Sonata arctica & stratovarius

Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 - Αθήνα, Fuzz Club
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 - Θεσσαλονίκη, Principal Club Theater

Δεν εχω καταλαβει ποιοι ειναι οι headliners.

Θα παμε για stratovarius ν ακούσουμε τα καταπληκτικα νεα τραγούδια.

2 Likes

Co-headliners είναι.Αλλα αν κρίνουμε απ την αφίσα οι Stratovarius θα βγουν τελευταίοι.

1 Like

Μιάς και το σαββατοκύριακο μάλλον θα βρέχει και θα κόψω 2 μέρες από το μάζεμα ελιάς, δε με χαλάει να πεταχτώ Αθήνα 2 μέρες να ξεσκάσω.
Ξέρω 1-2 κομμάτια από την κάθε μπάντα, εκτός από τα σετλιστ που είναι στάνταρ τι άλμπουμ να τσεκαρω για να είμαι λίγο ον τόπικ;

1 Like

Το τελευταίο stratovarius επειγοντως.

Σήμερα το γονατο με προδωσε μετα απο 1 βδομάδα αναρρωτικης. Θα γινει τεστ στο Χαριλάου.

Απλα λεω τον πονο μου.

2 Likes

Μετά τα 4 πρώτα Sonata τους εγκατέλειψα. Μακάρι να τα τιμήσουν Full moon, Don’t say a Word, Wolf and Raven, Replica, San Sebastian κλπ. Έχουν πολύ ζουμί.

Stratovarius όντως το τελευταίο πολύ καλό. Τσέκαρε και το best και είσαι πιστεύω καλυμμένος.

1 Like

General admission 50 ευρώ λέει :rofl::rofl:
Άστο καλύτερα

Για Θεσσαλονίκη το πήρα 35, τι 50 ρε μλκες, είστε εντελώς χαζοί;

Άντε και τα μπλουζάκια 60, “γιατί αλλιώς δεν βγαίνουν οι περιοδείες”

και 50 και εξαντλημένα στο viva ?

Κώστα (άσχετο αλλά αφού δεν πήγα γήπεδο ας το πω εδώ ) γερά παρτους τα λεφτά

Σαλονικα 40 + 3 euros viva

Σαλόνικα έχει και με 60 εξώστη!

Sold out!

Η Αθήνα;;;

Yep

1 Like

Καλησπέρα! Έχει κανείς 2 εισιιτηρια sonata arctica για αθήνα; Αν ναι ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά.

Υ.Γ Προορίζονται για δώρο .

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κ εγώ για ένα εισιτήριο για Αθήνα αν υπάρχει

Δυστυχως ρε πουστημου δεν μπορω να παω στη συναυλία λογο του γονατου. Περιμενα μεχρι τελευταία στιγμη. Φοβαμαι δεν θα αντεξω κ αν με ακουμπησει κάποιος εκεί θα σωριαστω κατω. Ειδα κ την φωτο απο amorphis κ τρομαξα. Γιατι τα γράφω αυτα; γιατι στεναχωρεθηκα κ θελω να πω τον πονο μου καπου τι θελετε τωρα;

Καλα να περασετε. Κ γραψτε κ κατι περα απο 3 λεξεις.

3 Likes

Πήγαινε με πατερίτσες…αν σε δουν με πατερίτσες θα προσέχουν ολοι οι γύρω σου.Επίσης θα σ αφησουν να σταθεις οπου σε βολευει.

Ουτε να σταθω θ αντεξω.

Τεσπα.

Χθες ολα καλα; θα μας πει καποιος;

Η τωρινη ενσαρκωση του Principal δεν εχει και κατι τραπεζια στο πλαι; Αραξε εκει.

Έχει και μπάρα με σκαμπό στο κέντρο πίσω, αράζεις εκεί και βλέπεις όλο το λάιβ άνετος

1 Like