Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

μπιγκ τεσσερις στο μεγαλο, και οι αλλοι στο μικρο οπου ειχαν παιξει οι καρκας και οι σαξονες πχ.

μια χαrα αμα ειναι ετς.

Ξυπνατε.

+1

Δεν πρόκειται ρε.

παντως και το αλλο κουλο εδω μεσα,ειναι οτι θα επεφτε ξυλο στο τικετ χαους για τα τικετς,και οτι θα τελειωνανε τα 85ρια απο σημερα :expressionless:
εγω νο μανει ακομα,λετε να προλαβω?
:frowning:

Θα προτιμουσα να τους εβλεπα ολους στην ιδια σκηνη παρα να κοιταω μια εδω και μια εκει ή να τρεχω σαν τον μαλακα…Anyway.

Φιλε δυστυχως τελειωσαν τα εισιτηρια πριν απο 20 λεπτα.
Απο τον λοφο θα την δεις την συναυλια μαλλον.

γεια σας παιδια πηρα και γω το εισιτιριακι και παρατηρησα το εξης κουλο … διπλα απο stone sour εχει κατι ασπρα αυτοκολλητακια αν ομως βαλεις φως πισω απο το εισιτιριο γραφει alice in chains . Ξερετε μηπως τι παιζει ??

το ιδιο και σε μενα

Ε ειναι παιχνιδιαρηδες οι διοργανωτες και βαζουν και μπαντα-εκπληξη. :stuck_out_tongue:

Μπορεί να μη θέλουν να χάσουν τους Mastodon, σπάνια εμφάνιση όπως έχει αποδειχτεί εξάλλου.

:bow: :bow: :bow:

ωχχχχ πολύ πύλες του ανεξήγητου θυμίζει :lol:

Eχει και μυστήριο το σονισφιρ…

Ρε μπιλροκι δεν θα γίνει ετσι! μην αγχωνεσαι. μπι κουλ

photos or never existed για τους alice in chains

υποθετω οτι παιχτηκε βλακεια στο τυπωμα αλλα ποτε δν ξερεις…

Mακαρι ρε συ…Τελος παντων.Θα μαθουμε πληροφοριες πιστευω σε λιγο καιρο.

χααχχαχααχα τι ειπε!:lol:
και πως σας ηρθε εσας να βαλετε φως πισω απο το εισητηριο?βγαλτε το μια πικ να το δουμε και εμεις ντε :slight_smile:

:cry::cry::cry:

Eγω ακουσα για Λοκαλ Μπαντς…

και παιδια ελεος… Μου θυμιζουν οι ερωτησεις τυπου << θα πεζουν οι μπικ φουρ μαζι? η 2 στην μεγαλη κι 2 στην μικρη? >> , << Τα Μπουκαλια με το νερο θα ειναι Αυρα ή Ζαγορι? >> << τα μακαρονια με κυμα ή με σαλτσα? >> , << ο Mustaine με σολινα μαυρο κολιτο ή φανελακι με στρασακια? >> ερωτησεις δημοτικου … ΓΟΥ ΤΟΥ ΦΟΥ ? λιγη κριση δεν εχετε ?

Οσω για τα μακαρονια πηγες λενε οτι θα μοιραστουν μονο στα 85 Ε εισητηριων , χωρισ μιζιθρα (οποτε φερτε μαζι σας) … εχει πεσει πολυ πηνα οποτε τρεχατε για εισιτιρια σημερα πριν εξαντληθουν …Ο Mustaine τορα ζηταει Κοστετσο να τον ντησει αλλα δεν δεχεται γιατι ειναι φαν των Μεταλλικα…

Σολντ Ουτ λενε … #-o#-o:lol:

ελα μην κλαις. Θα κανουμε μια πτηση με ανεμοπτερο απο τον λοφο και θα προσγειωθουμε κατευθειαν στο καγκελο πρωτη σειρα. 8)

Ναι ρε wolf n man, αλλα αμα τα μακαρονια ειναι νουμερο10, εγω θα ξενερωσω…:frowning:

χαχαχα κατευθειαν για crowd surfing…

Για τον Mustaine λες? :smiley: :smiley:

Το παιδι δεν την παλευει και πολυ… Απο την ωρα που ειπε οτι ο Μαστειν εχει γραψει και στο Master of puppets εγω βρηκα τον ορισμο του επικ Φαιλ #-o:lol:

Δηλαδη, εχουν τελειωσει τα εισιτήρια ?? Οι υπολοιποι 8α πεταξουν?