Sonisphere Festivals

June 24th

Metallica
Slayer
Anthrax
Mastodon

Yeah baby!

ΤΙ??? Που το ειδες?? Αληθευει? Ειναι φαρσα μηπως? Ειναι φημη? Απο ποια πηγη?

TI ΛETE ΡEEEEE?

Αυτα δεν τα λέγανε στο “φήμες”? Υπάρχει κάτι πιο επίσημο? Και το σάιτ των Maiden λέει ότι θα γίνει κάποια ανακοίνωση σήμερα στις 6 που υποτίθεται ότι σχετίζεται με το Headline του Sonicsphere (σύμφωνα με την wikipedia). Μπέρδεμα…

Οι Metallica ανακοίνωσαν ότι θα είναι headliners του Sonicsphere και στο επίσημο site του φεστιβάλ υπάρχει η ημερομηνία για Ελλάδα.

Ίσως η πρόβλεψη μου να απογοητεύσει κάποιους, αλλά κάτι μου λέει ότι θα είναι “υπό την αιγίδα” της Didi.

Σε κάποιες χώρες το Sonicsphere είναι παραπάνω από μία μέρα. Ίσως τη μία μέρα να είναι οι Metallica και την άλλη οι Maiden. Φαντάζεστε να τους χώσουν και τους δύο ίδια μέρα στην Ελλάδα!!! Ίσως και να είναι η συναυλία που ονειρευόμουνα όλη μου τη ζωή.

Οκ ισχυει… Τα αλλα ονοματα πως εμαθες πως θα παιξουν?? Οι Ανθραξ και οι λοιποι? Κατσε γιατι με εχει πιασει ταρακουλο:p

κατι μου λεει πως στισ 24-06-10 εχει να γινει χαμος…http://www.sonispherefestivals.com/

Τα άλλα ονόματα που έγραψες είναι άκυρα…και πέρυσι ήταν οι Metallica headliners αλλά τα άλλα ονόματα παίζανε απο πόλη σε πόλη…αυτά που έγραψες είναι τα ονόματα της Πολωνίας οπότε μην γράφετε άσχετα πράγματα…

Σίγουρα θα πλαισιώνονται απο μεγάλες μπάντες αλλά μην γράφουμε και ανακρίβιες…

Α εντάξει δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα, όπως της Πολωνίας με το lineup που αναφέρεις ή της Αγγλίας που επίσης αναφέρει την ανακοίνωση που θα γίνει σήμερα. Για της Ελλαδας θα πρέπει να περιμένουμε…

ΟΚ sorry νόμιζα ότι είναι κοινό το line up για όλα τα festival!!! Ελπίζω πάντως να έρθει αυτό το πακέτο Ελλάδα.

παραλιγο να πεθανω ρε φιλε. προσεχε οταν τα γραφεις αυτα :stuck_out_tongue:
τουλαχιστον οι μεταλικα ειναι σιγουροι?

[SIZE=4]WTF?[/SIZE]

Tι είν΄ αυτό ρε?

Μη παίζετε μ’ αυτά. Και κυρίως. ΔΕ θέλουμε Μάστοντον σαπόρτ. Τους θέλουμε το Φλεβάρη μόνους στο Φαζ ή μεγαλύτερο χώρο.

καλά όλα, αλλά…

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ σε φεστιβάλ σε ένα χώρο σαν το ΟΑΚΑ.
το ότι οι Metallica θα ερχόντουσαν το ξέραμε λίγο πολύ.
να δούμε και το υπόλοιπο πακέτο, αν και κανένα περιφερειακό Sonisphere δεν συγκρίνεται με το Αγγλικό.

Τωρα που το ξαναβλέπω δεν είναι μόνο της Αγγλιας διήμερο όπως πέρσι.
Βουλγαρία διημεράκι με Maiden και Metallica κωλολέει ε?
Πάντως της Ελλάδας λέει για μια μέρα

εχμ
δεν είναι διήμερο.
είναι ότι μέσα σε αυτές τις ημερομηνίες θα κλείσει.
δες ότι βουλγαρία και τουρκία συμπίπτουν.

Ποτε θα εχουμε σιγουρα στοιχεια για το festival?Ακριβη ομως…

Γενικα ΔΕΝ θελουμε Μαστοντον:p

Σωστος, μερικές φορές δεν βλέπουμε αυτό που είναι μπροστά μας, και της Φινλανδιας συμπίπτει. Τελος πάντων δεν υπάρχει κάτι πιο επίσημο, θα δούμε…

OMG . . .

Τα χαπια μου ρε ! ! ! ! ! :slight_smile:

Αν εχω εξετασεις τοτε, θα φυγω απο αγγλια για να ειμαι ελλαδα.