Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

http://www.rockhard.gr/επικαιρότητα/οι-slayer-ανακοίνωσαν-πως-έρχονται-στο-rockwave-στις-13-ιουλίου?fbclid=IwAR08ZDTiZ8qAM7CzD7MnrAGpqH-N2teAAblBo4Rg83SbCN16dIk4xMy2abU

Χαμουλις!

3 Likes

Με ενα καλουτσικο line up απο κατω,μαζευεις 10-15 χιλ,να ειναι ολοι ευχαριστημενοι και ΠΟΛΕΜΟΣ !!!

5 Likes

Και το πακέτο που κάνει περιοδεία στην Αμερική να κλείσουν μια χαρά είναι

7 Likes

Δεν είμαι αισιόδοξος ω; προς αυτό/α

Βάλτε AMON AMARTH από κάτω γαμω!!!

4 Likes

Βαλτε support Lamb of god και θα γινει ματομμμνι

2 Likes

Με βοτκουλα και τσιγαρο στα πλαινα λοφακια μια χαρα παω. Τελευταια περιοδεια λεει, ας τους δω κι αυτους.

1 Like

https://www.setlist.fm/setlist/slayer/2018/jaahalli-helsinki-finland-4394bf2b.html Παντως εχουνε γαμω τα setlist τωρα που τα απαρακολουθησα

3 Likes

Φανταστικό σετλιστ :metal:

2 Likes

Πωπω και Lamb of God ?? Θα κατεβουμε νωρις για καλοκαιρι απεξω μου φαινεται !

3 Likes

Η κολαση μας περιμενει τσακαλακια !
3 Likes

Το απίστευτο είναι σε πόσα topics δημοσιεύτηκε η είδηση περί Slayer στο Rockwave! Λίγο ακόμη και θα το έβαζε κάποιος και στο “τι ταινία είδατε σήμερα”! Μιλάμε ότι σήκωσαν… κύματα ενθουσιασμού οι Σφαγείς!

5 Likes

Βλέποντας τις ημερομηνίες είδα το πόστερ από Αμέρικα και κόντεψα να πέσω από καρέκλα.

Φέρτε και Lamb of God γτχ. Το '10 θα μείνει αξεπέραστο στον αιώνα τον άπαντα, αλλά εκείνο το άκυρο το '12 ακόμα πονάει.

Και Amarth φέρτε. Και Cannibal να βγουν καταμεσήμερο να μη μείνει γρασίδι ούτε για δείγμα στο χωράφι.

Ον τόπι: SLAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

5 Likes

οπα οπα μλκς γιατι τωρα ειδα και εγω ολη την ανακοινωση στο fb των Slayer. Αν κρινω απο το ποστερ,αυτο το τουρ ΟΛΟ,θα ερθει και Ελλαδα??? ΡΕ ΘΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΡΕ

Βάλτε το πόστερ αν μπορείτε να καταλάβω κι εγώ

Νομίζω είναι μόνο για της Αμερικής


αυτο ειναι το ποστ και μιλαει για βορεια Αμερικη. Αλλα μεσα στις ημερομηνιες ειναι και αυτη της Ελλαδας για ευρωπη μερια !

2 Likes

Καλά άμα έρθει όλο αυτό το πακέτο σκάω με πανοπλία στο χωράφι, δεν θα είμαστε ασφαλείς πουθενά. Και στην καντίνα να κάθεσαι, θα αφηνιάσει κάνας οπαδός των Cannibal Corpse και θα φας καμία δαγκωνιά στο σβέρκο!

10 Likes

:joy::joy::joy:

2 Likes

Ρε τι λέτε ρε εδώ Λωρης έχει σπάσει πακέτα testament amon amarth και θα μας φέρει η αυτό το έπος;;

Μακάρι μακάρι μακάρι

1 Like