Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

τα εχετε χασει ??

αφου το εχει το site του festival…
ποιο ειναι το προβλημα…??

το ανακοινωσαν και δεν το πιστευετε…??

:lol::lol:

Καλά, Terra Vibe + απαγορευτική τιμή εισητηρίου, αυτή η συναυλία είχε φάει Χ εδώ και μήνες από 'μένα. Τα λέμε Bolt Thrower.

http://www.rocking.gr/article7062.php

η τιμή είναι απαγορευτική. Γεια σας.

δεν είναι τιμή αυτή παιδιά ότι και να λέμε, δεδομένης και της οικονομικής κρίσης . Ο μέσος οπάδος πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΑ ! . Και φυσικά επειδή τέτοιες συναυλίες απλά δεν χάνονται …καταλαβαίνει εύκολα κανείς τι θα γίνει

με ποσα λεφτα θελετε να τους δειτε ρε και
γω τους εχω δει ολους
με ποσα να πουμε 30 ευρω

Τελικά αυτό το πράγμα το ελληνικό που έχουμε δε θα το ξεπεράσουμε ποτέ. Πρόκειτε να γίνει ένα πραγματικά τεραστίων διαστάσεων γεγονός και καθόσαστε και μιζεριάζετε. Δηλαδή τι ticket θες όταν πεθαμένες μπαντες σου ζητάνε 30??? (και πραγματικα και από τις “μικρές” μπάντες του festival η καθεμία ξεχωριστά να ερχόταν κάτω από 30 αποκλείεται να ζητούσε)

Τι να πω ρε παιδες…

Ρε πούστη μου…

Παρότι έχω δει τα 4/4 των big 4…
Θα πήγαινα, έτσι για το γαμώτο της φάσης…

Αλλά αυτό εδώ:

Η αρχική τιμή των εισιτηρίων γενικής εισόδου είναι 85?
Μετά την εξάντλησή τους η τιμή των εισιτηρίων γενικής εισόδου θα διαμορφωθεί στα 95?

Δούλεμα στη μάπα μας, ούτε καν λέει πόσα θα είναι τα εισιτήρια με αρχική τιμή! :lol:

Κατά τ’ άλλα 85 ευρώ δεν είναι και τόσο πολλά για 7 μπάντες από τις οποίες μόνο οι BFMV να έρχονταν θα βάραγαν 40άρι. Ξερωγώ, πίνεις 2 καφέδες λιγότερους τη βδομάδα κρατάς από 10 ευρώ τη βδομάδα για τους επόμενους 2 μήνες και βγήκε το εισιτήριο.

Είναι το κωλοχώραφο και η εργάσιμη αρνητικοί παράγοντες για μένα.
Θα δείξει.

Με 60 -65 E καλά δεν θα ήταν?

Για την αγορά εισιτηρίων μέσω internet ή μέσω πιστωτικής κάρτας υπάρχει επιβάρυνση 10%
στην τιμή του εισιτηρίου

ποσο πολυ απατεωνες ειναι !!!

alter - didi σημειωσατε Χ

Αρε Θρασσ ρεεεε…

Θα φχαριστειθείτε μεταλ.
Big 4 λοιπόν με πανάκριβο εισιτήριο όπως αναμενόταν. Προς το παρών δεν βλέπω να σκαω τόσα λεφτά μόνο για Μεταλικα, αργότερα βλέπουμε…

περιμένατε να ειναι λιγότερο απο 80 ευρο?σοβαρα τωρα…
80 ευρο αλλες φορες ειναι μονο για 1 συγκρότημα και τωρα εχουμε 4
που για μενα τα σαπορτ ειναι παρα πολυ καλα…ειδικά stone sour…

απογορευτικη τιμη??? 85ε? δεν λεω οτι ειναι λιγα…αλλα σκεψου πχ οτι metallica καποιοι εδωσαν 80ε (δεν ειναι το καλυτερο επιχειρημα αυτο) αλλα κοιτα τι βλεπεις… δηλαδη για πες μας ποια θεωρεις καλη τιμη??

Περιμενουμε και της Βουλγαριας και βλεπουμε…

Αυτό ναι είναι μία πολυ νορμαλ τιμή, εγώ συμφωνώ , καλά το 95 ευρώ ασχολίαστο …

+1

(Τhe message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.)

To περιμεναμε τοσο καιρο που πλεον δν μας κανει εντυπωση!
Στα guests να περιμενουμε τπτ το εντυπωσιακο η ερημι;

Σωστος. Τι διαολο, τζαμπα μενουμε θεσσαλονικη; Ειναι και η μιση χιλιομετρικη αποσταση ετσι κ αλλιως

Καλά όντως, με τις τιμές που παίζουν στην Ελλάδα και ειδικά με Didi αν περιμένατε λιγότερα είστε λίγο αφελείς ε.

Πάντως με μια γρήγορη ματιά:

Metallica: Εννοείται ότι θέλω να ξαναδώ.
Slayer: Εννοείται ότι θέλω να ξαναδώ.
Μegadeth: Δεν καίγομαι να ξαναδώ.
Anthrax: Στο rockwave του 2005 ήταν γκάβλα, δεν καίγομαι ούτε γι αυτούς αλλά ξέρω ότι θα περάσω καλά
Mastodon: Έχουν 2/2 μέτριες εμφανίσεις σε φεστιβάλ (αν και το 2007 ήταν καλύτεροι από πέρσι), τίποτα δε μου λέει ότι φέτος θα είναι διαφορετικά αλλά και πάλι θάθελα να τους δώσω μια ακόμα ευκαιρία.
Stone Sour: Μόνους τους δεν θα τους έβλεπα ποτέ, αλλά θάναι ευχάριστα πιστεύω.
Bullet For My Valentine: Same as above.

Κάνουν όλα αυτά 85 ευρώ (ή 95 αν δεν προλάβω) + ταλαιπωρία του Terra Vibe? Δύσκολο αλλά θα δείξει, είναι Metallica και Slayer στη μέση και το συναίσθημα πιθανόν να υπερνικήσει τη λογική.

1000 φορές πάντως να έχει 85 και 90 ευρώ και εξαιρετική διοργάνωση παρά 60 και τα σκατά των περασμένων ετών.