Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

:smiley: [SIZE=“5”]Επιτελους ρε παιδια! Επιτελους! Χαρες…πολλες χαρες! [/SIZE] :smiley:

Κ Μαστοντον μαζι… Θα σπασουμε τα κοκκαλα μας εκει! :smiley: Αλλα θα κωλολεει! :smiley: Τωρα αν ειναι να παω Θροουερ, Λαμ οφ Γκαντ κ Σονισφηρ μεσα σε ενα μηνα, πρεπει να αρχισω τις περικοπες απο τωρα! Μονο σουπες απο αυριο [μπας κ χασουμε κ κανενα κιλο] κ αρχιζουμε να βαζουμε λεφτα στην αρκη!

Αντε ρε Ελλαδιτσα…γινεσαι Ευρωπη σιγα-σιγα! 8)

Α…σας το ειπα γιατι η εξεταστικη μαΐου-ιουνιου θα μου παει σκατα ετσι; :stuck_out_tongue:

Τα λεμε απο κοντα εκει! Μεχρι τοτε…Stay Metal Μαδαφακαζζζζ!! :metal:

παρτε ενα κουμπαρα απο τη
λαικη πηλινο βαζετε απο σημερα ενα ευρω
μεσα καθε μερα και μολις ερθει
η μερα τον σπας σε 124 μερες περιπου
θα εχεις 124 ευρω θα πειις δηλ 30-40 ευρω
καβατζα αν σας φαινονται πολλα να κρατας 1 ευρω
τη μερα κρατηστε 70-80 λεπτα του ευρω τη μερα :lol::lol::lol:

Οι extra χρεώσεις μέσω internet υπάρχουν δυστυχώς σε ολόκληρη την Ευρώπη.

Μακάρι, αλλά δεν το βλέπω. Ήδη τα ονόματα είναι πολλά και μεγάλα. Φαντάζομαι πως θα ανακοινωθούν απλά και κάποιες ελληνικές μπάντες.

Γαμω το φελέκι μου…μεσα σε 1 μερα ανακοινωθηκαν 2 ονοματα που θελω να δω σαν τρελλός…(lamb και stone sour…)…εχοντας δει ολο το line up του sonisphere αξιζει να τα σκασω μονο για τον corey και την παρεα του?:-k ειδωμεν…

Μαλάκες τι line up είναι όμως αυτό??? Ευρωπαικών προδιαγραφών…αλλά τιμή τσουχτερότατη…

Δεν ξέρω καν αν θα παω…Αν έχει τελειώσει η εξετάστακη, και αν είμαι αθήνα, και αν βρεθούν από το πουθενά, και αν και αν και αν…το συζητάμε

Βέβαια αν ήμουν πορωμένος έστω και με μία από αυτές τις μπάντες, προσωπικά δεν θα το συζήταγα καν…είχα φύγει για πλάκα όμως

εχω χανω σίγουρα την 1 βδομαδα…αλλα δεν υπαρχει περίπτωση να το χάσω αυτό

Απο τωρα ξεκιναω οικονομια και απο Απριλιο γυμναστηριο…ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ!!!

Kλεω:cry::cry::cry::cry::cry:

Lamb of god και μετα αυτο… Ρε παιδια δεν αντεχει η καρδια μου αλλο…

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩ!!! 8) :smiley:

το ΒΙΠ πόσο μακριά είναι??? Αξίζει τέτοια διαφορά?

+10000

Ας ελπίσουμε να έχουν σοβαρευτεί…Αν και παιδιά πιστεύω ότι μια σοβαρότητα θα την δείξουν λόγω του ότι το φεστιβάλ αυτό ακριβώς (ίδιο όνομα, περίπου ίδιες μπάντες) περιοδεύει σε πολλές ευρωπαικές χώρες…Τουλάχιστον θέλω να το πιστεύω

μιλαμε για 2 σκηνες…?? :-k

ειμαι ηδη εκει…:metal::metal:

Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω (επειδη ερχονται οι Metallica) ή να λυπηθω (επειδη κατα πασα πιθανοτητα δεν θα χω 85 κ 95 ευρω).Ενταξει,Μαλακασα ειναι μακρια αλλα ειναι καραγαματο μερος για συναυλια!Οικονομια ρε :frowning:

Δεν ειναι μονο αυτο. Η Εξεταστικη αυτη θα βομβαρδιστει απο τους Θροουερ κ θα ποδοπατηθει απο το “Αρνακι” στην αρχη της κ θα ΣΟΔΟΜΙΣΤΕΙ [Γεια σου ρε Sodom! :smiley: ] απο το Σονησφηρ στη μεση της!

Στο εισιτηριο απο πισω θα λεει για επιστροφη χρηματων σε ενδεχομενη ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ???

ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ???ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?? 85 ΕΥΡΩ???ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ!!! Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΚΟ…ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΚΑΤΟΚΛΑΨΙΑΡΗΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ…ΜΙΖΕΡΕ ΕΛΛΗΝΑ!!! OF WOLF AND MAN!!!:metal::drunk:

γραψαμε στο προηγουμενο thread κοντα 100σελιδες και 1000 posts
τα οποια αναφερονταν σε wishlist και γκρινια που αργει η ανακοινωση
ηρθε η ανακοινωση εχουν γραφτει 6 σελιδες και 50posts
και οι μισοι γκρινιαζουν για την τιμη…
δεν αναφερομαι σε καποιον αλλα δεν ειναι λιγο μιζερο να γκρινιαζουμε ακομα και τωρα?? δηλαδη αν σας ελεγε καποιος το line up αυτο θα λεγατε οτι η τιμη πρεπει να ειναι κατω απο 80ε?

τους 4 μεγαλους τους εχω δει και εγω
mastodon 2 φορες και δεν μαρεσουν
οι αλλοι 2 μου ειναι αδιαφοροι τελειως
αλλα θελω να παω και να τους δω ολους και οσους ακομα προστεθουν για να περασω καλα+με τετοιο billing φανταζομαι ολοι θα περασουμε καλα…

Είναι στα πλάγια και απλά είναι λίγο πιο χαλαρά… έχουν κάτι παγκάκια κτλ… εγώ πάντως δεν θα τα έδινα για vip… εκτος αν τα έχεις και δεν θα σου λείψουν και είσαι και κάποιας ηλικίας :slight_smile: τότε ναι…

Ας μην τα παραλέμε… ποτέ δεν μας έφαγαν λεφτά…

πλακα πλακα

πρεπει να ειναι καυλα να εισαι μεταλ φαν φετος

θα δειτε…και τι δεν θα δειτε

bolt thrower
lamb of god
sonisphere

που να σκασουν κ maiden με rammstein…8O

[SIZE=“7”]STONE SOUR !!! KAΒΛΑΑΑΑ8)[/SIZE]