SODOM @ An club 26/4/2014

Fixed.

Καλά κάτι τρισέλιδα exarsis πριν βγεί το νέο τους δισκάκι, στο metal hammer, δεν ξέρω κατα πόσο είναι καθαρά απο προσπάθεια δικιά τους :roll:

@Imperium

Δεν μιλάω για σιωνιστικές συνωμοσίες, απλα έχω παρατηρήσει (χωρις να θέλω να τσουβαλιάζω), πως ο κόσμος στηρίζει τις μπάντες της εγχώριας σκηνής μόνο και μόνο επειδή είναι ελληνικές, ασχέτως της ποιότητάς τους .

Ένα απλό παράδειγμα, στην συναυλία των Skyclad στην Θεσσαλονίκη άκουσα τους Dark Nightmare από τα Γρεβενά οι οποίοι με μηδενική προώθηση ΘΕΡΙΣΑΝ τα πάντα, σε όλες τις παραμέτρους που μπορείς να βάλεις για να καθορίσεις την ποιότητα μιας μπάντας, σε αντίθεση με μπάντες που συνεχώς προωθούνται από τους πάντες και έφτασαν σε ένα σημείο που δεν αξίζουν να βρίσκονται,

…θα δείξει ο καθένας τι αξίζει στην σκηνή…και σαν σαπόρτ των Sodom, αυτό είναι και κομματάκι δύσκολο:):!:

Ναι ένα τρισέλιδο για το The Brutal State και δίσκος του μήνα (το οποίο τα έσπαγε άγρια), δεν είναι απαραίτητα τόσο αγνό. Είναι ένα καλό μέσο για να προωθηθούν οι μπάντες ένα τέτοιο περιοδικό ευρείας κυκλοφορίας. Το θέμα είναι τι αποδεικνύουν στο σανίδι όπου κανένας χορηγός και κανένα Metal Hammer δεν παίζουν ρόλο. Γνώμη μου είναι (δε παίρνω ποσοστά από τις μπάντες) ότι οι εν λόγω τύποι τα καταφέρνουν μια χαρά.

stef δεν είναι δύσκολο αμα βγείς με δύναμη πάνω στη σκηνή. Οι Convicted τα χαν καταφέρει, οι Released Anger επίσης.

Δε στηρίζω επειδή είναι ελληνική μπάντα αλλά επειδή κατ’εμε το αξίζουν. :wink: Τους παρακολουθώ από το demo και τους 4 :slight_smile:

Btw τελειώνει σύντομα νέο Mentally Defiled μου το πε προχθές ο IronBeast :wink:

Ναι ρε φίλε, άσε! Τραγάκης παίζει σε Exarsis, Τραγάκης γράφει σε MetalHammer. Και έτσι οι Exarsis έχουν γίνει οι πρώτες μούρες στο άγνο μέτσαλ της Ελλάδος. Και στηρίζουμε επειδή γουστάρουμε όχι επειδή μας το είπε το πιο εμπορικό μεταλ περιοδικό του πλανήτη. suuuuure

Θα μαστε εκει.Sodom fuckin rules!!!

σημεια προπωλησης και ποτε,εχουν ανακοινωθει???

κανενα νεο με τα εισιτηρια???

Απο την επομενη βδομαδα νομιζω.

Ενταξει εμαθα…

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΗΜΕΙΑ :

THE LAB
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 86,ΕΞΑΡΧΕΙΑ

RHYTHM RECORDS
ΕΜ. ΜΠΕΝΑΚΗ 74,ΕΞΑΡΧΕΙΑ

Οχι σε δισκαδικα, Metal Era κτλ?

Γιατι το rhythm τι ειναι? :-s

Μονο εκει παιζει,πουθενα αλλου απ’οτι εμαθα.

…υπέροχα…κάτι μου λέει ότι πρέπει να σπεύσω:):!:

…τσίμπησα εισιτηριάκι σήμερα από RHYTHM RECORDS…απλή φωτοτυπία σε μέγεθος νορμάλ εισιτηρίου…όπως και νά’χει, δυο εβδομάδες έμειναν…άντε να περάσουν κιαυτές:):!:

…για Θεσσαλονίκη που γίνεται η προπώληση?:):!:

τι 23 ωρε. τελος παντων. αν κατσει παρεα τιμαμε.