Φωνή και πλήκτρα για τους soulforge

HAIL!! Ζητούνται φωνή και πλήκτρα για power metal band, ήδη υπάρχουσας έναν χρόνο.συναυλίες, έτοιμο υλικό. όποιος ενδιαφέρεται για ένα απο τα δύο πόστα ν επικοινωνήσει μαζί μου. 6970667592

Περιοχή? Επιρροές? Ενδιαφέρομε για vocals.

τα τωρινά μέλη της μπάντας είναι από περιστέρι και οι πρόβες γίνονται σε ένα στούντιο στο μπουρνάζι που μας έχει βοηθήσει πολύ και μας κλείνει live. κοίτα πλέον συνθέτουμε δικά μας κομμάτια, αλλά από διασκευές, kamelot,sonata arctica,rhapsody,masterplan,stratovarius…δεν έχουμε ακόμα κατασταλλάξει ακριβώς για το είδος του πάουερ…άλλοτε πιο επικό, η prog και euro… πώς το βλεπεις??

Well, δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με αυτό το είδος. Και δεν ήμουν ποτέ ξανά σε μπάντα. Είμαι πιο πολύ σε φάση Stone Sour και Slipknot… Δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρει.

η μπάντα υπάρχει και είμαστε πάντα στραμμένοι προς αυτα τα είδη μουσικής…αν παρ’όλα αυτά νομίζεις οτι μπορείς και θέλεις εμείς είμαστε πρόθυμοι να σε δοκιμάσοιυμε…΄:)

Well είμαι ανοιχτός σε κάθε πρόταση και thanks πολύ! Άμα είναι να κανονίσουμε να βρεθούμε και βλέπουμε. Σου στέλνω σε πμ το msn μου. :slight_smile:

οκ σε έκανα αντ…όποιος άλλος ενδιαφέρεται για πλήκτρα ή φωνή να στείλει…

το φόρουμ έχει τόσους χιλιάδες χρήστες(όχι ναρκωτικών :p) και ΚΑΝΕΝΑΣ από όλους αυτούς δεν παίζει πλήκτρα η δεν ξέρει καποιον που να ξέρει και να ενδιαφέρεται??:roll:

paizw pliktra…alla paw sxoleio k menw xania ara de nomizw na endiafereste xixixi

ακριβώς… και εμείς μαθητές είμαστε(για λίγο ακόμα:D) αλλά από περιστέρι…

α…επίσης όσο για την χρήση γκρήκλις δες αυτό…

http://www.rocking.gr/modules/forum/announcement.php?f=32

[-X

εγω και πληκτρα παιζω και τραγουδαω…αλλα τα πληκτρα τα πουλησα λογω οικονομικης κρισης!!!ειμαι 32 βεβαια δεν ξερω ποσο ειστε εσεις…παντως ειμαστε γειτονες

μμμ…κοίτα ψάχνουμε μέλη που να μην απέχουν πολύ απο εμάς ηλικιακά…
επίσης για να έχουμε δικαίωμα συμμετοχής στο schoolwave του χρόνου τα μέλη πρέπει να είναι κάτω από 18 …(βέβαια επειδή όλα μας τα μέλη στην τωρινή σύνθεση είναι κάτω των 18, σε περίπτωση συμμετοχής στο σκουλγουέιβ μπορούμε να έχουμε και ένα μέλος κάτω των 21…8)

γκάις…η αγγελία ισχύει ακόμα…τσεκάρετε την κ πείτε μ αν ενδιαφέρεστε…

ρε παιδιά…ξυπνήστε λιγάκι…χρειάζομαστε ΑΜΕΣΑ μέλη!!!
ψηθήτε…επαναλαμβάνω…ψάχνουμε φωνή και πλήκτρα για πάουερ μέταλ…
πείτε μου άμεσα…γιατί αν όλα πάνε όπως μέχρι τώρα…ακυρώνω μία συναυλία στο αν και μία στ όνομα του ρόδου τον μάιο…:frowning:

χεχ…φιλε λες το “ξυπνατε” με εναν τροπο λες και υπαρχουν ατομα και δεν απαντανε…:lol:

δεν ειναι γενικα ευκολο στις μερες μας να βρεις ατομα για σοβαρο πραμα…ποσο μαλλον για οργανα οπως πληκτρα σε power συγκροτημα η μπασσο κτλπ…για μενα το πιο δυσκολο ειανι να βρεις μια καλη φωνη…8ελω 80’σ ΤΩΡΑ…καλη τυχη παντως!

ευχαριστώ ρε φίλε…καλή τύχη και σε σένα με τα 80’ς…
το ξέρω οτι είναι δύσκολο…και δεν ψάχνω μόνο μέσω του φόρουμ…
αλλά έχω απελπιστεί τελείως…:?

σε νοιωθω…δοκιμασα με ενα συγκροτημα τις προαλες…νομιζαν πσ με ειχαν δεδομενο κτλπ…κ ξες…ηταν 4 ατομα…ο καθενας τσ ακουει διαφορετικα πραγματα και παιζανε να ουμε απο λινκιν παρκ μεχρι μεταλλικα…σε τετοιο πανυγηρη που να μην ξερουν οι ιδιοι τι γινεται στσ εαυτους τσ δν μπαινω απτην στιγμη π εχω κατι συγκεκρημενο στ μυαλο μ…και χθες μαλιστα ειχε και παραπανο ο ντραμερ τσ π του πα οτι δεν ξαναπαω…γ αυτο…οχι μονο ειναι δυσκολο να βρεις καποιον που απλα να παιζει το οργανο που χρειαζεσαι,αλλα το πιο δυσκολο ειναι να κολλαει…

Δεν ξερω αν εχετε βρει τραγουδιστη, εγω παντως ψηνομαι!Ειμαι 24 βεβαια οποτε δεν το βλεπω για Schoolwave αλλα οπως και να’χει αυτο ειναι το mail μου, p0ser@hotmail.com

eimai 17 etwn, kai endiaferomai gia power metal fwnhtika (agria kiolas…).
Kane me add sto msn an endiafereste:
predatorkostas@mail.gr

perioxh?:slight_smile: