Slayer-accept-candlemass

8a paei kaneis?
setlists?
yparxei periptwsh na epizisi kaneis ama paei?

Εγώ θα πάω πάντως.Κυρίως για slayer με lombardo.Setlist δεν ξέρω. Δεν πιστεύω να μας χαλάσει ότι και να παίξουν μέχρι και Seasons In The Abyss.Dead Skin Mask κόλαση \m/.
Accept δεν με τρελαίνουν, οι Candlemass όμως και δισκάρα έβγαλαν και συναυλιακά γαμούν. Απλά μετά τους Black Sabbath φοβάμαι πώς ότι ακολουθήσει είναι καταδικασμένο.Χεχε.
Έχει και Theater όμως Παρασκευή.Θεοί.

Ακριβως…Απλα για να πιουμε καμια μπυρα…

Mpa, den pezei… :smiley:

Γιατί;

Kαλα , αφου υπαρχει τοπικ ηδη για το RockWave Festival ανοιχτηκε παλι καινουργιο …μηπως το εχετε παραγαμησει οι πιτσιτρικαδες εδω μεσα ?

Σας καβλωνει και ανοιγετε θεμα το οποιο εχει αμεση σχεση 1000 % με το Rockwave ?

Kαι σεις ρε παιδια , Θωμα , Γιαννη , τον DyingFreedom δεν ξερω πως τον λενε καθεστε και απαντατε ?
Βαλτε και λιγο χερι γιατι το ολο σκηνικο εχει αρχισει και ξεφευγει . Και μετα λετε πως ο ηλιας κανει σαν υστερικος . ΗΜΑΡΤΟΝ δλδ.

Ηλια , αρχισε να μην κλειδωνεις αλλα να σβηνεις … !!!

Εμένα φιλαράκο μου ΚΑΒΛΩΝΕΙ.

Ον τόπικ, υπάρχουν ξεχωριστά τόπικς για όλες τις υπόλοιπες μέρες. Το πρόβλημά σου με αυτό είναι το ότι το άνοιξε κάποιος καθυστερημένος πιτσιρικάς; Δε νομίζω πως πρέπει να κλειδωθεί.

Δεν πιστευεις οτι εχουν ξεφυγει τα πραγματα λιγο απο τον ελεγχο ? εχει χαθει η μπαλα πλεον . Ετσι πιστευω παντως εγω .
Τεσπα . χεστηκα αλλα ειναι και ενας λογος που εχω ξενερωσει εδω και καιρο …ανοιγοντε καινουργια τοπικ που εχουν αμεση σχεση με τα ηδη υπαρχοντα και ειναι και ανουσια .

Δηλ … ατακα του τυπου θα επιζησει κανεις αν θα παει …ειναι για τον πουτσο καβαλα .

Απλά κατάλαβε πως σε ένα μόνο τόπικ (αυτό του Ροκγουέιβ) είναι ΑΔΥΝΑΤΟ και ΗΛΙΘΙΟ να συγχωνεύσουμε 300 μπάντες.
Stop the madness και ποστάρετε για τη συναυλία. Άμα θέλετε.

Ποστ παράδειγμα:
Οι Slayer θα είναι ωραίοι.

Btw, το δεύτερο Μέιντεν τόπικ που άνοιξε ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ σου sirjim δε σε ενόχλησε ε;

:*

Οι Slayer θα είναι ωραίοι.
Θεοί.-

.- = τελεία και παύλα.

Btw, το δεύτερο Μέιντεν τόπικ που άνοιξε ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ σου sirjim δε σε ενόχλησε ε;

:*[/quote]

Δεν το συζηταω οτι ειναι και αυτο χαζο … γιατι νομιζεις οτι στα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ οπως λες δεν την λεω αν λενε και κανουν μαλακιες ? Εισαι πολυ νυχτωμενος . Kαι το στυλακι αυτο του τυπου αυτου δεν μ’αρεσει, τελειως πληροφοριακα δλδ .

Ε ας ανοίξουμε τότε 300 τόπικ για να γουστάρουμε και απλα να ανεβαίνει ο αριθμός των posts μας, να το παίζουμε και καλά έχουμε πολλά posts και ας λέμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Δώστε posts ρε παιδί μου!!!

Γράφτε για την συναυλία και σκάστε γαμώ το σπίτι σας πια.

Γενικά μιλάω.

χαλάρωσε ρε!! Προσέξτε λίγο τις εκφράσεις σας… Άντε γίναμε όλοι γαμιάδες εδω μέσα…

Εδώ άλλοι ανοίγουν τόπικ για action figures και GIJOE και σείς χαλιέστε για τόπικ που αφορού διαφορετικές μέρες του rockwave; Anyway.

Ρε συ σκέψου να μπαίνει κάποιος νέος χρήστης και να ψάχνει να βρεί πληροφορίες πχ για το rockwave και να βλέπει 20 topic ας πούμε. έ δεν είναι λίγο μαλακία? Και το κακό είναι ότι όλα λένε τα ίδια πράγματα

Δεν διαφωνώ καθόλου με τα λεγόμενά σου. ίσα-ίσα.
Απλά το μόνο που υποστηρίζω, όσον αφορά την περίπτωση του Rockwave είναι ότι πρέπει να υπάρχει ένα τόπικ για κάθε μέρα. Απλά αυτό.Το να στοιβάζονται όλες οι γνώμες σε ένα τόπικ πιστεύω ότι θα αποτελούσε μπάχαλο.Το ότι λένε όλοι τα ίδια πράγματα, ναι συμφωνώ.
Και μένα με ενοχλεί, όπως πχ με τους Maiden που γιναν 15 τόπικ πριν και μετά τη συναυλία. Αυτό δείχνει άκριτο οπαδισμό και γηπεδική συμπεριφορά για ένα συγκρότημα, που όλοι λατρέψαμε (λατρεύουμε) και δίνει την ευκαιρία στους μικρότερους σε ηλικία να εκφράσουν την πώρωσή τους.Δεκτόν αλλά με όρια.

Πρώτη φορά θα συμφωνήσω μαζι σου … αλλά κανένας δεν μίλησε όταν το είδαμε να γίνεται εκτος του Κourou. Δεν πρεπει καποιες στιγμες να μιλαμε και οι αλλοι ? Στην τελικη δεν ειδα κανενα μας να εκφραζει την αντιθεση του (βαζω και μενα μεσα) να πουν ωπα ρε φιλε υπαρχει ηδη ενα θεμα μην το ξεφτιλιζουμε .
Απλως ετυχε να ειναι ο ΙronBoy-7 που του την ειπα αλλα αναφερομουν σε πολλους ακομα μικροτερους . Ο ΙronBoy (Ανδρέας νομίζω) σταθηκε η αφορμη αλλα δεν αναφερομουν μονο σε αυτον το ξαναλεω.