Sons of Anarchy [TV]

trejo θεουλης απλα…απλα θα τον προτιμουσα σε αλλο ρολο:roll: ιφ γιου νοου γουατ α μην

Τελος τριτης σεζον γαμησε ασχημα

Λεω εδω και μερες να δω τα καινουρια επεισοδια αλλα μετα το Breaking Bad δεν εχει επιστροφη:p

Άρχισα σήμερα… 1ο επεισόδιο πρώτη σεζόν…

Έχοντας ακούσει μόνο γαμάτο σχόλια για την σειρά περιμένω πολλά…

OΠΟΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΒREAKING BΑD ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!!

http://breakingbad-greek.blogspot.com/ TO ΠΡΩΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ BLOG ΓΙΑ ΤΟ BREAKING BAD ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ FACEBOOKhttp://www.facebook.com/pages/Breaking-Bad-Greece/216277595087053 ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Τίτλος θρεντ: [B][SIZE=“4”]“Sons of Anarchy [TV]”[/SIZE][/B]

promotion policy ρε άσχετε… :stuck_out_tongue:

τελειωνει η δευτερη σεζον…κολαση!! εθισμος η σειρα!

Τελείωσα 1η σεζόν… Πάρα πολύ καλό… και μόνο για την μουσική αξίζει κάποιος να δει αυτή τη σειρά…

εγω να πω πως τον τελευταιο κυκλο τωρα τον βαργιεμαι αφανταστα.

θα το κοψω να τα δω ολα μαζι οταν τελειωσει γιατι σε φαση εκνευριζει.

JESUS CHRIST, ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ

Νταξ μιά χαρά πάει ο κύκλος δε με έχει κουράσει. Ανανεώθηκε και για πέμπτη σεζον ε.

Κι εμένα με έχει κουράσει λίγο.
Αυτό βασικά που μου τη δίνει περισσότερο είναι ότι οι Τιγκ, Τσιμπς και Χάπι παίρνουν πλέον πολύ λιγότερο χρόνο.

[SPOILER]Και ότι μάλλον ο Τζους μας τελείωσε, αλλά αυτό είναι αμφισβητήσιμο γιατί ακούμε το κλαδί να σπάει.[/SPOILER]

μια απ τα ιδια και εδω…ισως οταν το εβλεπα ολο μαζι μονοκοπανια, μου τραβουσε παραπανω το ενδιαφερον, τι να πω…θα του δωσω ομως την ευκαιρια να με εντυπωσιασει στην πορεια

Εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερο να βλέπεις όλα τα επεισόδια μονοκοπανιά γενικά σε όλες τις σειρές εκτός από αυτές του τύπου bing bang theory πού κάθε επεισόδιο δεν πολυσυνδέετε με το προηγούμενο

Εμενα δεν με αφηνουν και με καμια αγωνια τα τελευταια.Δεν εχω ανυπομονησια να δω το επομενο.Σχεδον το ξεχναω οταν βγαινει καινουργιο και εχει αρχισει να με κουραζει η 4η σεζον.

Εχει ανεβει κατακορυφα το επιπεδο οσο αφορα το σασπενς στα τελευταια 2-3 επισοδεια.
Το θεμα ομως ειναι οτι βγαζει μια λιγακι υπερ του δεοντος κυνικοτητα…εμενα μονο μ φαινεται ετσι;

Απιστευτος ο Κλει. Παει γυρευοντας

πρεπει να γινει πουταναριο το τελευταιο επεισοδιο

νταξ ρε πουστη ποσο γαματο! φοβερες εξελιξεις! συν ενα επισοδειο για αυτη τη σεζον, που ενταξει θα γινει χαμος.

[SPOILER]δεν νομιζω να σκοτωσει ο Τζαξ τον Κλει, την επομενη σεζον θα εχουμε πολεμο μεσα στη λεσχη προβλεπω…[/SPOILER]

Θέλω να δω πως θα τα καταφέρει πάλι ο Τζαξ.