Sleep 20/5/2012 @ Gagarin 205, Athens

εχουν βγει τα εισητηρια των 20 μεσω ιντερνετ??

δεν βρήκα κάτι, κι ας λέει την διεύθυνση. περιμένουμε υποθέτω, η αφίσα είναι φρέσκια.

Το url σε πηγαίνει στην κεντρική σελιδα του eventbrite αρα δεν τα ανοιξανε ακομα. Θα γινει σφαγη για τα ηλεκτρονικα.

το αφισόνι είναι ενδεικτικότατο του τι θα γίνεται εκεί μέσα… :rasta:

Μανούλα 8)

ελπιζω να τα καταφερω να κατεβω!!

so… it begins… :slight_smile:

http://sleepathens2012.eventbrite.com/

Βγάλαμε \m/

Ωραία, δέχεται και προπληρωμένες κάρτες, θα το τακτοποιήσω μάλλον το απόγευμα. :slight_smile:

το τσιμπησα! cu all on may:D

Τα ιδια κι εδω. Btw τα πρωτα 400 κοστιζουν 25, μετα παει 30. Στη θεση σας δε θα διακινδυνευα το “καπελο”.

Ερχόμαστε… :smiley:

μια μικρη βοηθεια :slight_smile:

προσπαθω και εγω να αγορασω ιντερνετικα.

εκει που μου ζηταει το CSC (Card Security Code) τι βαζω?

η καρτα μου ειναι Diners(πιστωτικη) αλλα λεει συνεργαζεται με Discover

3ψήφιο αριθμό από πίσω

οκ το βρηκα. θενξ!

ΤΟ ΠΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ!!! :D:D

edit: μου βγαζει αυτο

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don’t use your browser’s Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal’s website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

παρολα αυτα μου εχει ερθει το εισιτηριο στο μεηλ. απλα το αγνοω αυτο το μηνυμα?

Ε δεν το πιστεύω. Μπαίνω στο site να κάνω την αγορά, επιλέγω το εισητήριο, κάνω μια μαλακία και βγαίνω για να ξαναρχίσω τη διαδικασία. Και μου βγάζει πλέον sold out!!! Ε αει γαμίδια βραδιάτικα. Ζήτημα λεπτών ήταν να προλάβω…

είχε μείνει εδώ και κάτι ώρες 1 εισιτηριάκι, της ντροπής, και μόλις είδα ότι το πήραν…

άρα… πάπαλα τα 20άρια… (21, 25? για την ακρίβεια)

400 25άρια τώρα… μικρό το κακό για όσους δεν πρόλαβαν…

ελα ρε φιλε, αργησα; πφφφ ελεγα αυριο να παρω ενα μπας και κοψω τιποτα απο τον λογαριασμο…εχουμε και εξοδα μεταφορας οι εδω πα…:roll:

έβγαλε πάλι available εισιτήριο στο eventbrite πάντως…
αν το δει κάποιος εγκαίρως έχει καλώς… :slight_smile:

Επειδή πριν κάποιες μέρες μου είχαν πει στο περίπου για τέλη Φεβρουαρίου και τώρα είδα κάτι για Μάρτιο, ξέρει κανείς πότε ακριβώς θα ξεκινήσει η προπώληση στο ticket house? να προλάβουμε οι μη έχοντες κάρτες τα 25αρια γαμώ.