Sons of Anarchy [TV]

Σήμερα!!

Είχαμε το BB τώρα μπαίνει και το SoA να μας αποτελειώσει

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Δυνατό το πρώτο 8) Τιγκ λατρεία <3 <3

βρηκες καπου υποτιτλους?

αγγλικούς μόνο

γαμησε

[SPOILER] να υποθεσω το μουλικο με το αυτοματο θα παρει μαζι του και τη λεσχη ε; [/SPOILER]

ε ναι

[SPOILER]λογικά θα συνδέσουν το όπλο του Ναβάρο με την SAMCRO[/SPOILER]

[SPOILER]Τι στον πουτσο παιχτηκε, πως του ηρθε του ψυχακια του Σαττερ το σκηνικο με τον ξανθο πιτσιρικο με το αυτοματο ρε πουστη.

Η παρανοια του Τιγκ εχω την υποψια οτι θα οδηγησει σε τρελα σκηνικα και γουσταρω.

Δυνατο το πρωτο, ανοιξε αρκετα ερωτηματικα και εδωσε χιντς για την κατευθυνση της σεζον.[/SPOILER]

Ναι, αυτό σε πείραξε,

[SPOILER]το ότι έβαλε τον (τυφλό,μουγκό) χαρακτήρα που υποδύεται να τον βιάζουν από κώλο στη φυλακή είναι πολύ νορμάλ :stuck_out_tongue:

Πάντως το όπλο που είχε το πιτσιρίκι λογικά είναι από τον Ναβάρο που είναι από αυτά που είχαν δώσει οι Sons στον Νero. Δηλαδή της πουτάνας 8)[/SPOILER]

[SPOILER]Μακριά απο τον κώλο μας αλλά έχει μια λογική απο την άποψη οτι ο φίλος μας ο Σάτερ είναι φανατικός του OZ και όσοι έχουν δει OZ ξέρουν[/SPOILER]

[B]ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ[/B]


THΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ, μακάρι να γαμήσει έτσι η σεζόν :!:

“I listen almost as good as I suck dick”…in MILF’s we trust 8)

καλα ξεκινησαμε:D

Κρινοντας απο τα 2 πρωτα επισοδεια του 6ου κυκλου,φαινεται πως θα ειναι αλλη μια πορωτικη season!! 8)

Καιρό είχαμε να δούμε ψυχάκια σαν τον Lee Toric στην τιβι

[SPOILER]Ρε φίλε ελπίζω πραγματικά να μην πρόδωσαν τον Tig δεν του άξιζε…Ο Jax έχει αρχίσει και γίνεται λίγο η χειρότερη πλευρά του clay ε; Σκοτώνει τους πάντες[/SPOILER]

https://www.facebook.com/events/161835504015966/

Για όποιον ψήνεται υπάρχει και αυτό

Πολύ δυνατό επεισόδιο.

[SPOILER]RIP Οτο. Επιτέλους τα βάσανα τελείωσαν. RIP Φιλ και random prospect. Burn in Hell Lee Toric. Καριόλα Τάρα. Είμαι σίγουρος πως αυτή έβαλε τους άλλους να την πέσουν στον Γουέην. [/SPOILER]

Γαματο επεισοδειο! Μας αφησε με μεγαλη αγωνια για το επομενο.

[SPOILER]Ρε γαμωτο,ο Οttο και ο Lee Toric ηταν (μεχρι στιγμης) το αλατοπιπερο της σειρας!! Τωρα που και οι δυο βλεπουν τα ραδικια αναποδα,τι θα γινει;;; PFFFFFUUUU[/SPOILER]

Μαλάκα τι επεισοδιάρα ήταν αυτή…

Μην το συζητάς καν…Έχω φάει τα αρχίδια μου…Το ένα μετά το άλλο έρχονταν…

[SPOILER]RIP σε Otto (είπε ο θείος Kurt να εκπλήξει με τον εαυτό του αυτή τη φορά) και Phil…Ειδικά ο δεύτερος ήταν πολύ συμπαθής χαρακτήρας…Κρίμα που έφυγε τόσο άδοξα… :([/SPOILER]