Οι Slayer έρχονται για τελευταία φορά στη χώρα μας για το AthensRocks Festival!

Δεν εχω ιδέα, λες; Ίδωμεν…

έρχονται.

Γελάει καλύτερα οποίος ρίχνει τη ζάχαρη τελευταίος

Δεν μπορούν τουλάχιστον να το κάνουν Δευτέρα?

ΥΓ: Δεν νομίζω ότι ο Ντιντις με Def Leppard ρεφάρει τπτ, περιμένουμε κάτι πολύ πιο εντυπωσιακό.

1 Like

Θα ήταν ωραίο να ρίχνει τη ζάχαρη το οικογενειακό φάντασμα (υπάρχουν ελπίδες ή κάτι τέτοιο πέφτει πολύ ακριβό;)

1 Like

Νομίζω θα είναι ΚΑΛO το line up.

Πες μωρέ έτσι κουβέντα να γίνεται

3 Likes

King Diamond… Αν ανακοινωθει και αυτος φετος παιζει να λιποθυμησω απο συγκινηση.

1 Like

Δεν νομίζω να έχουν μεγάλο κοινό οι Def Leppard στην Ελλάδα, ακόμη και στην περίοδο ακμής τους δεν είχαν.

3 Likes

θα φύγουν πολλά “τσεκ” στην λίστα αν έρθει και ο Διαμαντής

ας αλλάξει κάποιος και το όνομα

2 Likes

τι εστί Athens Rocks Festival ;; Ξέρει κανείς ;;

2 Likes

Είναι από την εταιρία που φέρνει και τους dropkick στη Θεσσαλονίκη. Άρα λογικά η συναυλία της Αθήνας θα είναι στο πλαίσιο αυτού του φεστιβαλ. Πάντως την εταιρία πρώτη φορά χτες την άκουσα

1 Like

γιατι θυμαμαι οτι εκει στην High Priority ηταν τα γραφεια της didi…

2 Likes

ε τώρα κι εσύ τι το ψάχνεις…

5 Likes

Και η σελίδα του ροκγουειβ στο ινσταγκραμ έγινε αθενς ροκς…

2 Likes

γιατί έτσι ;; Φοβάται να πει φέτος ότι το rockwave είναι το μεγαλύτερο φεστιβαλ στην Ελλάδα και αυτά τα γραφικά που λέει κάθε χρόνο στις ανακοινώσεις ;;; :joy::joy::joy:

2 Likes

Κάτι βρωμάει εδώ πέρα και δεν είναι τα πόδια μου… Μήπως αλλαγή χώρου;

1 Like

αλλαγη ονοματος φεστιβαλ ειναι το πιο πιθανο. αλλαγη χωρου μακαρι.

1 Like

“The team behind the most successful shows in Greece”, αλλά χωρίς να κατονομάζει ποιο είναι αυτό. Επίσης, φωτό κάθε μεγάλου ονόματος που μπορεί να φανταστεί κανείς βρίσκεται στην εν λόγω σελίδα. Ολοφάνερα πρόκειται για νέα εταιρεία που ανοίγει τα φτερά της :smiley:

1 Like