Πωλείται εισιτήριο Social Distortion 8/6/2011 - Βερολίνο

Ένας από την παρέα τελικά δεν θα μπορεί να πάει και λέω μήηηηηηπως και κάτσει κανένας απο δω να πάει Βερολίνο.

Τιμή πώλησης 30 ευρώ

το κόβω για sold out, οπότε σίγουρα θα βρεις να το δώσεις απ’ έξω και στην τιμή που το πήρες. Θα ρωτήσω πάντως αν το θέλει κανείς να το ξεφορτωθείς νωρίτερα.

Αν σου περισσεύει κανένα soad που είναι ήδη sold out λετ με νόου :slight_smile:

Ε κάπως έτσι θα γίνει ναι απλά λέω μπας και κάτσει τίποτα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για SOAD μπα δεν έχω τίποτα δυστυχώς!

Ναι καλύτερα σε ebay ή κάπου για tickets. Εκεί σίγουρα θα βρεις αγοραστεί και στη τιμή του κιόλας…

ούτε καν ebay, αν και θα βρει και εκεί να το σπρώξει.

αν το πήρες από eventim, koka36 ή trinityconcerts μπορείς να το επιστρέψεις κιόλας.

Αλλά είναι άλλη αίσθηση να το δίνεις σε κάποιον απελπισμένο έξω από sold out συναυλία, του/σου φτιάχνει τη μέρα.

Πρόπερσι συναυλία motorhead στο hammersmith προσπαθούσα να αλλάξω το εισιτήριο που είχα για εξώστη με κάποιο της αρένας. Όπως ρωτούσα τον κόσμο έρχεται μια κυρία και μου δίνει ένα εισιτήριο που της περίσσευε στο έτσι!! Μα, έχω εισιτήριο και θέλω να το αλλάξω απλά της είπα. Αυτή επέμενε και μου είπε να το δώσω σε κάποιον άλλον γιατί βιαζόταν να μπει να δει The Damned που έπαιζαν support.
Εν τέλει το έδωσα σε μια κοπέλα με τατού το ace of spades στο λαιμό που κρατούσε ένα χαρτόνι που έλεγε ότι δεν έχει λεφτά και ζητούσε εισιτήρια. Την έδειχνε και το lemmy the movie.
Η καλή πράξη της ημέρας :stuck_out_tongue:

Εεεε ναι είναι αλλιώς το feeling.

Αααα ώστε επιστρέφεται ε;;; Θα προσπαθήσω να κάνω μόντα να επιστρέψω το 1 για τις 8/6 και να πάρω για τις 9/6

Καλά η αγοραπωλησία ακριβώς έξω από το live έχει την φάση του!!!

Μπορείς, αλλά σίγουρα με κάποια χρέωση. Και χάνεις και τα έξοδα αποστολής.
Εφόσον η συναυλία έχει ζήτηση και είναι ήδη 3 μέρες, οπότε πάει για sold out, αν δεν χρειάζεσαι άμεσα τα χρήματα, θα σου πρότεινα να το δώσεις απ’ έξω στην τιμή αγοράς (ο Γερμανός θα σου δώσει και τα 50 λεπτά…)

Μάλλον έτσι θα την κάνω την δουλειά! Ντάξει με 35 ευρώ σιγά δε θα σωθώ!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άσε και την ταλαιπώρια μέχρι να το “διώξω”!!!

Ευχαριστώ για την βοήθεια πάντως!!!

Ως κάτοικος Βερολίνου αν χρειάζεσαι/χρειάζεστε κάτι για τα συναυλιακά εδώ και μπορώ να βοηθησω απλά πείτε το. Ταξιδεύω κι εγώ για συναυλίες και ξέρω τι μανίκι είναι να μην βγάζεις άκρη με διάφορα.
Να ναι καλά η easyjet πάντως ε;

Αγαπάμε easyjet όσο δε πάει!!! Μεγάλη υπόθεση. Οι τιμές με τις άλλες αεροπορικές είναι απαγορευτικές. Τώρα πάω 2-3 φορές το χρόνο στο Βερολίνο σίγουρα!

Δεν ξέρω αν υπάρχει αντίστοιχη συζήτηση, αλλά θα είχε ενδιαφέρον να μιλήσουμε για τη διαφορά των συναυλιών έξω από αυτές στην Ελλάδα. Οργάνωση, κόστος, χώροι, κοινό, γενικά όλη η ηθική μιας ροκ-μέταλ συναυλίας.
Κι όσοι ταξιδεύουν συχνά γι΄αυτό όπως εσύ μπορούν να συνεισφέρουν.