Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

μόλις πάτησα το πόδι μου ελλάδα τα λέμε αύριο στο πιτ (θα είμαι αυτός που θα πετάει μεηνστρημ τσουτσέκια πάνω σε άπλυτους σκληρούς μεταλάδες:!:slight_smile:

Λοιπον,καλημερα.Ξεκιναμε σε λιγο με τον Moon Madness απο Βολο για Μαλακασα.Αντε κι εμεις κι εσεις καλα να μερασουμε!!!

εφτασε η μερα ρε,εγω σε τρεισημιση ωρες θα ξεκινησω απο εδω.
[SIZE=“3”]BIG FOUR ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

και αλυσιδες φορω, και περιβραχιονια και τα παπουτσια τα ΦΑΡΔΙΑ.

Θα σε γαμευσω.

Καλημερα http://www.youtube.com/watch?v=VpRHJJ_vtrk

ξεκιναω για επανω. καλο δρομο και καλα να περασουμε!!!

ΜΕΤΑL UP OUR ASS!!!

ξεκιναω σιγα σιγα για τα κτελ στο πεδιο του αρεως…
ελπιζω να γνωρισω κανεναν απο εδω μεσα στο περιπτερο του rocking…
παμε να περασουμε καλα παιδες…8)

:smiley:
αντε καλο live να εχουμε παιδες!!!
σε κανα 2ωρο ξεκιναω και γω…:stuck_out_tongue:

Σε μια ωρα ξεκιναμε κι εμεις για την γιορτη…

[SIZE=“7”]HEAVY FUCKIN’ METAL ΡΕΕΕ!!![/SIZE]

πωωωωω ηρθε η μέρα! πως θα γράψω τελευταιο μάθημα μου λέτε???

[SIZE=“6”]HELL YEEEEAAAAAAAHHHH!!![/SIZE]

Μετα την Μεγαλη Πεμπτη της μεγαλοεβδομαδας σημερα ξημερωσε ο Γαματη Μερα του Heavy Metal.καντε λοιπον το /m\ σας “απιστοι” και ξεκινηστε για το χωραφι.METALLICA REEEEEEEEEEEEEEEEEE.Κανε Θεε μου να παιξουν apo death magnetic the day that never comes και απο garage inc Turn The Page.

Kαλημέρα παίδες! Ο καιρός είναι ιδανικός, αν δεν βρέξει βέβαια…Τhe Day Has Finally Come! Τα λέμε το μεσημέρι στο χωράφι!!! \m/

δεν θελω να απογοητευσω κανεναν αλλα για να μετατρέψουμε απο UTC σε τοπική ώρα Ελλάδας προσθέτουμε 3 ώρες το καλοκαίρι (θερινή ώρα) και 2 ώρες το χειμώνα (χειμερινή ώρα).

αρα τοπικη ωρα=utc+3

παντως στο poseidon που ειδα δειχνει ΕΛΑΧΙΣΤΗ βροχη, οποτε δεν θα εχετε προβλημα:metal::metal:

Αθηναίος? και λες “ο καιρός είναι ιδανικός”, ενώ ΔΕΝ είσαι σε ακτίνα 2 χιλιομέτρων από Μαλακάσα? λάθος :stuck_out_tongue:

η Μαλακάσα σε ότι αφορά τα καιρικά φαινόμενα, είναι άλλη χώρα παίδες. μπορεί να βρέχει σε όλη την Ελλάδα και εκεί να έχει 40 βαθμούς, μπορεί και το ανάποδο. καταλάβετέ το!

με 15000 προπώληση νομίζω η μαλακάσα προσαρμόζεται στα καιρικά φαινόμενα της αθήνας, όταν είναι μετά βιας 5000 αρχίζουν συνήθως οι ηλεκτρικές καταιγίδες κλπ όμορφα στο γνωστό “τρίγωνο της Μαλακάσας”. Κοινώς να στηρίζετε τα λαιβ φίλοι και ο μανιτού θα το εκτιμάει!

όχι νταξ, ισχύουν αυτά περι μαλακάσας, περνάω από κει μέρα παρά μέρα και έχει τρομάξει το μάτι μου σε φάσεις. γι’αυτό και βόλεψε τον Λώρη, για να έχει έτοιμη δικαιολογία άμα δε πουλήσει καλά ένα λάηβ!

ξεκιναμε 2 …με αμαξι απο Αγ.Παρασκευη…να προλαβουμε stone sour!..

βρεξει δεν βρεξει με βερμουδα θα ερθω και κοντομανικο…

ειναι η συναυλια της Χρονιας και ισως τις δεκαετιας!..

…πηρα αδεια απο την δουλεια αναγκαστικα λεγοντας ψεμα!..

ερχομαι και μπουσουλοντας αμα λαχει!..

ας τους δεξουμε οτι ο Λεωνιδας :lightsabre: ηταν μεταλλλας! :metal:

μονο πιτ και τιποτα αλλο…

θα σας απολαυσω απο ψηλα…:stuck_out_tongue:

Άστα έκανα κι εγώ Αυλώνα φαντάρος και ξέρω…:stuck_out_tongue:
Απλά υποθέτω πως το meteo δεν θα πέσει και τόοοσο έξω.

βρηκα εισητηριοοοο…8α ερ8ωωωω ναιιιιιι…:D:D:D:D:D:D…4 η ωρα λεω να παρω λεωφορειο απο σταθμο λαρισης…υπαρχουν εισητηρια?η να παρω να κλεισω?

βρηκα εισητηριο με 50 ευρω :slight_smile:

αλλα δεν θα παω βαριεμαι :stuck_out_tongue: