Sleep 20/5/2012 @ Gagarin 205, Athens

εχει ξεκινησει ηδη εδω και και 3 βδομαδες νομιζω. τα ιντερνετικα τελειωσαν τη 2η μερα και τωρα συνεχιζεται στο τικετ χαους

Πριν 3 βδομάδες περίπου που πέρασα απο τίκετχουζ ρώτησα αν είχε αρχίσει η προπώληση και μου είπαν όχι.
[B]Εδώ[/B] διαβάζω ότι ξεκινάει αρχές Μαρτίου:?
Αν μπορεί κάποιος που ξέρει, ας απαντήσει με βεβαιότητα.

Ναι, κι εγώ είχα περάσει πριν 2 περίπου και μου είπαν το ίδιο πράγμα. Και τώρα βλέπω Μάρτη, γι’ αυτό.

χμμ. ισως η προπωληση στο τικετ χαους ξεκιναει τοτε. παραπανω δεν ξερω. παντως ιντερνετικα εγινε η δουλεια. δηλαδη και εγω απο εκει τσιμπησα

Τίποτα νεότερο για την προπώληση?Γνωρίζει κανείς αν έχει ξεκινήσει ή αν όχι πότε?:-k

από το myspace των Α Storm of Light:

Sleep and A Storm of Light: Europe May 2012: Updated

Stil a couple of dates to come…

May 4: Copenhagen, Amager Bio
May 5: Oslo, Betong
May 6: Stockholm, Strand
May 9: Berlin, Berghain
May 10: Leipzig, Conne Island
May 11: Prague, Lucerna Music Bar
May 12: Budapest, Club 202
May 13: Zagreb, Tvornica Kulture
May 14: Vienna, Arena
May 16: Rome, Circolo Degli Artisti
May 17: Cortemaggiore, Fillmore Club
May 18: Bern, Dachstock
May 19: Dortmund, FZW
May 22: Glasgow, The Arches
May 23: Dublin, Button Factory
MAy 24: Leeds Stylus
May 27: Antwerp, Trix
May 28: Munich, Feierwerk

Μόνο ελλάδα δεν…

και παρισι
κριμα που στο παρισι για σαπορτ εχουν μελβινς 8O

Στο fb η venerate κάτι είπε για τέλη Μαρτίου.

Tickets available at Ticket house,Rythm Records(Emm.Mpenaki and Andrea Metaxa),Monsterville(themistokleous 53, exarheia, 2103304407) ,and soon at Public!!!

Τρελό γέλιο με τη φωτογραφία που βάλανε στην κεντρική για το live:

O Cisneros με ένα βλέμμα δυσκοιλιότητας, ο Roeder με τα μάτια γουρλωμένα απορεί πώς βρέθηκε ανάμεσα σε αυτούς τους περίεργους τύπους και ο Pike είναι…πλυμένος και ξυρισμένος ! ;p

ξερει κανεις αν υπαρχουν των 25 ακομα;

αμε υπαρχουν σημερα πηρα απο τικετχαους

Σιγουρα! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!!! [SIZE=“6”]ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ[/SIZE][SIZE=“6”]???[/SIZE] ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ…

άντε πάλι γκρίνια… :stuck_out_tongue:

κάτσε διάβασε ρε, και από του χρόνου θα βλέπεις ό,τι θες… :stuck_out_tongue:

Οχι ομως Sleep και Trukfighters.Ουτε Overkill. Ενταξει μωρε απλα τυχαινει να ειναι απο τις ολ ταημ φεηβορητ μπαντες…Αδικη μοιρα…Του χρονου που θα μαι φοιτητης να δεις που θα εχει μονο Αγγελακα και Σκορπιονς με την τυχη που με δερνει! :lol:

μόνο; σε χαλάνε;; είσαι και αχάριστος… :stuck_out_tongue:

Ηλπιζα και σε κανα reunion Πυξ Λαξ να τα σπασουμε παλι ολη η Ελλαδα,αλλα που τετοια τυχη… :lol3::lol3:

Θα ξανακάνουν, με ολόγραμμα του Ξυδούς.

:metal::metal::metal:

τσιμπησα κι εγω εισητηριο σημερα

στο δελτιο τυπου δε λεει τπτ για το αν θα υπαρχει καποια μπαντα πριν, μαλλον κατευθειαν θα αρχισουν οι ιδιοι ε;

//παρεπιμπτοντως ειδα εναν στους red fang να φοραει μπλουζακι dopesmoker, ξερετε αν υπαρχει πουθενα;