Αγαπημένη solo καριέρα

Tζιμάκος βέβαια.

Ας πει καποιος ακομα ρε Neil Young, ειναι αμαρτια ρε.

Neil Young

Σου χαλαω χατιρι εγω?

[B]1. Bruce Dickinson

  1. Dio

  2. Ozzy Osbourne

  3. Jack Starr

  4. Halford [/B]

[FONT=“Comic Sans MS”]Ουπς! Τι γίνεται εδώ;
Waters κανείς;;;; Iggy Pop κανείς;;; :-s

  • Plant…(πάντα!)[/FONT]

Μολις ηθελα να ποσταρω…

Roger Waters!! Τρια concept albums-μνημεια…

Μας βάζεις τα γυαλιά!
Σωστή. :wink:

Εμ! :roll:

Ποιοι ειναι αυτοί?

:-k

:stuck_out_tongue:

Bruce Dickinson. χαλαρα για δυο λογους.

εβγαλε δυο δισκαρες (accident of birth, chemical wedding) εκει που το ειδος θεωρητικα (και πρακτικα) ειχε ξεπεσει. φρεσκος ήχος, με το heavy feeling που ζητουσε ο κοσμος.

επισης, η πορεια του αφου εφυγε απ τους maiden ηταν καλυτερη απο τα x factor και virtual xi. βασικα το x-factor ειναι γαματο, αλλα δυο πραγματα το χαλανε πολυ. α) παραγωγη, β) φωνη.

εντιτ: σωστα αναφερθηκαν καλλιτεχνες οπως plant, halford κτλ, απλα για μενα ο dickinson ξεπερασε τις ήδη υψηλες προσδοκιες, πραγμα δυσκολο δεδομενου της φημης του.

:lightsabre: Τί έλεγεεεεεες;

κατέβασε τα χαράκια!!! Αναλαμβάνω εγώ!!!

Κομμένη η πλάκα με τον Waters και τον Plant γιατί θα χακάρω πάλι το site!!!

Έτσι! (Εμφανής η απόκτηση περισσότερης σοφίας μετά από τα γενέθλια.)

μπαααα, έτσι κι αλλιώς ειδικά ο Waters εδώ και χρόνια έχει πιάσει την κορυφή των προτιμήσεων μου! Εδώ και πολλά γενέθλια!!!:stuck_out_tongue:

Για την απειλή το είπα!! :naughty:

Η αγαπημενη μου σολο καριερα ειναι του θεου DIO…ο κοντος ειναι απιστευτος και στους sabbath και στους rainbow αλλα και μονος του…τελικα αυτος ο θεος οτι και να κανει παντα θα ειναι απιαστος…!!!

Correction: Ό,τι και να έκανε

Bruce!!!

ενταξει… Rory Gallagher
Bruce Dickinson
Roger Waters
:smiley:

Νταξ… Dio, πάνω απ’όλα, έτσι κι αλλιώς. Και Ozzy, βεβαίως, βεβαίως. Και Bruce Δικινήσιος… Kαι απόλυτα σταθερός και συνεπής με τα μουσικά του πιστεύω: Udo Dirkscneider