Νεκρός ο μπασίστας των Slipknot

R.I.P.
Έφυγε άλλος ένας.

ε οχι ρε πουστη…
:frowning:
R.I.P ρε μεγαλε…

Τι γινεται φετος ρε? Τι καταρα ειναι αυτη?

R.I.P. Paul…

Ποτέ δεν ήμουν μεγάλος φαν αλλά το να πεθαίνει κάποιος και μάλιστα αρκετά νέος είναι κρίμα. R.I.P. ίσως βρει την ησυχία του τώρα.

Το διαβασα σημερα το πρωι και εν μπορουσα να το πιστεψω.Κριμα.Και ξανα κριμα.

Τι γίνεται φέτος ρε γαμώτο;;;

Malcolm McLaren
Peter Steele
RONNIE JAMES DIO
Paul Gray

Και ο Bret Michaels είναι μπες βγες στα νοσοκομεία…

Γαμ***ντας μας πάει το 2010 !!!

Κρίμα πραγματικά. Θέλω να δω τι θα γίνει με τους Slipknot τώρα.

RIP στο παλλικαρι…

Υπέρτατη ξενέρα.

R.I.P. και σε αυτόν … :(:(:(:frowning:

άντε να φύγει ο σκατό μήνας γτ δεν πάμε καλά … :? :?

γαμώτο ΣΟΚ!τι κωλοχρονιά είναι αυτή?!?
ήταν ένας εκ των ιδρυτών και των συνθετών των slipknot.τους οποίους και υπερλατρεύω.
γαμώτο μόνο 38 χρονών…:frowning:
RIP…

όσο για τους slipknot, όσο και αν είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες δε θα ήθελα να συνεχίσουν πλέον αν και μάλλον δε συνεχίζουν αφού το είχαν πει και οι ίδιοι πως αν κάποιος έφευγε από τη μπάντα θα το διέλυαν.
επίσης οφτόπικ αλλά μετανιώνω που δεν τους είδα…

Σοκ!!
Είχα διαβάσει μια συνέντευξη του στο Metal Hammer λίγο πριν τη συναυλία τους στη Μαλακάσα πέρυσι. Τον είχε πιάσει μια τρελή μαλακία (παίζει να ήταν και λίγο μαστουρωμένος) και είχα πεθάνει από τα γέλια με αυτά που έλεγε. Γενικά ήταν μορφάρα και απίστευτος μουσικός.
Χαίρομαι που πρόλαβα τον είδα λάιβ.

RIP

R.I.P

τι θα γινει με αυτα τα ναρκωτικα ρε μαλακες;Τεσπα R.I.P. κριμα εφυγε νεοτατος

R.I.P…

πολυς κοσμος φευγει τελευταια ρε φιλε… :frowning:

κριμα παιδια…ειχα δει αυτες τισ συντευξεις που μιλανε χωρις τις μασκες…και ηταν μακραν ο πιο συμπαθτικος…σε ευχαριστω για την συναυλια το 05…περσι δεν πηγα…

οταν συμβαινει αυτο σε καποιον τοσο γνωστο …παγωνεις…πιστευω κανεις δεν το περιμενει…εννοω σε συγκροτηματα που ειναι στα 2-3 κορυφαια του κοσμου…λες νταξει πλακα ειναι…

αυτο που εχει ενδιαφερον…αν και ειναι λιγο ασχημο να μιλαμε ετσι…αλλα εμεις στην τελικα εδω Ελλαδα ειμαστε και μπορουμε να συζηταμε…δεν ηταν συγγενης μας…τεσπα…εχει τεραστιο ενδιαφερον να δουμε τι θα γινει τωρα…το χουν πει πολλες φορες …και μαλιιστα το καυχονταν και καλα κανανε οτι εχουν μεινει 9 ατομα τοσα χρονια σταθεροι…

δεν ξερω τι μπορει να γινει…να παρουν καποιον αλλο και να φορεσει την μασκα του? νταξει αυτα θα αργησουν ουτως η αλλως…προτρεχω καπως αλλα λεω οτι μου ερχεται στο μυαλο αυτη τη στιγμη…πιστευω μπορει και να το διαλυσουν το θεμα…αν γινει και ετσι…θα γινουν και ‘‘θρυλοι’’ απο μια αποψη…δεν ξερω…απο την αλλη τοσο δημιουργικοι μουσικοι οπως ο Τζου…που θα συνεχισουν?

ουτως η αλλως οι stone sour ηταν ενα πολυ σημαντικο κομματι…και πλεον θα περασουν ακομα πιο μπροστα…ελπιζω το ασχημο νεο να μην επηρεασει τις εμφανισεις τους το καλοκαιρι…ηδη ακυρωσαν και οι μαστοντον…τι γινεται τελικα??

τεσπα…

RIP στο παλικαρι

Αν είναι δυνατόν ρε. Χάρε γαμημένε, δε χόρτασες ακόμα; Πόσους πια; Πόσους;

Και παρ’ όλο που προσωπικά δεν άκουγα ποτέ κι ούτε νομίζω ότι θ’ ακούω ποτέ Slipknot, αυτό δεν παίζει ρόλο.

38 χρονών γαμώ την πρέζα.

R.I.P. Paul Grey…
Κουράγιο μόνο μπορούμε να ευχηθούμε σε τέτοιες περιστάσεις(μισώ τα υποκριτικά και ανούσια “Συλλυπητήρια…!”)…
Ελπίζω να κάνουν reconsider οι Slipknot, όπως έγινε και με τους Metallica, καθώς έχουν πολλά να δώσουν ακόμα φρονώ. Ας βαδίσουν οι υπόλοιποι 8 ορθώς πλέον(δεν εννοώ ότι το τελευταίο έγινε και με τους τάλλικα)…

Κριμα ρε γαμωτο…Οπως ειχε πει και ενας φιλος,καποιος πρεπει να επιτιθεται στη μουσικη που ακουμε…

Τώρα να πω ότι αισθάνομαι λύπηση για έναν 38 χρονών μαντράχαλο που έκανε σκληρά ναρκωτικά, ενώ περιμένει παιδί, δε μπορώ… Για το αγέννητο παιδάκι όμως δεν ξέρω τι είναι καλύτερο, ένας πατέρας πρεζάκι ή ένας πατέρας νεκρός.