Slough Feg-Wrathblade-T.B.A. Athens 2/9 @ Kyttaro Club - 10 ? είσοδος

Μολις τωρα ανακοινωθηκε, διοργανωτρια η τιμια Eat Metal Records, που φερνει εναν απο τους ΓΙΓΑΝΤΕΣ του heavy metal των τελευταιων 15 χρονων, και για support μια απο τις καλυτερες ελληνικες μπαντες αυτη τη στιγμη. Το Τ.Β.Α. για τα υπολοιπα support ειναι ακομα πιο καυλωτικο…

Εδω η σελιδα της συναυλιας στο facebook: http://www.facebook.com/events/457952267549497/

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!!! Martian ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ

Eιναι αγαπη οι Slough Feg.

Ω ρε μαλάκα SLOUGH FEG ΚΑΙ WRATHBLADE MAZI TO ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΛΕΕΙ.

Τώρα πρέπει να σκεφτώ πώς θα τα κανονίσω να είμαι έξω στις 2 Σεπτεμβρίου. Δε γίνεται να χάσω τέτοιο λάιβ ρε πούστη μου.

Γαμω την ημερομηνια μου.Δυστυχως θα ειμαι ακομη στην καλοκαιρινη δουλεια μου…
Και τι δεν θα εδινα να ακουσω κομματια απο το ‘‘Traveller’’!!!

Κει…

[SPOILER]Αν δεν παει κατι στραβα ως τοτε :Ρ[/SPOILER]

πω καλη φαση,αλλα δυσκολα για μενα:(

φερτε και hammers of misfortune ρε!

καρακαύλα η φάση8)

αν και εχω ξαναδει Slough Feg, λογικα θα τιμηθει γιατι ειναι μπανταρα…

Εννοείται μέσα!!!

Epeidh TERASTIES bandes sa touth edo, einai MEGALO krima na paizei se ligosto kosmo kai epeidh h eat metal timaei to heavy metal, to eishthrio tha kostizei 10 euro, kai sto tameio tha exei thn idia timh.
Episeis, opos kai se paliotero live, h eisodos tha einai DOREAN gia anergous ( me thn epideiksh sto tameio kartas anergeias) kathos kai se neous KATO TON 17 (Genimenoi diladh meta tis 2 septembriou 1995) me thn epideiksh taftotitas…
oso gia to teliko line up + kapoies alles leptomereies…more news TBA/…

metal on

Μόνο συγχαρητήρια σε τέτοιες ενέργειες, και φυσικά θα τιμήσουμε!

Δεν εχω ιδέα από τις μπάντες, δεν έχω επαφή με το είδος, δεν έχω έρθει σε κάνενα λαιβ σου, αλλά δεν εχω λογια για αυτες τις κινησεις. μπραβο μαν.

ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕ ΛΕΜΕ!

οοοοοοοοοοοοοοοοοπως ειμαιαιαιαι

Εγω δεν τα ακουω αυτα τα βαβουριαρικα τα χεβι μεταλς.

[B][SIZE=“7”]ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΜΠΑΝΤΑ ΟΛΑ 10? ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΗΜΙΘΕΟΥΣ ΕΚΕΙ Θ’ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΑ ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ[/SIZE][/B]

Εγω ειχα σκοπο να δωσω το παρον ανεξαρτητα της τιμης.Μιλαμε για Μπανταρα(ες).Ομως με τετοιες κινησεις που σκλαβωνουν,ο σκοπος γινεται στοχος.Θα ειμαστε εκει!

αυτό.

Αν και το σκεφτομουν, επειδη δεν εχω ακουσει παρα πολυ Slough Feg, αλλα δεδομενου του support και της αψογης (για μια ακομη φορα) κινησης απο τον Γρηγορη, θα δωσω παρον σιγουρα.

έλα να ακούσεις ΑΝΤΡΙΚΙΑ πράγματα:!:

Μαλακες, ενα δεκαευρω εχει το εισιτηριο, ολοι μπορουν να το δωσουν. Οταν βγουν με το καλο ριξε μια ειδοποιηση να περασουμε απ’ το μαγαζι.