Slayer,Sepultura η Metallica

Για να λέμε την αλήθεια ο Lombardo στους Grip Inc. έπαιξε τεχνικά! Στους Slayer πιο πολύ ταχύτητα έδειξε… Όσο αφορά το δίδυμο Κing/Hanemann εντάξει δεν θα’λεγα ότι είναι και το πιο τεχνικό thrash δίδυμο (μάλλον το αντίθετο!) Βασικά όλα τα solos τους μου φαίνεται ότι είναι copy-paste του Angel of Death! Αν είναι έτσι για Μustaine/Friedman τι να πούμε!..[/quote]Ennoeis oti oi Mustaine/Friedman einai texnikoi h’ oxi??

metallica, φανατικά.
αλλά, όπως και να το κάνουμε, άλλο το ένα, άλλο το άλλο…

Για να λέμε την αλήθεια ο Lombardo στους Grip Inc. έπαιξε τεχνικά! Στους Slayer πιο πολύ ταχύτητα έδειξε… Όσο αφορά το δίδυμο Κing/Hanemann εντάξει δεν θα’λεγα ότι είναι και το πιο τεχνικό thrash δίδυμο (μάλλον το αντίθετο!) Βασικά όλα τα solos τους μου φαίνεται ότι είναι copy-paste του Angel of Death! Αν είναι έτσι για Μustaine/Friedman τι να πούμε!..[/quote]Ennoeis oti oi Mustaine/Friedman einai texnikoi h’ oxi??[/quote]
Friedman 1000% Mustaine όχι τόσο, αλλά ο Friedman τον ανάγκαζε να τον “ακολουθεί” :wink:

Ενδιαφερον αυτο…

Ενδιαφερον αυτο…[/quote]

Ενδιαφέρον γιατί…?

imoni fora pou simfono me ton nihilist

[/quote]

Για να λέμε την αλήθεια ο Lombardo στους Grip Inc. έπαιξε τεχνικά! Στους Slayer πιο πολύ ταχύτητα έδειξε… Όσο αφορά το δίδυμο Κing/Hanemann εντάξει δεν θα’λεγα ότι είναι και το πιο τεχνικό thrash δίδυμο (μάλλον το αντίθετο!) Βασικά όλα τα solos τους μου φαίνεται ότι είναι copy-paste του Angel of Death! Αν είναι έτσι για Μustaine/Friedman τι να πούμε!..[/quote]Ennoeis oti oi Mustaine/Friedman einai texnikoi h’ oxi??[/quote]
Friedman 1000% Mustaine όχι τόσο, αλλά ο Friedman τον ανάγκαζε να τον “ακολουθεί” :wink:[/quote]Swstos my friend. O Friedman einai fovero kitharoni pou anevase kai tin apodosh tou Mustaine. Pali vromika epaize alla album san to “Rust in Peace” den xanavgainoun…

Ενδιαφερον αυτο…[/quote]

Ενδιαφέρον γιατί…?[/quote]
Εισαι thrash-as ??? :wink:

Για να λέμε την αλήθεια ο Lombardo στους Grip Inc. έπαιξε τεχνικά! Στους Slayer πιο πολύ ταχύτητα έδειξε… Όσο αφορά το δίδυμο Κing/Hanemann εντάξει δεν θα’λεγα ότι είναι και το πιο τεχνικό thrash δίδυμο (μάλλον το αντίθετο!) Βασικά όλα τα solos τους μου φαίνεται ότι είναι copy-paste του Angel of Death! Αν είναι έτσι για Μustaine/Friedman τι να πούμε!..[/quote]Ennoeis oti oi Mustaine/Friedman einai texnikoi h’ oxi??[/quote]
Friedman 1000% Mustaine όχι τόσο, αλλά ο Friedman τον ανάγκαζε να τον “ακολουθεί” :wink:[/quote]Swstos my friend. O Friedman einai fovero kitharoni pou anevase kai tin apodosh tou Mustaine. Pali vromika epaize alla album san to “Rust in Peace” den xanavgainoun…[/quote]
Αν θές να ακούσεις ακόμη πιο τρελά πράγματα από Friedman (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) τσέκαρε Cacophony όπου μαζί με τον Jason Becker τα σπάνε, τα ισοπεδώνουν κλπ όλα! Επίσης και τα προσωπικά του λένε άσχημα! Αν είναι πές μου να σου δώσω links να τσεκάρεις :wink:

Exw tsekarei cacophony kai ta prwsopika tou Becker omws!
Tou Friedman den exw akousei alla exw akousei oti pop-aroun kai psilopatan se hlektronikes formes.

[SIZE=“7”]METALLICA[/SIZE]

[SIZE=“1”]Slayer

Sepultura[/SIZE]

Ελάτε,να είμαστε σοβαροί…Metallica.

Metallica of course …

Για την παρουσία τους στο παρελθόν : 1)Μetallica
2)Slayer
3)Sepultura
Αυτή τη στιγμή πάντως μόνο οι Slayer σέβονται την ιστορία τους.

Τι ερωτηση ειναι αυτη;;;

Metallica εννοειται αν και τωρα οι Slayer ειναι απο τους κορυφαιους.

Metallica
Sepultura
Slayer

Metallica στο πολυ πολυ ανετο!

Μετα πανε οι Slayer οι οποιοι ειναι τρελη μπανταρα αλλα καθαρα λογω προσωπικης αδυναμιας στους metallica πανε δευτεροι…

Οσο για τους σεπουλτουρα, χωρις να τους εχω ψαξει τρελα, απ’οσα εχω ακουσει και τους σλειερ και τους ταλλικα τους βλεπουν με κυαλια. (αν και μου χουν αφησει καλη εντυπωση και σιγουρα θα τους ψαξω κι αλλο).

Slayer θα πω γτ έτσι μου 'ρθε στην τρέλα!

Slayer του Diabolus In Musica…
Sepultura του Against…
Metallica του St. Anger…

1.Metallica
2.Sepultura
3.Slayer