Soulsavers-The Light The Dead See

http://www.rocking.gr/news/Akouste_ton_neo_disko_twn_Soulsavers_me_ti_summetoxi_tou_Dave_Gahan_Depeche_Mode/12835/

Τι καλά…

ο ορισμός του καλή φάση

:!::!::!:

thelei alkool auto e. tha to meletisw

με λανεγκαν και αυτο;
btw κανα λινκ κανεις;

nice… αν το βρει κανείς ας πει… λίγο που κοίταξα δεν βρήκα κάτι…

Kάτω στα τορρεντάαααδικα,γίνεται φασαρία…:wink:

Τι ωραία πράγματα.Μία στα πεταχτά το άκουσα και είναι ό,τι ακριβώς περίμενα.

ΩΠΑΩΠΑ βγαλαν καινουριο??γκαβλες,ορμαω

Mια ομορφιά ο νέος δίσκος και καταπληκτικός Dave Gahan.

Ό,τι βρήκα είναι invalid, ας βοηθήσει κάποιος :confused:

Θα διαφωνήσω, ο δίσκος είναι αξιόλογος αλλά η ψιλοεπίπεδη ερμηνεία Gahan αφαιρεί πολύ σε σχέση με το βάθος που έδινε στα προηγούμενα ο Lanegan.

το Bitterman, το Bitterman!

Bitterman:!:

Έχει περάσει ένας μήνας. Αν συνέχισες να τον ακούς, έλα να ανακαλέσεις.

Πολύ καλό album, αν και ακόμα με στοιχειώνει το broken. Ο Gahan καλός είναι και ειδικά κάτι κομμάτια σαν το Tonight αναδεινύονται πιο πολύ λόγω του ότι είναι κοντά στο στυλ του. Πάντως ο Lanegan λείπει σε αυτό και είναι αρκετά αισθητό.
Κατα τα άλλα πάντως το album μουσικά είναι εξαιρετικό, ακριβώς ό,τι περιμένεις από τη μπάντα!!!

Εμένα γιατί μου ταιριάζει να το ακούω τα βράδια τώρα το καλοκαίρι? Ειδικά το take me back home.

Λογω κολληματος με τον Lanegan δεν περιμενα να μ’αρεσει αλλα τελικα ο Gahan εδεσε αψογα ειναι η αληθεια.
Πολυ ομορφος δισκος.

ειναι τεραστιος δισκος που να παρει, τερμα συναισθηματικος και οχι τοσο σκατοψυχος οσο οι προηγουμενοι, και δε μπορω να καταλαβω γιατι μ’ αρεσει η φωνη του σκατηφλωρου εδω, εκτος απ’ το βαηολεητορ σα συνολο δε τη βρισκω με οτι εχει κανει. αλλα ο τυπος στο ξεσπασμα του δευτερου λεπτου του [I]Gone Too Far[/I] δεν εχει ξανατραγουδησει ποτε ετσι. φταινε οι συνθεσαρες, φταιει ο καιρος, ο δισκος ειναι ο αγαπημενος μου εδω και κανα διμηνο.

Αυτά ακριβώς.

Ή και όχι.

Νομίζω δεν έπιασες την εσσενζ του δίσκου.