Sonisphere Festivals

1 και σήμερα για το Ισπανικό…

Αλλος ενας για το αγγλικο!!! :slight_smile: Αντε να περνανε οι ημερες…

Αυριο θα εχουμε τις τελευταιες 20 μπαντες για το Αγγλικο φεστιβαλ. Λογικα, δεν περιμενουμε κατι το special , αλλα ποτε δεν ξερεις:wink:

Ηλεκτρική καταιγίδα αναστάτωσε το Sonisphere Festival της Φινλανδίας!!!

http://www.cosmo.gr/Music/Finland/284051.html

Ποιός Μητσοτάκης και μαλακίες…Motley Crue ρε!!! :lol: :lol: :lol:

Οντως και εγω αυτο σκεφτηκα… Και εδω να αναφερουμε το γεγονος πως οι Motley Crue δεν επαιξαν λογω καταστροφης του drumkit ενω οι Iron Maiden και ο Alice Cooper παρα τα προβληματα με τον εξοπλισμο τα καταφεραν και επαιξαν… Γιατι οταν εχεις θεληση… Οπως ειπε και ο Bruce ‘‘Η άλλη σκηνή καταστράφηκε εντελώς. Οι Motley Crue πήγαν σπίτι τους επειδή ο εξοπλισμός τους καταστράφηκε, όπως και ο δικός μας, αλλά εμάς δε μας νοιάζει. Δε θα πάμε σπίτι μας μέχρι να πάτε κι εσείς’’… Οποιος εχει μυαλο κρινει… Γιατι τι πιο σημαντικο κριτηριο για εναν καλλιτεχνη απο το να σεβεται τους οπαδους του και τα λεφτα τους, οπως και τον κοπο που εχουν κανει για να τον δουν… Και μιλαμε για φτασμενα ονοματα, οχι νεα συγκροτηματα που εχουν αναγκη…

στο WACKEN δεν έβρεξε πάντως (για πρώτη φορά από όσες έχω πάει) και παίξανε και οι τρεις (Motley, A.Cooper, Maiden) κανονικά και απολαυστικά σετ.

βιντεάκι από Motley:
http://www.youtube.com/watch?v=ZWqPo2sXo7M&feature=channel

Θα συμφωνησω απολυτα…Ο καιρος ηταν συμμαχος και περασαμε πολυ καλα…

δεν ειχε βραδυασει στους motley?αχ ποτε θα τους δουμε

ποτέ:)

1 φορα ηρθαν , ειδαν την Αθηνα, και εφυγαν:p

ευτυχώς όχι, τον “καλύτερο” κόσμο είχαν μαζέψει εκείνη την ώρα και μπορούσαμε να κόβουμε κίνηση, να θαυμάζουμε τα κορίτσια αλλά και να γελάμε με τους “ο Δρ Σποκ με έστειλε από το L.A. των 80ς κατευθείαν σε σας:wink:

Πέρα από την πλάκα παίξανε ωραία, όσο για εδω δε νομίζω να τους ξαναφέρουν αφού είχαν πουλήσει ελάχιστα πριν 1 χρόνο, εκτός και αν τους δεις κάποτε στο Sin City όπως τους LA GUNS πριν μερικά χρόνια… Παρακμή όμως…