Slayer,Sepultura η Metallica

Angel_In_Black καλά τα λες. Στο rockwave τα σπάσαν οι σφαγείς!
Όσο για τους Dark Angel από το στόμα σου και στου θεού τ αυτί. Δεν έχω ακούσει κάτι αλλά θα το ψάξω. Και άμα παίζει και ο ΘΕΟΣ gene hoglan ακόμα καλλίτερα! Άντε να διδάξουν τι σημαίνει πραγματικό thrash!
Darkness Descends ρε!!! Ο καλλίτερος thrash δίσκος όλων των εποχών και αφήστε τους άλλους να μιλάν για reign in blood… :twisted: :twisted: :twisted:

Οι Metallica & oi Slayer είναι για μένα ενα σκαλί πάνω από Sepultura

Πάντως και οι 3 αυτές μπάντες έχουν χάσει την αίγλη του παρελθόντος
Και γενικά από τις thrash μπάντες μόνο μία πιστεύω ότι κρατάει ακόμη πλεόν…

[size=7]ΚREATOR[/size] ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

[size=6]TESTAMENT[/size] reeee

Οι Kreator στα 00’s έχουν βγάλει δύο albums πού σπέρνουν! Οι Τestament;;;
Kι εννοείται καραγουστάρω Testament!!! Eίναι μία από τις αγαπημένες μου thrash μπάντες! (The New Order rules!!!)

Οι Testament ομως βγαλανε το 99…το the Gathering που οποιος ακουγε thrash τοτε ξαναθυμηθηκε τα νιατα του…
Βεβαια και οι Kreator ειναι κορυφες…

Πωπω το The Gathering ήταν δισκάρα. Και το Demonic βέβαια.
Αλλά και οι Kreator βγάλανε το Outcast και το Enemy… που ναι και αυτά σπάστα !!!

Για μένα Extreme Agression & Οutcast τα καλύτερα Kreator! Για να πώ την αλήθεια ΟΛΑ τους μου αρέσουν, αλλά αυτά τα 2 τα ξεχωρίζω περισσότερο! Με διαφορά η πιο ψαγμένη από την γερμανική φουρνιά του thrash :!: και γενικά σαν μπάντα, άσχετα με το thrash.

Evlepa pali xthes to “Into the pit” apo to Live in London kai katapwrothika. Pisteyw oti mazi me Metallica exoun ton kalytero frontman tis thrash. Alla pleon Hetfield papala. Enw ton Chuck Billy den ton stamata oute karkinos oute tipota. :twisted:
“Disciples of the watch,obeeyy!” :twisted:

tallica ρεεεεεεεεεεεεεεεε

METALLICA εννοείται!!! Το λέει κ η λέξη: Metal-lica.

metallica φυσικά!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Με κάλυψες πλήρως.
Α, και επειδή το λέει η φανέλα:

[size=6]METALLICA[/size]

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Άκυρη σύγκριση!
Metallica forever βέβαια,αν και οι Sepultura είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες.
Και οι Slayer βέβαια είναι άλλη φάση,πως να το κάνουμε

H αλήθεια είναι ότι οι metallica δεν πολυκολλάνε σε αυτή τη σύγκριση :? … Οπότε ανάμεσα στους slayer και τους sepultura προτιμώ μακραν τους slayer … Δεν ξέρω γιατί αλλά τώρα τελευταία οι sepultura με εκνευρίζουν…

Άκυρη σύγκριση.
Metallica λόγω καθαρά προσωπικής αδυναμίας…
Κι οι Slayer όμως μπαντάρα με ιστορία αξεπέραστη. Και για κάποιο λόγο γιατί μου φαίνονται περισσότερο τεχνικοί από τους Metallica? Δηλαδή, μόνο το Lombardo να πάρεις είναι πιο τεχνικός από όλους τους Metallica μαζί νομίζω.
In any case κι οι Sepultura καλοί είναι αλλά 3οι και καταϊδρωμένοι.
Με εκπλήσσετε όμως, περίμενα να ψηφίσετε όλοι Slayer.

Βασικά νομίζω ότι έχεις δίκιο για την “τεχνικότητα” των Slayer… :roll:
Παρόλα αυτά και εγώ οι slayer περίμενα να ψηφιστούν και μάλιστα με διαφορά αλλά anyway…

Για να λέμε την αλήθεια ο Lombardo στους Grip Inc. έπαιξε τεχνικά! Στους Slayer πιο πολύ ταχύτητα έδειξε… Όσο αφορά το δίδυμο Κing/Hanemann εντάξει δεν θα’λεγα ότι είναι και το πιο τεχνικό thrash δίδυμο (μάλλον το αντίθετο!) Βασικά όλα τα solos τους μου φαίνεται ότι είναι copy-paste του Angel of Death! Αν είναι έτσι για Μustaine/Friedman τι να πούμε!..

Metallica