SODOM @ An club 26/4/2014

Πεφτει ιδια μερα με τον τελικο Κυπελλου στο ποδοσφαιρο, μολις το εμαθα ξενερωσα πολυ. Να δουμε αυριο ποιοι θα πανε τελικο και τι ωρα θα ειναι το ματς για να δω αν θα σκασω στην συναυλια.

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ??? ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ.

Το κερατο μου,εχει δικιο ο agnus,26/4 ειναι ο τελικος ( αν περασουμε εμεις βεβαια ) και εχω παρει ηδη εισιτηριο για την συναυλια. Καλα δεν το συζηταω,ειδικα αν παμε με τους ζελες τελικο, ουτε καν με νοιαζει η συναυλια…

Σαββατο στις 24 Απριλιου ειναι ο τελικος Κυπελλου, απλα δεν εχει βγει η ωρα ακομα.

…υπέροχα…και πέρσι την ώρα του τελικού, σε live ήμουν και φέτος το ίδιο:):!:

καμια ενημερωση για τις ωρες εμφανισης εχουμε?

…εεε φαντάζομαι μέχρι την Πέμπτη θά’χει γίνει κιαυτό:):!:

Ειχα ενδοιασμους λογω τελικου κυπελλου, αλλα απο την στιγμη που αποκλειστηκαμε εβγαλα εισιτηριο την Πεμπτη Νο. 267. Εν τω μεταξυ το εισιτηριο ειναι ενα εκτυπωμενο χαρτι σε μεγεθος εισιτηριου. Καινουριο και αυτο. Θα γινει μακελειο, μετραω μερες…

…ετοιμάσου για πόλεμο, Πάνο:):!:

Εννοειται, Sodom συναυλια σημαινει πολεμος… Ω ρε τι εχει να γινει…

Σας εύχομαι μόνο το ΑΝ να μην είναι πάλι τόσο αποπνικτικό όσο ήταν στην ίδια μπάντα τον Νοέμβριο του 2011… Μέχρι και εγώ που καπνίζω δεν μπορούσα να αναπνεύσω εκεί μέσα…

Ελα 3 μερουλες εμειναν…για παμεεεεε!!!

Το An ειναι που ειναι μικρο, αν εχει και κοσμο και καπνα και θα παιζουν και οι Sodom, σαν πεδιο μαχης θα ειναι κανονικα…

Agent Orange φαση:p :slight_smile: :!:

Πηρα εισιτηριο κι ειμαι ετοιμος για πολεμο :!: Σοντομαρα λεμε :!: Δεν τους ειχα δει τις προηγουμενες φορες στο An κι εχει περασει πραγματικα πολυς καιρος που εχω να τους δω μονους τους σε δικο τους λαιβ (τελευταια φορα ηταν τοτε με Entombed στην ιερα οδο και απο τοτε μονο σε festival τους πετυχαινω).

Ερωτηση. Τι παιζει με γκαρνταρομπα στο An? Επισης εχουν βγει ωρες εμφανισης των συγκροτηματων?

…πάλι με γεμάτη τσάντα θά’ρθεις Πάνο?:p…άντε λίγες ώρες έμειναν:):!:

Θα φερω ο,τι εχω για υπογραφες… Ξερει κανεις τι παιζει με γκαρνταρομπα? Λιγες ωρες εμειναν μεχρι το μακελειο…

Για την γκαρνταρομπα δεν ξερω,αλλα για τις ωρες απ’οτι εμαθα θα ξεκινησει στις 8 η συναυλια. Θα βγουν πρωτοι οι δεν θυμαμαι τωρα το ονομα,κολησα θα παιξουν 8.00-8.45, μετα οι Exarsis 9.00-9.45 και στις 10 θα βγουν οι Sodom για το μακελειο…

Ποιά γκαρνταρόμπα τώρα… Μόνο ιδρωτίλα, βαρβατίλα και ανελέητο ξύλο θα χει αύριο. Ακόμα θυμάμαι το επικό ξυλίκι τέλη του 11…ε ρε αναμνήσεις!!!

Τον Στέφαν τον φωτογράφο τους τον θυμάται κανείς? Ο θεούλης τη μέρα της συναυλίας είχε γενέθλια και ήταν τύφλα από τις μπύρες…Θυμάμαι περιμέναμε στο διάδρομο που πάει στο καμαρίνι για υπογραφές, οπότε σκάει μύτη ο Στέφαν, γλυστράει και τρώει μια σαβούρα άλλο πράμα. Τύφλα, αλλού πατούσε και αλλού βρισκόταν. Τρομερός τύπος, αυτός και ο Μπερνι. Ο Τομ πιο λιγομίλητος.

Άντε, καλό live να χουμε.