Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

(αν υπαρχουν 2 σκηνες )οι big 4 δεν χωριζονται στην ιδια θα παιξουν…
τωρα για sold out δεν παιζει με την καμια ουτε τα 85αρια θα τελειωσουν τοσο νωρις…

παιδια γεια σας εγω θελω να δω πολυ τους μεταλλικα και φυσικα θα παω στην συναυλια αλλα δεν εχω με ποιον να παω ολοι οι φιλοι ακουνε αλλου ειδους μουσικη και δεν θα ερθει κανενας,μαλλον θα παω μονος.ξερετε μηπως ποια κομματια θα παιξουνε?

εγω θα ηθελα να ακουσω τα εξης:
1.one
2.welcome home(sanitarium)
3.orion
4.the thing that should not be
5.battery
6.seek and destroy
7.until it sleeps
8.leppier messiah
9.disposable heroes
10.whiplash
11.am i evil
12fade to black
13.hit the lights
14.the four horsemen
15.die die die my darling
16.Broken, Beat & Scarred
17.The Day That Never Comes
18.The Struggle Within
19.My Friend Of Misery
20.Harvester Of Sorrow
21.And Justice For All
22.Blackened
23.Enter Sandman
24.Creeping Death
25.The Unforgiven
26.Nothing Else Matters
27.Master Of Puppets
28.Last Caress

αυτα τα λιγα…

Παιδιά τι λέει, εξαντλήθηκαν μήπως τα εισιτήρια?
Να αγχωθώ? :?

Σημερα δεν ξεκινα η προπωληση?

μηπως ειναι ωρα να θυμηθουμε μια γνωστη λεξη του στρατου?? μαντραπηδα την λεγανε… :lol:

Σήμερα αλλά απ’ ότι διάβαζα ορδές αφιονισμένων μέταλχεντζ θα στήνονταν στα τίκετ χάουζ από τις 5-6 το πρωί για προλάβουν τα μαγικά χαρτάκια!

:lol3: ετσι ρεεεε παμεεεεε:p

ετσι μωρη αρρωστιαααα!!!εγω θα παω αυριο βαριεμαι το περιμενε τοσες ωρες!:p:D|
ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ!!:!:

παιδια εγω π πηγα το πρωι κατα τις 9 δεν ειχε κοσμο.Πολυ λιγα ατομα. κατα τις 9:30-10 παρα ανοιξαν κ ξεκινησαν να δινουν τα εισητηρια.
χαλαρα τα πηραμε, ουτε σπρωξιμο ουτε τπτ. :wink:

Πλάκα κάνεις τώρα, πόσο πιο φωλς το ελληνικό κοινό πια!

Για το τικετχαους στην αθηνα αναφερομαι

ψευτοθρασάδες

και ετσι χαλαρα θα ναι ολες τις μερες…ευτυχως να παμε να τα παρουμε σαν ανθρωποι…

Εσείς που ψωνίσατε tickέτα διαφώτιστε μας για το τι τελικά ισχύει: 85 γιούρια για ορισμένο αριθμό εισιτηρίων ή για ορισμένο χρονικό διάστημα? Στο ticket pro πουλάνε μόνο των 95 και απ? ότι καταλαβαίνω η αρένα είναι ενιαία όπως πέρσι.

ουτε εγω το εχω καταλαβει αυτο με τα 85 ευρω…γι’αυτο αλλωστε κ πηγα σημερα το πρωι για σιγουρα…

Καμιά photo από το magical χαρτάκι να μου φύγει η περιέργεια? :slight_smile: :smiley:

Κοπανα απο το μαθημα σημερα, τρεξιμο στο TicketHouse πρωινιατικα με τον κολλητο μου, στριμωγμα με το γαμημενο 040, γιατι ο ηλεκτρικος ειναι κλειστος, αλλα αξιζε τον κοπο ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΧΑΡΤΑΚΙ :D:D:D:D

Congrats bro, you are a TRUE metal fighter!

Καθολου μαθημα σημερα…σε συνδιασμο με αλλες υπωχρεωσεις αλλαξα 5 λεωφορεια…εν τελη παω στο ticket house αγχωμενος κατα τις 12+…και μου λεει οτι θα αρχισει να τα δινει απο τις 1…και οτι το 10.30 ηταν για την αθηνα…παω τρωω…τρεχω παλι κατα τις 1…και σε ενα τελειως αδειο ticket house πηρα το εισητηριο με τον αριθμο 1015…και 15ο για Θεσσαλονικη…

ερωτηση…γιατι λεει 2 Open air stages ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ?

Ρε παιδια πειτε μου αυτος ο τρεντουλας ηλιθιος ειναι ?
Εχει τρελανει το group του Sonisphere στις μαλακιες…#-o

:lol: