Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

2 λοιπον τα stages.

ή θα φατε πολυ καλα, με μπιγκ 4 στο ενα και τα υπολοιπα στο αλλο (που ευχομαι, αλλα δεν το βλεπω)

ή θα πηγαινοερχεστε σαν τις κοτες.

meh.

Βρε μπας και γίνει κανα θεικό και στο 1 stage όντως οι 4 Μεγάλοι και στο άλλο stage οι guest χμμμ μακάρι Sabbath/Motorhead??? :D:D:D:D

Παιδια πηγε σημερα μια φιλη μου για τα εισητηρια.Μου ειπε οτι ο κοσμος ηταν normal…Τιποτα το φοβερο…Την αλλη εβδομαδα θα παω και εγω μαλλον:D…Αυτο με τα 85 ειναι για ορισμενο αριθμο ή για ορισμενο χρονο…;

Ή θα περιμενουμε στη μερια που θα παιξουν οι MetallicA για να γλιτωσουμε λιγο ξυλο. :smiley:

Λοιπον παιδια πηρα και εγω πριν λιγο το ticket υπ αριθμον 1004 . Μπορω να πω οτι απο κει π ταν να ξυπνισω 8 ξυπνισα 12.30 και πηγα τρεχοντας στο τικετχαουζ(θεσσ) και δεν ηταν κανεις . Ρωτησα και μου ειπε οτι ειχε μαζευτει κοσμος το πρωι αλλα τους εδιωξε επειδη δεν ειχανε ερθει τα tickets . Αρα μου κατσε καλα η φαση . Γενικα ειχε μονο 85αρια και αναφερεται στο ticket , οτι υπαρχουν 2 OPEN AIR STAGES

Αρχιζω να ξενερωνω απιστευτα με τις 2 open air stages:?

+1 …δηλαδη αν εχεις χωθει τερμα μπροστα να νιωσεις το σαλιο του Μαστεην και ξαφνικα θες να δεις μεταλικα στο αλλο στεητζ τι κανεις?

Γιατι να ξενερωνει κανεις με τις δυο σκηνες ?? :-s:?

Στη μικρη θα παιζουν οι support μπαντες και στην μεγαλη οι τεσσερις.

Ειναι και πιο βολικο και πιο οργανωμενο ετσι.

edit: Ειστε πολυ μπουφοι αν νομιζετε οτι θα χωριστουν οι τεσσερεις μπαντες στις δυο σκηνες. ΛΟΛ ρε παιδια. :lol:

ΕΑΝ ειναι ετσι ναι ειναι βολικο…και θα γλιτωσουν και το μπουκαλι οι μπουλετ…αλλα αν στο 1 βγουν π.χ. σλευερ μεταλικα και στο αλλο μεγκαντεθ ανθραξ?τι κανουμε τοτε?

Γαμησε τα…Ποοοο εχω νευρα τωρα.:blow::thumbdown:

Πού να παίζουν και ταυτόχρονα, ε!

μπιγκ τεσσερις στο μεγαλο, και οι αλλοι στο μικρο οπου ειχαν παιξει οι καρκας και οι σαξονες πχ.

μια χαrα αμα ειναι ετς.

Ξυπνατε.

+1

Δεν πρόκειται ρε.

παντως και το αλλο κουλο εδω μεσα,ειναι οτι θα επεφτε ξυλο στο τικετ χαους για τα τικετς,και οτι θα τελειωνανε τα 85ρια απο σημερα :expressionless:
εγω νο μανει ακομα,λετε να προλαβω?
:frowning:

Θα προτιμουσα να τους εβλεπα ολους στην ιδια σκηνη παρα να κοιταω μια εδω και μια εκει ή να τρεχω σαν τον μαλακα…Anyway.

Φιλε δυστυχως τελειωσαν τα εισιτηρια πριν απο 20 λεπτα.
Απο τον λοφο θα την δεις την συναυλια μαλλον.

γεια σας παιδια πηρα και γω το εισιτιριακι και παρατηρησα το εξης κουλο … διπλα απο stone sour εχει κατι ασπρα αυτοκολλητακια αν ομως βαλεις φως πισω απο το εισιτιριο γραφει alice in chains . Ξερετε μηπως τι παιζει ??

το ιδιο και σε μενα

Ε ειναι παιχνιδιαρηδες οι διοργανωτες και βαζουν και μπαντα-εκπληξη. :stuck_out_tongue: