afro:

Slash.

δουλεια δεν εχει ο διαολος…αλλα αφου κ εγω δεν εχω κατι αλλο να κανω…

ΙΖΖΥ…για εμενα η μεγαλυτερη απωλεια των Guns…παντα ειχα την εντυπωση οτι αν γουσταρε θα γινοταν πολυ πιο γνωστος απο τους “αλλους” 3 αλλα ειχε παντα χαμηλο προφιλ…μακαρι να γινοταν κατι και να γυρνουσε μονιμα στο συγκροτημα…και τα προσωπικα του αλμπουμ πολυ καλα…