Sleepin Pillow 20/11 Λάρισσα 27/11 Θεσσαλονίκη // Μore TBA

Hi to all.Some live dates:20/11 in Larissa at Stage and 27/11 in Thessaloniki at 8BALL…more info and dates in other cities soon…

Απο το Facebook της μπαντας

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :smiley:

και 18/12 στο ρομαντσο

χαμούλης

Πηγε κανενας Λαρισαιος να μας πει εντυπωσεις;

Πριν λίγο γράψανε στο Facebook ότι μόνο μείνανε 90 εισιτήρια για σήμερα. Βασικά σίγουρα 88, αφού πήρα 2! :stuck_out_tongue:

Αλήθεια, πόσο κόσμο χωράει αυτό το Ρομάντσο; Θα 'μαστε σαν τις σαρδέλες;

Όποιος βρέθηκε χτες στο Κοο Κοο έγινε μάρτυρας μίας βραδιάς που θα πρέπει κάποτε να την λέμε στα παιδιά μας. Μακράν το καλύτερο τους live ever στην πρωτεύουσα, απίστευτος ήχος και ένα performance μπάντας για τεράστια πράγματα. Προσωπικά δεν έχω δει εγχώρια μπάντα να πιάνει τόσο υψηλά επίπεδα σε live. Μουσική, visuals, performance, ψυχή.

Κάτσε, ώπα, καλύτεροι από ότι το 2011 στο An, aka μια από τις top-5 συναυλίες όλων των εποχών επί γης και σύμπαντος;

Κοίτα τους έχω δει συνολικά 6 φορές στην Αθήνα. Της Παρασκευής και του Αν ήταν οι καλύτερες. Νομίζω απλά ότι την Παρασκευή ήταν και ο ήχος / visuals σε πάρα πολύ καλό επίπεδο.

Και στις δύο είχα πάρει φίλους μαζί που ενώ στην αρχή και έχοντας ακούσει λίγα από τα κομμάτια τους ήταν “χμμμ άντε θα έρθω να δω πόσο καλοί είναι αυτοί που μου λες”, μετά ήταν σε φάση μαζεύω το σαγόνι μου.