Slayer,Down,Rotting Christ,Napalm Death,Kvelertak 01/07/13 @ Πλατεια Νερου

οι SLAYER είναι το μοναδικό συγκρότημα στον πλανήτη που μπορούν οι οπαδοί του να κατεδαφίσουν οικοδομή παίζοντας μόνο 20 λεπτά !!! :twisted::twisted:

Όσοι (ελάχιστοι φαντάζομαι…) δεν το χετε ζήσει απο κοντά δεν μπορείτε να καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε…

Αυτά είναι…άντε να δουμε και τα υπόλοιπα…γιατι αν είναι να έχει το εισιτήριο κανα 60αρι και να δεις μόνο Slayer δε λέει ρε παίδια…
Τώρα θα μου πεις, θα δώσω (όταν με το καλό τα βρω…) τόσα για να δω για 4η φορά Waters…ε εντάξει…αρρώστιες είναι αυτές :stuck_out_tongue:

δισκογραφικα αρκετα εως παγερα αδιαφοροι εδω και καμποσους δισκους, αλλα συναυλιακο απωθημενο. παιζει και να…

Αμάν πια κι αυτή:!:
Μπροστά μου όλο εμπόδιο την βρίσκω.
Φταίω να αρχίσω τα γαμωσταύριδα; Άλλη μια συναυλία χαμένη; :frowning:

Σου ξεφεύγουνε ή τα θέλεις και τα λες?

GKABLA ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ

Θέλω και τα λέω καλέ. Δοκίμασέ το, ξεθυμαίνεις. :stuck_out_tongue:

ασδφγξκλ, ακόμα δεν τον είδαμε… Ίδωμεν.

Θα πάμε; 8)

λιποθυμώ

καλα αυτο με την εξεταστικη, αν η συναυλια ειναι στην πολη που μενεις κ σπουδαζεις,ειναι ανεκδοτο… εκτος αν δε σε πολυνοιαζει η συναυλια και κλαιγεσαι για να κλαιγεσαι…

αντε να το καταλαβω αν ειναι τελευταιο μαθημα…

Λοιπόν πρώτα από όλα αλλάξτε ημερομηνία είναι 01.07 όχι 07.07. Κατα δεύτερον:
Δε πρόκειται να χάσω Slayer, δεν είναι τελευταία μου χρονιά στη σχολή (του χρόνου ναι) απλά ότι μάθημα δίνω μετά από αυτό μάλλον θα πάει για Σεπτέμβρη.

[B][SIZE=“7”]SLAYEEEEEEEEEEEEEER![/SIZE][/B]

Έχασα Πριστ έτσι επειδή έδινα την επόμενη μέρα. Μεταξύ άλλων τα τελευταία χρόνια… Είμαστε φυτά εμείς:!:

Τι λες?Το μάθημα κρίνεται στις βαριά 5 ώρες συνολικά που θα φας στη συναυλία, και είναι οι μόνες 5 ώρες που μπορείς να διαβάσεις το μάθημα.Αν πας συναυλία,δε γίνεται να διαβάσεις, ΠΟΥ ΖΕΙΣ?

[SPOILER]Πιο πιθανό είναι να χάσεις μάθημα αν δεν πας και μετά σκέφτεσαι τι έχασες -οπότε άντε κάτσε διάβασε- παρά άμα αφιερώσεις ένα απόγευμα/βράδυ για να τη δεις.Προσωπική εμπειρία.[/SPOILER]

Kαλά εννοείται πως έχω σκάσει,ειναι αγαπες οι Slayer και ας είμαστε σε αλλος μηκος κύματος <3

Επίσης,βασει του τίτλου “Rock Gods” εχουμε κάποιου ειδους φεστιβαλ λογικα.Εχουμε ακουσει τπτ;

Άραγε θα είναι ο Hannemann;;

…μυρίζει φεστιβάλ

…κιαν δεν είναι, τότε ποιος θα είναι ο αντικαταστάτης;
:):!:

Δεν θέλω καν να μπω στον κόπο να μετρήσω ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ μαθήματα έχω χάσει για συναυλία …
Αποκορύφωμα εργαστήριο το οποίο το έπαιρνα για 3η φορά (τόσο άσχετος:lol:) και τελικά δεν πήγα στην εξέταση (όπου πλέον ήξερα απέξω τον i8086) για να δω manowar 8)8)8)

(η παραπάνω τακτική ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ σε όσους θένε να τελειώσουν τη σχολή πριν το 2112 :lol::lol::lol:)

[B]http://www.youtube.com/watch?v=L3pwwXABERU[/B]

[SPOILER][SIZE=“6”][B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/B][/SIZE][/SPOILER]

δεν χανεται!!! :smiley: