Sleep 20/5/2012 @ Gagarin 205, Athens

Να κουβαλησετε το κωλο σας κατω για να σας γνωρισουμε κιολας.

8O8O8O

:lol2::lol2::lol2::lol2:

με τόσα λάιβ που γίνονται εκεί πρέπει να τον αφήσουμε κάτω τον κώλο μας…

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ! ΝΑΙ ΡΕ!
Αυτα ειναι νεα.Πραγματικα το περιμενα πολυ καιρο αυτο το λαιβ.Ηθελα να παω και Roadburn για παρτη τους φετος,αλλα ηταν πανακριβα τα εισητηρια.Τωρα δεν χανονται με τιποτα.Μεσα με τα χιλια!

:smiley:

:expressionless:

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B][/SPOILER]

επειδη δεν εχω ασχοληθει αυτο το dopesmoker ειναι μια ωρα και ειναι 1 τραγουδι;; :stuck_out_tongue:

και στις συναυλιες τους το παιζουν ολοκληρο;

ότι είναι 1 ώρα τραγούδι είναι, αλλά δε νομίζω να το παίζουν ολόκληρο στα Lives…

Είμαι εδώ και περίπου 5 λέπτα και γελάω με το τζιφ του μπρέην

κατά τ’άλλα, φέρτε τους και εδώ πάνω, και περίπου 20 μέρες μετά :smiley:

:? :? :? :? :? :? :?
κατι πρεπει να κανω, κατι πρεπει να κανω, κατι πρεπει να κανω…
θα ακουω το ντοουπσμοκερ 5-6 φορες τη μερα ετσι μετα ουτε θα εχω ορεξη να βγω οξω, ουτε να φαω και ιδιαιτερα, ετσι θα μαζεψω λεφτα για να κατεβω…πω το λαηβ της χρονιας ανετα για μενα…

Anakoinothike kai apo to Gagarin… Komple… :slight_smile:

θα παμε!!!

:lol::lol:

Εκεί θα είμαστε. Δεν χάνεται τέτοιο live :hippy:

Γιατίιιιι; Γιατί γαμώτο μια μέρα πριν τις πανελλήνιες; Γιατί γαμώτο γιατίιιιι; Όλο το σύμπαν με μισεί! -.-

Πω…αυτά είναι!και είδα χθες την ανακοίνωση για την περιοδεία των ΟΜ και ξενέρωσα…
Τουλάχιστον θα δούμε Sleep!:bounce:

αφού πάλι δεν θα έρθεις και το ξέρεις! εγώ τουλάχιστον δύσκολα, 4 μέρες μετά παίρνω μετάθεση δυστυχώς.

μπεργκχ, άκυρο, οι μαλάκες παίζουν και απο vols. :confused:

τιμη δεν ξερουμε ακομα?

όχι, αλλά σου λέω, πούλα τον Sabbath, και θα σου περισσέψουν κιόλας… :wink:

καλα οτι θα εχει λιγοτερο απο τον Σαμπαθ το περιμενω…αλλα το πηγαινε-ελα ειναι το ζητημα που στους Σαμπαθ περιμενα να τη βγαλω πιο φθηνα με καμια εκδρομη. παντως ειναι το πρωτο υποψηφιο λαιβ μεχρι στιγμης.

εις το facebook, στο event, βρηκα αυτό

20, 25, 30 απ’ ότι φαίνεται. και ωραία αφίσα.