Sons of Anarchy [TV]

Μαλάκα κλαίω με φινάλε 3ου κύκλου.

Πιθανόν, να επανέλθω με υπεραποθεωτικό ποστ, αλλά προς το παρόν βάζω κι εγώ να ξαναδώ τα τελευταία 20 λεπτά.

Δεν υπάρχει λέμε!

μορε λες?
αντε να κατεβασω τη πρωτη σεζον εξεταστική έρχεται…!!:stuck_out_tongue:

ενταξει τι να πει κανεις…
αγαπημενη σειρα εβερ πλεον…
χαρακτηρες που σε κανουν να κολλας και να ταυτιστεις μαζι τους, ατμοσφαιρα, δραση, υπεργαματο σαουντρακ, ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ

ανυπομονω για τη νεα σεζον…

εχω βαλει και γω να δω το φιναλε της 3ης 2-3 φορες ακομη…


ανατριχιαστικο φιναλε με ανατριχιαστικα καλη διασκευη neil young…τι αλλο θες

Φοβερή σειρά είχα κολλήσει άγρια, ανυπομονώ και εγώ για την επόμενη σεζόν ξέρουμε πότε περίπου αρχίζει?

Λογικα καπου σεπτεμβρη-οκτωβρη.

Μια από τις καλύτερες σειρές ever μόλις μετακινήθηκε σε δυσπρόσιτα επίπεδα awesomeness με μια απλή κίνηση…8O8O

τι ;;;;;
μπηκε στο καστ;;;;;

Ω ναι θα εμφανίζετε στην 4η σαιζόν

mayan;; στειλτε κανα καλο εγκυρο λινκ

http://www.google.gr/search?hl=el&client=firefox-a&hs=hyJ&rls=org.mozilla%3Ael%3Aofficial&q=danny+trejo+sons+of+anarchy&btnG=Αναζήτηση&oq=danny+trejo+sons+of+anarchy&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=-1305150432218l-1305150432218l0l0l0l0l0l0l0l0l0l

ναι οκ νταξ…τα ειδα αυτα…
εννοουσα τιποτα οφφισιαλ και τετοια, οκ

ενταξει:lol:

Μολις ειδα κι εγω το τελος τριτης σεζον. Την ειχα παρατησει τη σειρα για λιγο. Ηταν η πιο γαματη σεζον μεχρι τωρα νομιζω. Και με την περισσοτερη τσοπα. Μεχρι τωρα, επεφτε ξυλο πιο πολυ. Σε αυτη τη σεζον το πραμα χοντρυνε αρκετα και χυθηκε πολυ αιμα.
Απορω με αυτους που ελεγαν οτι μπορει να τελειωσει εδω η σειρα. Εμενα μου αφησε το αντιθετο συναισθημα. Ναι μεν υπαρχει μια καθαρση και τα πραγματα ξεμπερδευονται λιγο μετα το μπαχαλο που εγινε με τη Σταλ αλλα χτιζει τη βαση για το χαμο που θα γινει στην επομενη σεζον…

[SPOILER]…λογικα με τον Τζακσον που θα αρχισει να σκαβει το παρελθον να βρει πως πεθανε ο πατερας του, ή μαλλον ποιος τον πεθανε. Και εκει θα ερχισει η χοντρη κοντρα με τον Κλεη. Απο τον πρωτο νομιζω κυκλο ειχε αφησει σποντα σε αυτο το θεμα οταν εδειχνε τα παλαιοτερα μελη της λεσχης να θαβουν κατι κοκκαλα που λεγαν οτι ισως ηταν το σωμα του Τζων Τελερ, και ειπαν οτι δεν πρεπει να μαθει κανεις πως πεθανε γιατι θα γινοταν της πουτανας.
Και φυσικα εκκρεμει και το θεμα του αν και πως ο Τζαξ θα αλλαξει τη λεσχη.[/SPOILER]

Περιμενω πως και πως :smiley:

Υπεργαματη σειρα.Προσφατα τελειωσα κ εγω τον 3ο κυκλο ο οποιος για μενα εκανε μια μικρη κοιλιτσα και σε μερικα επεισοδια με κουρασε, αλλα ηταν αρκετη η καυλα που μ χε μεινει απο τον 2ο κυκλο οτοτε μια χαρα βγηκε.Εχει ακομα πολλα ψωμια η σειρα.

FIRST FOUR MINUTES OF SEASON 4

Γαμησε το νεο επεισοδιο.

[SPOILER]Ημουν σιγουρη οτι μετα την φυλακη , θα το εβλεπε ετσι ο Τζαξ.(με το κοντο μαλλι ειναι λιγοτερο σκληρος:p)[/SPOILER]

τωρα το κατεβαζω κ γω

Ωραία ξεκινάει η σαιζόν:)

Οι σκοτωμοί αποκτούν άλλη χάρη με τον Trejo:)