Slayer-World Painted Blood

Θα δούμε αλλά κι εγώ δεν περιμένω και πολλά από τους άρχοντες. Δυστυχώς όλοι τους οι δίσκοι από το Seasons και μετά χάνουν πολύ σε σχέση με τα αριστουργήματα Hell Awaits και Reign In Blood. Αλλά πιστεύω πως το Christ Illusion ήταν σε γενικές γραμμές ένας αξιοπρεπέστατος δίσκος.

Καινούριο κομμάτι εδώ
:arrow:http://www.shockhound.com/features/667-exclusive--hear-slayer-s-new--hate-worldwide--here-first---

Ωραιο φαινεται το νεο τραγουδι :!:
2 φορες το ακουσα.Το περιμενουμε ολοκληρο.

Το κομματι ειναι γαμω.

Eμένα δεν με ενθουσίασε…ξέρω είναι thrash αλλά είναι της σειράς. Μιά από τα ίδια. Το psychopathy red μου άρεσε περισσότερο…

+1
περα απο το ψαρωτικο ξεκινημα και ενα καλο ριφ προς το τελος και μενα δεν με ενθουσιασε

χαλια.

να δουμε και την συνέχεια

Πω-πω! Πρεπει να πληρωσαν πολλα για να το φτιαξουν!

[SPOILER]Ισα με δυο τυροπιτες!

[/SPOILER]

Οντως ξεκιναει και γαμω το κομματι αλλα μετα ειναι μια απο τα ιδια … Ισως αυτο ειναι το θεμα. Μου ακουγονται ιδια και καπως κουρασμενα τα κομματια. Μπορει εγω να μεγαλωσα αλλα ειδικα σε πιο χαμηλες ταχυτητες (οπως στο Seasons …) μου αρεσουν ακομα πιο πολυ.
Θα του ριξω μερικες αυτιες οτα βγει αλλα δεν το κοβω να με κερδιζει.

Το τελευταίο ήταν δισκάρα.

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal:::respect:

Πολυ καλο το κομματι,και σε πολυ γρηγοροτερο τεμπο απο seasons-south,θα δουμε…

Μας έβαλε το κεφάλι στο μπλέντερ…απίστευτη δισκάρα…και αδικημένη:!:

Ναι συνολικά ήταν καλύτερο από τα 2-3 τελευταία τους, τουλάχιστον!

Το 2ο κομματι ειναι σκετη μετριοτητα :frowning:

Το πολυ καλο ριφ στην αρχη ενθουσιαζει αλλα μετα…

βγαλτε μια δισκαρα κ ελατε ελλαδα να το καψουμε!!αιντε!!

απ ότι είδα στο site blabbermouth.net σε μια συνέντευξη του lombardo ο νεος δίσκος θα κυκλοφορησει στα μέσα σεπτέμβρη.άντε κυκλοφόρησέ το…

αντε βγαλτε το κ ελατε απο εδω!

Review για τον νέο δίσκο παρακάτω:

http://music.msn.com/superfans/heavy-metal/blog/slayer-s-world-painted-blood-track-by-track-review/

:lol::lol::lol: Για γέλια το 2ο κομμάτι . Κομμάτι της ώρας , σαν πίτσα ένα πράμα… Κρίμα…:frowning: