Sleepin Pillow@ΑΝ, 8/10/11

Σήμερα. Να είστε όλοι εκεί.:):!:

αυτό.

[COLOR=“White”]12345[/COLOR]

Διπλό ποστ γιατί έτσι.

Ούτε που το ήξερα το τραγούδι, μπορεί το The Light is real να ήταν ίσως μία από τις κορυφαίες στιγμές από άποψη μομέντουμ, μαζί με Amplifier και Holy Monster που παραλίγο να σπάσει την κιθάρα από αυτό που ένιωθε, αλλά εγώ αυτό ερωτεύθηκα κατευθείαν από την πρώτη νότα που έπαιξαν, πήρα το σιντι από τον πάγκο, το χω ακούσει καμιά 20αριά φορές σερί όλη τη νύχτα, κοντεύω να μάθω απέξω τους στίχους σε 2 ώρες, και έχω πάθει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΖΗΜΙΑ λέμε.

χαχαχα ο Red Rum έπαθε ζημιά! welcome to the club μαν :smiley:

Εσύ με το μούσι πάνω στην αριστερή κολόνα ήσουνα μου φαίνεται.
ΤΙ ΓΑΜΗΣΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ…

…ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ MASTERPIECE, μου φύγανε δάκρυα σοβαρά, όχι λίγο υγρασία κι έτσι…τρέχανε στα πλακάκια…γαμώ την πουτάνα μου, best greek band ever

give me (more) dope.

Ντάξει τι άλλο να ειπωθεί για αυτή την μπαντάρα. Για μία ώρα και πενήντα λεπτά τα έδωσαν όλα στη σκηνή. Και βγάλαν διπλάσια ενέργεια από την προηγούμενη φορά στο koo koo. Ειδικά στο Holy Monster o κιθαρίστας πέταγε την κιθάρα του κάτω από την πόρωση.

Πολύ καλοί και οι Fool In The Box.

Α και λίγο κράξιμο.
-Μόνο ο μπασίστας είχε την κανονική εμφάνιση. Που πήγε το θεικό καπέλο με τα αυτιά του τραγουδιστή;
-Για τον πούτσο ήχος. Εντελώς όμως.

του έσπασε η χορδή πάνω στο τραγούδι και τα πήρε

όντως πιό δυνατοί από ότι στο κουκου,ίσως λόγω μεγαλύτερης προσέλευσης

είναι από τις λίγες μπάντες που όλα τα μέλη είναι ισότιμα και δεν μπορείς να ξεχωρήσεις κάποιον,ότι είχε καλύτερη απόδοση…

the light is real είναι από τα καλύτερα συναυλιακά τραγούδια που χουν γραφτεί…

το σέτλιστ θα το κάνω εικόνισμα

ετσι καψου βρωμιαρη red rum :stuck_out_tongue:

τους εχασα λογω γριπης , αλλα οκ λιγο οτι τους ειχα δει απριλη/ιουνη , λιγο οτι φοβομουν τον ηχο του ΑΝ δεν χαλαστηκα

αποτι εμαθα εσκασε νεο αιμα κ καηκε (σιγα που δεν θα)

Τα παιδια ειναι για ανοιχτο χωρο με ΚΑΛΟ ηχο

οσοι ηταν τεχνοπολις τον ιουνιο θα καταλαβουν τι εννοω (απλα εκει επαιξαν 50 λεπτα για να ανεβουν μετα κατι υπνοι)

Ασχετοι.

Πρόσθετα στον κακό ήχο του An, χάθηκε και ολόκληρο το visual show (όπως φοβόμουν δηλαδή).

ΘΕΟΙ oi sleepin παιδια δεν το συζητω τρελαθηκα!!!8O
Αυτοι και οι Poem οι καλυτερες ελληνικες μπαντες της εποχης κατεμε