Sonisphere Festival Greece 2011

και επισημα το sonisphere επιστρεφει στην Eλλαδα τη νεα χρονια!

http://gr.sonispherefestivals.com/

δεν εχουν ανακοινωθει ακομα ονοματα.
αναμενουμε…:slight_smile:

Tελεια νεα!

Δεδομενου οτι θα εχει παρομοια οργανωση με φετος και οτι θα δουμε ξανα μεγαλα ονοματα, ανυπομονω να δω τι καλο θα κατσει!

IRON MAIDEN:p

Άντε να δούμε. Μάλλον και το 2011 θα είναι πολύ φουλ σε live!

αμά μπει καμιά [B]motorhead[/B]-ιά τότε θα σκάσω κι εγώ:p

ακριβώς … δν ξέρω πόσο με ψήνουν οι “φίρμες” πλέον αλλά για την παρέα του Θείου δν θα έλεγα όχι … :wink:

Αυτά είναι νέα!!!

Μακάρι να δούμε θείο Lemmy και μακάρι να γίνει Σαλόνικα…(ευσεβείς πόθοι, το ξέρω αλλά όσο ζούμε ελπίζουμε…:papas:[-o<)

Για να καταλάβω. Άνοιξες θρεντ για σονισφιρ 2011 στην Ελλάδα μόνο και μόνο επειδή το gr.sonispherefestivals.com είναι ακόμα ζωντανό;

οχι…ανοιξα επειδη το συγκεκριμενο site ανανεωθηκε μετα απο καιρο και γραφει οτι το sonisphere επιστρεφει το 2011 στην Ελλαδα…
αν ηταν φημη θα το εβαζα στις φημες αλλα δεν ειναι φημη ειναι γεγονος
προφανως δεν ανοιξες το λινκ να δεις… :wink:

Ω! Καλή φάση! :smiley:

Πολύ καλή φάση γιατί πέρα από τα φοβερά ονόματα που είχε φέτος είχε και μακραν την καλύτερη οργάνωση που έχουμε δει στο χωράφι! Αναμένουμε αν και βλέπω τους Maiden να είναι headliners…

Άντε μάγκες, καλό line-up εύχομαι!

φετος ΟΛΟΙ εξωτερικο… ισπανια, γαλλια, αγγλια. Πεταμενα χρηματα ειναι αν τα δωσει καποιος για να δει σονισφιερ στο Ελλαντα.

Και γιατί να πας τόσο μακριά; Sofia Rocks!!!

Γιατι?

Εγινε μια πραγματικα μεγαλη συναυλια, με πολυ καλη οργανωση (οκ το συστημα με τις μαρκες κουραζει, αλλα κλαην, προσωπικα, γιατι ειχα εφοδια απο το σπιτι μιας και θα περναγα την μερα εκει περα), αψογο ηχο, κοσμο και ενα εισιτηριο ακριβο μεν αλλα λογικα ακριβο δε.

Οποτε, απο που προκυπτει αυτο το “πεταμενα λεφτα”? Εγω εχοντας κατα νου οτι θα δω εξισου μεγαλα/καλα ονοματα και οτι θα υπαρχει η οργανωση που υπηρχε φετος, θα παω χωρις πολλα πολλα (οκ, θα πρεπει να μαζεψω λεφτα, αλλα, ποσες ευκαιρες εχουμε να δουμε φεστιβαλ και να νιωσουμε κατι απο Ευρωπη?).

[B]kaiser[/B] μας κατέστρεψες…
το άνοιξες και τώρα κάθε 3 λεπτά θα λέει ο καθένας οτι να ναι…

*ελάτε να διαμαρτυρηθούμε για τις τιμές και το billing από τώρα…:lol:

ναι αλλα να φέρουν και κανα νέο συγκρότημα[SIZE=“1”]COLOR=“White”[/COLOR][/SIZE] μην δούμε πάλι τα ίδια

Ναι, ψήθηκα να δω Crashdiet.

Πες τα χρυσοστομε.Βλεπω μεχρι το Σαββατο καμμια 50αρια σελιδες posts χωρις λογο.

Speculations!!! :smiley: :smiley: