Slipknot

Πωπω τρελό γέλιο:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οι Slipknot το έχουν δει αραγε αυτό?:-k

απλα ο τροπος που το γραψε,υποδηλωνε οτι εκφερε μια αποψη πανω στο θεμα.τεσπα
οσο για muse σε παλιοτερη συνεντευξη τους δηλωναν οτι δεν γουσταραν το nu metal.οπωτε δεν ηταν χαβαλες αυτο που καναν,ηταν κοροιδια.δεν τρεχει προβλημα,δεν γινεται ολες οι μπαντες να γουσταρουν ολα τα υπολοιπα ειδη.

Σαφώς δε γίνεται, αλίμονο αν γινόταν… Και αυτό που έκαναν ήταν σάτιρα, πλάκα για πάρτη τους.

Προσωπικά οι Slipknot δε μ’ αρέσουν καθόλου, οπότε υποθέτω γέλασα κάπως παραπάνω, αλλά νομίζω πως μπορεί να φανεί αστείο και σε άτομα που ακούν το εν λόγω συγκρότημα.

Τεσπα, για πλάκα το έβαλα επειδή το θυμήθηκα.

Πλακα ειχε, γαματο ηταν!!! Εννοειται χαβαλες ρε παιδια…

Αναμενουμε τοπικ Muse vs. Slipknot…

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι οι Muse προσπαθουν να φτασουν τον Kerry King…

Ε οχι ρε φιλε, δεν θα τα καταφερετε…

Όντως, θά 'χει γέλιο! :smiley:

Η πλάκα είναι πως στο Allmusic έχει τους Slipknot similar artists με Muse!!! #-o

Στο allmusic γενικα υπαρχουν καποιες πληροφοριες αλλα γραφονται και πολλες βλακειες…

To all music είναι από τα πλέον gtp sites… Και μακάρι να σβηστούν όλα τα links από την wikipedia… Έχω δει κάτι 2/5 αστεράκια σε κάτι δισκάρες και μου ανάβουν τα λαμπάκια

Όχι, γενικά πιστεύω είναι αξιόπιστο. Δλδ αν θες να ψάξεις συγκροτήματα που δεν ξέρεις, βοηθάει. Αλλά ναι, έχει και αρκετές ακυρότητες…

Deep Purple - Stormbringer : 2/5 :lol: :lol: :lol:

οι Slipknot ειναι θεοι!
φοβεροι δισκοι , αποστομωτικα live , φοβεροι μουσικοι , ειδικα ο Joey ειναι πρωτομαστορας
δεν ειναι τυχαιο που εχει κανει τοσα πολλα guest
δεν ακουω πια οπως στο λυκειο , αλλα που και που βαζω κια θυμαμαι τα χιλιοκαμμενα cd τους…
προτιμω το Vol3 απο τα αλλα , ειναι το πιο ωριμο της καριερας τους.

αγαπημενα κομματια το Before I Forget και το Left Behind

τον Αυγουστο (λενε οτι) θα κυκλοφορησει το νεο τους
αναμενουμε… (υπαρχει και ενα σχετικο tread. νομιζω στην Επικαιροτητα ειναι…)

  • οτι βγαινουν περιοδεια με Disturbed…:papas: :papas:

τους μισω:|

γενικα απο τετοιες μπαντες μονο οι Slipknot με κερδισαν , δεν ξερω γιατι

Kαι εμεις εσενα…

Slipknot -

I AM HATED

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι ωραία θα ταν αν ερχόντουσαν κι απο δω…

οσο και να μου αρεσουν τα projects τους (murderdolls,stone sour)πρεπει να σταματησουν να κωλοβαρανε και να κανουν κανα δισκο μπας και ξαναρθουν

Εγώ αρχικά άνηκα φανατικά στο πρώτο μισό. Και ξαφνικά βρέθηκα στο δεύτερο. Δεν ξέρω πώς και γιατί τους μισώ, ίσως εξ αιτίας όλων των γαμάτων και καλά μεταλάδων που έχουν γεμίσει τα γυμνάσια που γρυλίζουν ασταμάτητα τραγούδια των slipknot

Πες τα ρε γαμωτο. Εχω δει βιντεο απο Λυκαβυτο και κοπαναγα το κεφαλι μου στο γραφειο που ημουν μικρος κ δεν μπορουσα να παω. Ενα πιτ ολο το θεατρο…