Sons of Anarchy [TV]

Πόσο μαλάκας έμεινα με το τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν…8O

Από αύριο αρχίζουν προβολές 4ης σεζόν στο σπίτι…

Η σειρά όσο πάει γίνεται και πιο γαμάτη…

εδιδ: ο Όπι όταν αφήνει το μαλλί κάτω δεν είναι ίδιος ο τσουπάκα…? Αν βάλει και τρίχες στο μέτωπο φτυστός θα είναι…

Κακό φινάλε σε μια κακή σεζόν (εύκολα η χειρότερη μέχρι στιγμής). Έπηξε στο μελόδραμα, δεν ξεκαθαρίστηκε τίποτα και έκλεισε έτσι όπως έκλεισε μόνο και μόνο για να δικαιολογήσει την επόμενη σεζόν.
Μαλακίες.


σα να συμμεριζομαι τον Σελι εδω περα…:lol::stuck_out_tongue:

[I][B][U]Spoiler Alert[/U][/B] γ το τελος της τεταρτης σεζον.[U]Σας προειδοποιησα[/U]!:slight_smile:
[/I]

[SPOILER]Ηταν γ μενα καλυτερο το οτι δν τελειωσε αυτον π ηταν να τελειωσει γτ ακριβως ετσι ευκολα θ τελειωναν γ τον μελοδραματισμο οι αλλες σαπουνοπερες αυτον τν χαρακτηρα-γινομαι τοσο γενικα μη περιγραφικος γ ν μν το καψω σε κανεναν,αλλα οσοι ειδαν μ καταλαβαν!!![/SPOILER]

to 13o ειναι το τελευταιο?

οχι το 14…φετος βγηκε ενα παραπανω

δεν μπορει να σου αρεσε περισσοτερο η 3η (η οποια ευκολα ειναι η χειροτερη)

μονο το φιναλε της 4ης δεν ηταν τοσο καλο, σαν season εγω το βρηκα πολυ δυνατη αν και ισως η 2η γενικα να ηταν η καλυτερη season

Τελείωσα και την 4η σεζόν…λίγο μαλακία το φινάλε…

[SPOILER]Λίγος για πρόεδρος ο τζάξ… πιο φλώρος και από τον ζαγοράκη ένα πράμα…
Δλδ ρε μεγάλε ο κλέι σε σκότωσε τον πατέρα, έβαλε να σκοτώσει την γυναίκα σου, σου πήδηξε την μάνα, σκότωσε τον πατέρα και την γυναίκα του καλύτερου σου φίλου και αυτός είναι “χαμηλά την μπάλα παιδιά”…

Παραπάνω περίμενα τζαξ…παραπάνω…[/SPOILER]

εχω εθιστει απλα…

[SPOILER]ειμαι ο μονος που ηταν σιγουρος απο τον πρωτο κυκλο οτι ο κλει ειχε φαει τον τζον τελερ?τελειωσα την 3 η σεζον(επος).παμε για την 4η!!![/SPOILER]

[SIZE=“3”]Kurt Sutter Tweets 3-Year Extension for Sons of Anarchy
[/SIZE]
Σούπερ νέα!!!

http://www.buzzfocus.com/2012/01/28/kurt-sutter-tweets-3-year-extension-for-sons-of-anarchy/

εμενα δεν μ αρεσει.γενικα η σειρα ειναι μια υπερτελειοτητα αλλα αν παει ακομα 3 σεζον δεν ξερω.φοβαμαι μη χαλασει[-X

μαλακιαρα… τι 3ς σεζον ρε!! :-k
για μενα έπρεπε να τελειώσει στη 4 με το ζορι 5η…

σίγουρη αποτυχία!!!

μπα, εχει δηλψσει ετσι κι αλλιως ο σαττερ απο την αρχη οτι για να ξεδιπλωθει η ιστορια θελει 5 με 6 σεζον, οποτε…

btw παιζει τον οτο στη σειρα?το ξερατε?:stuck_out_tongue:

ναι και αν δεν κανω λαθος ειναι παντρεμενος με την Τζεμμα

Το τελειωσα σημερα,τεραστιο κολλημα,γαμω τις σειρες.Ποτε περιμενουμε την καινουργια σεζον?

Έχω δει μέχρι τον 3ο κύκλο!! Ο 4ος κύκλος λέει τίποτα;;;

Σεπτεμβριο αρχιζει η πεμπτη σεζον.
Μια χαρα λεει και η τεταρτη,της πουτανας γινεται. Danny Trejo μπαινει,τι αλλο θες???
Γιατι δηλαδη σκεφτεσαι να το σταματησεις??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μου λειπει πολυ η σειρα:cry:
ο 3ος κυκλος στο μπελφαστ ηταν νομιζω το πικ της σειρας,ενω ο 4ος λιγο πιο κατω αλλα γινεται της πορνης σε καποια σημεια!
αντε να ρθει ο 5ος επιτελους.

ερωτηση σε οσους εχουν φτασει και στο τεταρτο, αν γνωριζετε

καπου ειχε διαβασει οτι μεταξυ 3ου και 4ου κυκλου ειχαν βγει ενα ή δυο εξτρα επεισοδια που εδειχναν καποια γεγονοτα

[SPOILER]οσο οι Sons ηταν φυλακη[/SPOILER]

στο ξεκινημα του 4ου κυκλου, γινονται συχνα αναφορες παλι σε γεγονοτα/λεπτομερειες που συνεβησαν σε αυτο το ενδιαμεσο διαστημα των 14 μηνων μεταξυ των 2 κυκλων και που δεν ειδα(-με?) στην οθονη.

εχετε καμια ιδεα, αν οντως υπαρχουν αυτα τα επεισοδια ή ηταν απλα μια ιδεα που την παρατησαν?