SOAD reunion

Βρίκα το παρακάτω κείμενο σε ενα φόρουμ,που μιλάει για το reunion τον soad.
Ξέρω οτι πολύ εδω μέσα το θέλουν αυτό.
Φήμες λένε οτι θα ενωθούν μετά την ιχογράφιση του δεύτερου άλμπουμ του serj tankian(τραγουδιστή των soad).

To κείμενο είναι ως εξής :

The reunion train keeps on rolling as we continue 2010, first was Soundgarden which since the article is still being conflicted with people such as Krist Novoselic saying it isn’t happening whilst Eddie Vedder on his twitter account saying a possible Pearl Jam/Soundgarden may happen…

Now we can add System Of A Down to the train as well…

As the majority of these things seem to start at the moment it was via small benefit shows when Daron Malakian, Shavo odajjan and John Dolmayan performed at the benefit for Chi Cheng a while back.

για ποιο λογο εφτιαξες καινουριο θρεντ στο groups and artists για το θεμα αυτο?

Και δηλαδή που να το έφτιαχνα?στο off topic?στις αγγελίες?

(ασχετο,ο mustaine ειναι στο αβαταρ σου?)

να το ποσταρες στο θρεντ των σοαντ.τεσπα μακαρι να γινει το ριγιουνιον,αλλα πολυ χλωμο το κοβω.
(ναι,ο μαστεην ειναι):slight_smile:

ΜΗΝ ΤΟ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΥΕΙΣ! :stuck_out_tongue:

Διάβασα οτι θα είναι στο download festival (οχι ελλαδα) αλλα μακαρι να ερθουν εδω!!!

Οταν είχαν ερθει το 1998 εγω ίμουν ακόμα…3χρονών,και μάλιστα είχαν έρθει 31/10 που τότε είναι τα γενέθλιά μου.

[SIZE=“7”]ΠΡΟΛΑΒΑ![/SIZE]

εδω τοσο καιρο δεν εχει ακουστει τιποτε απολυτως και εσυ βρηκες οτι εκλεισαν και συναυλια?εγω ξερω οτι ο τανκιαν ετοιμαζει τον δευτερο δισκο του και οτι ο μαλακιαν με τον ντολμαγιαν ξαναπαιζουν με τους scars on broadway

τεσπα,:lock:

οχι οτι έκλεισαν και συναυλία,θα πάνε ή ως σκάρς η ως σοαδ(που δεν νομίζω) σαν special guests

:lock: