SLEEP live at Piraeus 117 Academy | Tuesday 16/4/19

Μια χαρά, νωρίς-νωρίς.

1 Like

Μια χαρα το χανω,τα μαγαζια κλεινουν 9 ρεεεεεεεεεε

Πείτε το στο facebook ρε, μήπως και το πάνε λίγο πιο μετά.

1 Like

Δεν έχει support; Κ εγώ με την ψυχή στο στόμα θα πάω

όσοι πάτε αμέσως μετά τη δουλειά , φροντίστε πριν φύγετε απ το σπίτι, να πάρετε τον απαραίτητο εξοπλισμό ε;;

Δηλώνω πανέτοιμος για τους θεούληδες
20171113121929_3b3d83eb

6 Likes

Ε, ναι, ας μείνει και κανένας νηφάλιος για να μας μεταφέρει εντυπώσεις για το τι συνέβη, σε εμάς που δεν θα μπορέσουμε να είμαστε παρόντες!

3 Likes

α μην σε αγχώνει . Θα φέρω και μια φίλη μου :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Η μόνη συναυλία στην οποία δεν έχω μυρίσει τσιγάρο, αλλά ΜΟΝΟ μπάφο.

4 Likes

να πάρω υγρό βιολογικής κάνναβης για το ηλεκτρονικό τσιγάρο ;;; μην είμαι παράταιρος

πέραν του χιουμορ, ανυπομονώ να τους δω . Πρώτη φορά. 24 ώρες ακόμα

Δεν έχετε συνέλθει ακόμα;;; :stuck_out_tongue:

Τεράστια εμπειρία το λαηβ. Δεν υπάρχει αυτός ο ήχος

Τσιριζαν οι νότες ανατρίχιασα

4 Likes

Πολυ καλοι, σχεδον 2 ωρες γεματες

3 Likes

5 Likes

Όταν είδα τους Wizard πίστευα ότι το λαιβ των Sleep δεν θα έχει το ίδιο οστικο κύμα,εν τέλη ακόμα δεν έχω συνέλθει! Ότι καλύτερο έχω δει σε λαιβ τέτοιου ηχου

3 Likes

εγω θα κλαιω για καιρο που το χασα,κοσμο ειχε???

1 Like

Ενώ όταν μπήκα στην αρχή (20 λεπτά πριν την ώρα έναρξης) τρόμαξα λίγο γιατί δεν είχε κόσμο, τελικά είχε αρκετό, ευτυχώς. Από πάνω που ήμουν, όλη η πλατεία που έβλεπα ήταν γεμάτη.

EDIT: ναι, θα κλαις καιρό.

2 Likes

ω ρε μαγκα ωραια ηταν

1 Like

Εγώ μπήκα 9:10, πήχτρα ήταν μέχρι και στις σκάλες καθοντουσαν, μπροστά από ριστερό μπαρ αράξαμε με την παρέα κ ήπιαμε καμία 10αρια μπύρες, στο Holy Mountain και στο dopesmoker μου σηκώθηκε η τρίχα καγκελο, ένας δίπλα μας στο τέλος είπε αυτό δεν ήταν λαιβ, αυτό ήταν πιστεμα… Πραγματικά απτά λαιβ που δεν θα ξεχαστούν ποτέ, btw απτην είσοδο του academy μύριζε μυρωδατα βοτάνια, πρώτη φορα τόσο εντονα

3 Likes

Δεν ήσουν στην προηγούμενη :joy:!

2 Likes

Όχι δυστυχώς :expressionless:

1 Like

σωστός χαρακτηρισμός. Κι εγώ ως “εμπειρία” το ανέφερα

ο κόσμος ήταν αποσβολωμένος , χλιαρά χειροκροτήματα και επιφωνήματα . Μόνο γουρλωμένα ( ή κλειστά :stuck_out_tongue: ) μάτια

Ο τρόπος που έσκαγε τα ριφφ ο Ματ ήταν μαγικός . Και είναι και το ατού τους, από τα χαλαρά τζαμαρίσματα έσκαγε ένα κύμα στο ξαφνικό

πολύ δυνατό και το dragonaut ( ως χιτάκι ) ζωντανά. Άνοιξε το volume της κιθάρας για να σκάσει το heavy intro και ήταν σαν βρυχηθμός του δράκου της Καλίσι :metal:

Ο ντράμερ βοηθάει πάρα πολύ σε αυτόν τον τρόπο που χτίζουν . Μεγάλη δύναμη

3 Likes