Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

Τελικα ειναι στο dna του ελληνα να ανεβαινει στο βημα και να λεει την αποψη του επι παντος επιστητου

Οποτε προτεινω καποιος να ανεβασει το παρακατω poll να γινει τζερτζελος γιατι εγω βαριεμαι να το ποσταρω

ΘΑ ΠΑΤΕ BIG 4 ?

[B]1. Πλακα μας κανεις ? Τετοια events δεν χανονται με τιποτα

  1. Ναι , αν και το εισητηριο ειναι πολυ ακριβο για την τσεπη μου

  2. Οχι , γουσταρω τις μπαντες αλλα ειναι πανακριβο το εισητηριο

  3. Οχι εκτος εαν βαλουν ταπητα για την σκονη

  4. Οχι , μου ειναι αδιαφορο το event

  5. Δεν ξερω ακομα.Θα αποφασισω τελευταια στιγμη αναλογα με το προγραμμα και τα λεφτα μου

  6. Κυτταξε κανεις αν θα βρεχει εκεινη την ημερα ?[/B]

Αντε ας το ανεβασει καποιος να γινει τζερτζελος και να δουμε με αριθμους (οι οποιοι δεν λενε ποτε ψεμματα :stuck_out_tongue: ) που κινειται η μεταλ κοινοτητα πανω στο θεμα

Κανεις προθυμος να το ανεβασει ???

Μια σίγουρη επιλογή που έχεις είναι να πάρεις το τραίνο (από το Σταθμό Λαρίσης), να κατέβεις στο σταθμό Σφενδάλη και απο εκεί είναι μισή ώρα περπάτημα μέχρι το Terra Vipe. Θα κατέβει αρκετός κόσμος εκεί, δεν θα έχεις πρόβλημα να βρεις που πρέπει να πας.
Το πρόβλημα με το τραίνο είναι η επιστροφή, γιατί όταν περνάνε τα τελευταία δρομολόγια οι συναυλίες συνήθως δεν έχουν τελειώσει και σκέψου ότι θέλεις και μισή ώρα να φτάσεις στη Σφενδάλη από το χώρο της συναυλίας. Με λίγα λόγια χάνεις μέρος από τους Metallica.
Όσον αφορά τα πούλμαν δεν ξέρω αν θα υπάρξει κάποια εταιρεία που θα βάλει πούλμαν για Μαλακάσα φέτος, από Αθήνα. Η sunways που το έκανε τα τελευταία 5-6 χρόνια φούνταρε πέρυσι και δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το θέμα.
Πάντως πρέπει να υπάρξει μια λύση στο θέμα της μεταφοράς και αυτό είναι ευθύνη της didi. Είτε να κανονίσει να υπάρξει παράταση στα δρομολόγια των τραίνων και τα τελευταία να περάσουν 12.30 με 1, είτε να βάλει αυτή πούλμαν.

ρε παιδια θα ερθει ενα τετοιο line up και καποιοι το σκεφτονται ακομα.??
αυτα γινονται μια φορα και δεν προκειτε να ξαναγινουν…
σκεφτειτε μονο καθε μερα, που δινετε τα λεφτα σας…σε ποσα αχρηστα πραματα?? και δε θα τα δωσετε εδω.???
κ εμενα με ετσουξε η τιμη πολυ αλλα το περιμενα…δε θα κατσω να γρινιαζω…!
σκεφτειτε οτι θα ακουσουμε ολο το rust in piece λαιβ!!!

Εγω ακομη δε καταλαβαινω πως θα ξεπουληθουν τα εισητηρια και μετα απλα θα τα πουλανε 95 ευρω.Μας κορο’ι’δευουνε καταμουτρα.

“οταν εξαντληθουν,θα μας σκασετε 95” (για εισητηρια που υποτιθεται οτι δεν υφιστανται.

ΧΑΧΑΧ ναι καλο… :roll:

Τα 150αρια τι προσφερουν?Camping κτλπ?

:thumbup::thumbup::thumbup:
Προτείνω να κλειδωθεί εδώ το thread για 2-3 μέρες και να μείνει μόνο το παραπάνω ποστ,να το διαβάζουν όλοι ξανά και ξανά,μπας και καταλάβουν ορισμένα πράγματα…

rammstein??θα ερθουν rammstein???:!::!:

θελω να δω αντιδραση οταν θα παιζουν οι bfmv…AND THERES BLOOD UPON THE STAAAGE!

εγω θελω να δω πως θα ειμαι στους μεταλλικα… που θα εχω λιωσει απο τουs allous big 3:p

Aστα να πανε ρε συ…Θα λιωσουμε ρεεεε.

metallica θα τους ακουω μεσα απο το νοσοκομειο που εχει εκει μεσα:lol::stuck_out_tongue:
ρε παιδια αυτο το λαιβ ειναι απιστευτο!..απο τους ανθραξ αρχισω κοπανιμα εγω…:stuck_out_tongue: θα κραταω δυναμεις!

diladi gia 85ari eisitirio na ypologizw peri tis 9 pleon , apo ekei p ypologiza gia 7:30 ? h einai pali ypervoliko?

μπορεις να πας και ταπογευμα…δεν πιστευω να γινει και οοοοο χαμος…:wink:

θα γινει χαμος ρεεεεεε στις 24!!!αν και ηταν αναμενομενο,πολυ χαρηκα χθες με την ανακοινωση…μας ειχαν σκασει τοσο καιρο…:D…τα λεφτα ειναι πολλα βεβαια…αλλα δν πειραζει,τα εχουμε ξανασκασει κ Μetallica κ ΑC/DC οποτε τι να κανουμε…θα βρουμε απο δω κ απο κει…:p…δν χανονται αυτα…:D:D:D:D

ara mallon tha prepei na afisw ton ypermetro en8ousiasmo mou kai na paw kamia wra prin to opening gia sigouria , allh kai gia th fash entaksi , olo kai kanenas allos core fan tha einai ekei na perasw tin wra mou :wink:

Πω πω εκτος απο το καλυτερο λαιν απ που σκαει και φεστιβαλαρα ειναι και καταθεση ψυχης στο φορουμ απο ολους ο καθενας για τον λογο του γουσταρω

[SIZE=“6”]μπιγκ φορ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε[/SIZE] :p:p:p

απογορευεται να γραφεις αγγλικα γραψε στα ισπανικα

σωστα , ξεχαστικα ! ε μεσα στον ενθουσιασμο … καταλαβαινεις :slight_smile:

θελω να σε παραπεμπσω σε ενα απο τα πολλα κολακευτικα ποστ του νομιστερακη

Γεια σας ρε μαγκες!

Ειμαι ενας πωρωμενος 17αρης απο Βεροια και θελουμε με την παρεα να παμε στο φεστιβαλ.

Σιγουρα θα εχει λεωφορεια απο Θεσσαλονικη πηγαινε-ελα. Μπορει κανεις που ξερει να μου δωσει πληροφοριες για το πως να κλεισουμε απο εκει?

Ευχαριστω πολυ!

εγινε αδερφε!!! :wink::slight_smile: