Νεκρός ο μπασίστας των Slipknot

απο σήμερα δεν υπάρχουν slipknot…
το ειχαν πει πολλές φορές και σε συνεντεύξεις αν αποχωρίσει κάποιος δεν θέλουν να συνεχίσουν…:frowning:

Παει και αυτος… R.I.P μονο…

ελπιζω οι δηλωσεις αυτες να βγουν ψευδεις

θα δούμε για αυτό πιθανό αλλά έχουν κάνει αρκετές δηλώσεις που έχουν αλλάξει κατά καιρούς.

επίσης επηρεάζει και stone sour αν και δεν νομίζω να μην έρθουν γιατί μιλάμε για ένα μήνα απόσταση… είμαι σκατά τώρα έχω βάλει το επικό πρώτο άλμπουμ στο ριπιτ και ας μου στείλουν αύριο γραπτή δήλωση οι γείτονες για φασαρία RIP

ναι, το εχουν πει πολλες φορες αυτο, αλλα παιζουν πολλα λεφτα στην μεση και πολυεθνικες και τα λοιπα, οποτε μην το δενεις και κομπο :wink:

Eνώ αν πεθαίνει από άλλο αίτιο δεν είναι? Φέησπαλμ.

Rip Παύλε Γκρέη λοιπόν. Κρίμα πάντως, τρελές απώλειες τον τελευταίο ενάμιση χρόνο. Δεν πειράζει, θα πάνει να κάνει παρέα στον ένα και μεγάλο μπασίστα Παύλο, τον μοναδικό Raven των Killing Joke, Ministry και Prong.

Τους τελευταίους μήνες ήταν ιδιαίτερα χαρούμενος, καθώς η γυναίκα του περιμένει το πρώτο τους παιδί?.

τι να πεις τωρα…:frowning:

Ποιος γαμεί τους Slipknot,το παλικάρι πέθανε…R.I.P.:frowning:
Ρε τι γίνεται γαμώ…

Επαθα πλάκα…Τι σκατά συμβαίνει;
Ηταν και από τους συνθέτες της μπάντας μαζί με Joey και έναν από τους κιθαρίστες νομίζω.

Οσο για το μέλλον της μπάντας, ούτως ή αλλως έχει κλείσει ο κύκλος της.

Έλα πάμε τώρα τα ποστ “ευτυχώς πρόλαβα και τους είδα”.

Μια ακόμα απώλεια λοιπόν, τελειωμό δεν έχει φέτος. :frowning: :frowning:

Μακάρι να είναι καλύτερα εκεί που θα πάει.

Πάντως ατάκες τύπου “ας πρόσεχε” για ναρκομανείς, είναι τουλάχιστον αφελείς και αποτελούν μονοδιάστατη προσέγγιση του όλου προβλήματος.

γαμω. αυτο ερχομουν να γραψω.

Επιλογή του ήταν τα ναρκωτικά πάντως, ας μην πάμε και στο άλλο άκρο.

αυτο και τπτ αλλο.

κριμα 38 χρονων ανθρωπος
περιμενε και παιδι

κουραγιο στους δικους του και…ολα τ αλλα να χαμε να λεγαμε

ας ειναι ελαφρυ το χωμα

Προφανώς όχι. Όλα θέμα επιλογής είναι. Αλλά και η επιλογή εξαρτάτε από άπειρους παράγοντες.

Τεσπά, δε θαθελα για κανένα λόγο να ξεκινήσω τέτοια κουβέντα εδώ, οπότε το αφήνω στο R.I.P. για ένα μεγάλο μουσικό που συνέβαλε στο να πάει ένα-δυο βήματα μπροστά ο σκληρός ήχος στα 00’ς.

Όσο για το άιτιο απ’ το οποίο (φαίνεται ότι) πέθανε, τα χουν πει και οι ίδιοι:

Σίγουρα, αλλά εδώ δεν εξετάζεται ο πολυδιάστατος χαρακτηρας μιας μάστιγας.

Δηλαδή είναι αλήθεια ε? και αρνουμουν το πιστεψω!
παντος δεν μπορώ να φανταστώ τους σλικνοτ με καποιον αλλον εκτος απο τους γνωστους.
ΡΙP Paul! μας αφησες και εσυ ρε γαμώτο!

Το σταματάω και γω εδώ, γιατί όντως δεν είναι θρεντ για αυτήν τη κουβέντα.

Κριμα ρε παιδια,πραγματικα…:(:(:frowning: RIP,Paul Grey…!