Slash vs Izzy Stradlin

poion protimate???

Ο Ιzzy Stradlin ήταν πάντα το αγαπημένο μου μέλος των GNR. Για μένα πάντα η συνθετική φλέβα μετράει περισσότερο οπότε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης

symfwnw apoluta file!

Makran ypshloteroy epipedoy o Slash.

Ολη η σοφια της μουσικης σε μια προταση.

Προτιμω Slash…

Izzy χαλαρά…:wink: Ούτε πούλημα image,ούτε μεγαλόστομες δηλώσεις και φανφάρες και πιο δημιουργικός σε θέμα συνθέσεων…

Δε μπαίνω σε διαδικασία να ψηφίσω.

Ο Slash έντυνε τα κομμάτια και φαίνονταν τόσο όμορφα και είναι ακόμα και τώρα μεγάλη μορφή.
Ο Izzy υπερτερεί στη σύνθεση σαφώς.
Ήταν ομάδα.

Η αλήθεια είναι πάντως ότι εκτός Guns N’ Roses και οι δύο δεν έχουν κάνει κάτι να μ’ αρέσει.

ενοειτε κανενας… :lol:

O izzy ειναι πιο Low profile τυπος, εκανε αθορυβη δουλεια και ηταν αδικημενος απο αποψη προβολης,
δεν ειναι τυχαιο οτι μολις εφυγε απο GNR ολα αρχιζαν σιγα σιγα να καταρρεουν.

Ο slash απο την αλλη εκπεμπει μια προσωπικοτητα και λαμψη.Δυσκολο να επιλεξεις.:-s

:lol3: :lol3:

Είσαι κορυφή! :lol:

On poll:
Δεν μπορώ να ψηφίσω σε καμία περίπτωση! [-X
Ακόμα και στο δίλλημα Murray - Smith έχω απάντηση, εδώ όχι! :roll:

Συμφωνώ με τα λεγόμενα του Gigatron!:thumbup:
Ο Izzy ήταν ο βασικός συνθέτης (μαζί με Axl) όλων αυτών των μνημειωδών τραγουδιών και ο Slash ο sol-ίστας που σε κόλλαγε στον τοίχο! :respect:

Και οι 2 μαζί έγραψαν ιστορία! :bow:

Δε νομίζω να ήταν αδικημένος, το αντίθετο. Είχε πρόβλημα με την πολλή προβολή, σε σημείο που να καταντάει κόμπλεξ. Δεν την ήθελε και πιθανώς ‘κρατούσε πίσω’ όλο το γκρουπ σε ορισμένα θέματα. Κυκλοφορεί ένα βιντεάκι με συνέντευξη Axl και Izzy μετά από μια συναυλία τους στα τέλη '80, θα το ψάξω και θα το ποστάρω.

εμένα μου την έσπαζε ο Izzy που εμφανίζεται στις συναυλίες τον Guns μετα απο τις μαλακίες του Axl. Εγώ δε θα δεχόμουν να ξαναπαίξω σε συναυλία με ένα συγκρότημα όταν τα νέα μέλη κοροιδεύαν τα παλλια. (Αναφέρομαι φυσικά στον καινούργιο “Κιθαρίστα” που βγαίνει στη σκηνή με έναν κουβά στο κεφάλι για να κοροιδέψει τον Slash)

Αν λες για τον Buckethead, ετσι ειναι το στυλ του. Αλλα δεν ειναι ο καινουριος, οποτε δεν ξερω αν εννοεις αυτον.

δςεν ξέρω ποιος. Εγε πάντως ακουσά οτι ο κιθαριστας των guns σε μια συναυλία βγήκε και κορόιδευε τον slash, και το θεώρησα μεγάλη μαλακία. Πέρα απο Axl και Izzy guns n roses σημαίνουν και Slash

Ποιος σας τα λέει αυτά ρε και τα χάφτετε;
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτος που λες μαλλον ειναι ο Buckethead,ο οποιος βγαινει παντα με εναν κουβα KFC στο κεφαλι του επειδη ειναι πυροβολημενος…Και εχει φυγει απο τους GNR.
Οντως απορω που τα ακουτε αυτα τα πραγματα και τα πιστευτε…Ψαξτε το και λιγο μονοι σας.

Psifizw Izzy giati htan o vasikos syn8eths ton tragoudiwn kai htan panta swstos sta live xwris na xreiazetai na kanei tpt to pozeradiko opws slash!o slash aplws edyne ta kommatia me ta solo toy pou ayth htan kai h douleia toya alla ntaxei o syn8eths prepei panta na exei kai ena xeirokrothma opote Izzy

:o :o

Σε αυτές τις 3 προτάσεις εμπεριέχονται 4 πολύ χοντρά λάθη - ανακρίβειες… #-o
Ό,τι να 'ναι… [-X

Ο kourou και ο Therion σου απάντησαν ήδη… :wink:

Εγώ θα στα πώ από κοντά αν βρεθούμε σε κανά meeting, αλλά καλό είναι να μην λέμε ό,τι άσχετο ακούμε, χωρίς να το ψάξουμε λίγο…:?

:slight_smile: :bye:

Γι’αυτο τόνισα οτι έχω ακούσει αυτο:) :slight_smile: Αντε να γίνει το meeting