Soundgarden - Box Set (Classic Album Selection)

Το περίμενα πολύ καιρό αυτό. Το χει πάρει κανείς? Ψάχνω στο youtube για unboxing βίντεο να δω τι παίζει, αλλά δεν βρίσκω τίποτα. Είναι και πολύ φθηνό (24 ευρώ) και μου φαίνεται περίεργο για 5cd.
Ξέρει κανείς τίποτα?

ΛΟΛ πήγε στο Groups and Artists. Ήθελα να το βάλω στις κυκλοφορίες, αλλά τώρα μιας και έγινε η μαλακία, βάλτε το στο thread των SG…

Mini-Lp ειναι.
Αλλα απ’την στιγμη που δεν υπαρχουν μεσα τα Screaming Life/Fopp και Ultramega Ok (λογω προβληματων με την SST και την Sub Pop προφανως) μαλλον ελλειπης κυκλοφορια μου φαινεται,ακομα και για συλλεκτες.

Κοίτα, άμα είναι και τα βγάλουν αυτά οι εταιρείες που είπες, μαζί με τα singles και τα EPs εγώ δεν θα χω πρόβλημα να τ’αγοράσω ξεχωριστά.
Το θέμα είναι ότι στο τρακλιστ του μποξ δεν υπάρχουν bonus tracks (SatanOscillateMyMetallicSonatas κλπ) και η μόνη φωτογραφία που χω δει δείχνει τις (αδύνατες) θήκες των cd. Οπότε πιστεύω δεν έχουν ούτε booklet. Άμα δεν βάζεις ούτε booklet σε box-set κυκλοφορία, είσαι ψιλικατζής και τρως πούλους. :?

ε αυτο γινεται συνήθως σε Low price box. δεν έχουν βιβλιαράκια. αν και εδώ λεει πως εχει.

The albums are presented as a set of mini-LPs in gatefold wallets with booklets and exclusive new artwork

Εχει κυκλοφορήσει; Το βρήκε κανείς κάπου (μαγαζί ή internet) και που;

Άρα δεν είναι mini-LP

[B]CD Description[/B]
The Soundgarden Classic Album Selection boxset contains Soundgarden?s seminal A&M albums, Louder Than Love (1989), Badmotorfinger (1991), Superunknown (1994) and Down on the Upside (1996) plus last year?s live record of the band?s 1996 West Coast tour, Live on I-5 (2011).

[B]The albums are presented as a set of mini-LPs in gatefold wallets with booklets[/B] and exclusive new artwork designed by widely acclaimed designer and long-term Soundgarden collaborator Josh Graham. The Classic Album Selection provides a hand-picked album anthology which serves as the ideal extended introduction for new fans, while offering an easy way to bolster or complete collections for existing fans.

Τι εννοεις; CD ειναι τα Mini-LP.

Α οκ προφανως καταλαβα λαθος

απλά σε μερικές περιγραφές υπάρχει και το replica για να είναι πιο κατανοητό για το τι μιλαμε.