Sodom live in athens - ξηγασ thrash attack v - 6 & 7 νοεμβρη

ΟΙ SODOM ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΙΣ 6 & 7 ΝΟΕΜΒΡΗ!!

Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΟΝ STAGE CLUB KAI ΘΑ ΕΚΔΩΘΟΥΝ ΜΟΝΟ 650 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΛΟΓΩ ΧΩΡΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ 150 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΙΑΙΑ ΔΙΗΜΕΡΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ 250 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ).

Η ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ!!!

Η ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ:
Ξήγας, Eat Metal Records, Sirens Records, No Remorse, Shiva Records, Mr Vinilios,METAL ERA
[B]

[B]ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΩ ΜΥSPACE KAI ΜΕΣΩ TOY ROCKING FORUM .
ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΘΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΒΑΡΙΝΣΗ 2 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕ ΤΑ ΕΛΤΑ ΜΕ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ 3,5 ΕΥΡΩ(ΤΑ 3,5 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΕ ΤΑ ΕΛΤΑ).

Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ Η PAYPAL. [/B]

ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20 ΕΥΡΩ.
ΤΙΜΗ ΕΝΙΑΙΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ 35 ΕΥΡΩ!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ : ΘΑ ΕΚΔΩΘΟΥΝ ΜΟΝΟ 150 ΕΝΙΑΙΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ.[/B]

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Ντου! Ξύλο και θρας!

Το On Stage πρέπει να είναι μπουρδελάκι ε.

καλή φάση… είμαι ήδη μέσαααα
και οι τιμές είναι μια χαρά!
αλλα γιατί τόσο μικρός o χώρος?? :roll:

:D:D:D:D

Ξυλο ρεεεεεε!!!

επιτελους!!!μετα απο τοσα χρονια (10?) οι φορες που φωναξα “[SIZE=“7”]Sodom[/SIZE]” σε ασχετα λαϊβ επιασαν τοπο!!!

[SIZE=“7”]Sodom!Sodom!Sodom![/SIZE]

:!: Και σε καλη περιοδο ! Αναμενουμε λοιπον !

τους Sodom δεν τους έχω απολαύσει ακόμα σε “δικιά τους” συναυλία, δοθέντος ότι το 99 τους είδα σε φεστιβαλ (ήταν ο λόγος που πήγα στο ροκγουεηβ βασικά τότε :p), και το 2001 μαζί με τους άλλους δύο. Οπότε μία ολοδικιά τους συναυλία θα είναι καλή φάση και μετά χαράς να τους ξαναδούμε. Να είμαστε καλά λοιπόν μέχρι τότε.

ναι!
ισχυει και αυτο!!οντως τα 2 προηγουμενα λαϊβ δεν ηταν 100% Sodom!

απλα διαφωνω λιγο στο 8εμα της “καλης περιοδου” με γνωμονα το τελευταιο αλμπουμ …:frowning:

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ’ΧΕΙ :
[SIZE=“7”]
Sodom!Sodom!Sodom![/SIZE]

υποθετω οτι και λογω του θανατου του ντραμερ τους

θα τιμησουν καλα το παρελθον τους

@Μegatherion : καλη περιοδο εννοουσα οτι δεν παιζουν εξεταστικες και τετοια.

Λογικα θα παιξουν αρκετα παλια τραγουδια και εμεις θα ειμαστε απο κατω να γουσταρουμε!

για δες ο Ξυγκασ…το καλτομετρο βαρεσε κοκκινο, σοντομ, 400 ατομα, σε μπουρδελοχωρο…αμστελ και αλητεια

απαγορευεται να λειψω

Αυτά είναι!!! :drunk:
Ενα mosh pit όλο το μαγαζί!!!

Ποοο…Χαμος θα γινει!

H προπώληση πότε ξεκινά?

20 Μαιου φιλε!! Το γραφει και στο αρχικο ποστ:)

σωστα…ξεχασα οτι υπαρχουν και αλλα προβληματα στον κοσμο!!:stuck_out_tongue:

ενυχαο…

[SIZE=“7”]
Sodom!Sodom!Sodom![/SIZE]

Τους ειχα δει στο MMD και υπεφερα λογω του ηχου… Ομως ειχε γινει ενα πιτ… ΕΠΙΚΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ!!!
Οσο ειναι ολο το Ον Στειτζ!!!:lol:

εγώ τους είχα δει στο ροκγουέηβ το 99 και στο Brutal Assault πέρσι. Το εισιτήριο είναι μέλι. Μάλλον εκεί θα’μαστε! :smiley:

Το ψήνω να κατέβω.
Μην εξαντληθούν όμως τα εισητήρια.
Τώρα να πάρω δεν παίζει με τίποτα.

Θυμήθηκα το σύνθημα.

ΜΠΑΟΥΓΚ ΖΟΝΤΟΜ & ΣΕΞ ΓΟΥΙΔΑΟΥΤ ΚΟΝΤΟΜ:lol::lol:

Ψήνομαι κι εγώ!

Ο ήχος θα είναι της προκοπής όμως;