Soundgarden - King Animal

http://www.youtube.com/watch?v=KkecIBT7hME

Καιρος να ανοιξουμε δικο του τοπικ πιστευω 8)

Bump :!:

Πάνε χρόνια που έχω να ακούσω Soundgarden.
Για να δούμε τι έβγαλαν!

Ποτέ δεν ήμανε ο μεγαλύτερος φαν Soundgarden, ωστόσο ακούγεται μια χαρά δίσκος για μπάντα με τέτοιο τεράστιο χρονικό διάστημα απουσίας. Το Taree ξεχώρισα με μια ακρόαση.

Kλαίω από συγκίνηση. Αναρωτιέμαι αν θα καταφέρω να βγάλω μία ακρόαση in one piece.

[SIZE=“4”]Welcome back boys!!![/SIZE]

έντιτ: Βοnes of Birds…

το περίμενα με αγωνία μιας και αποτελούνε αγαπημένη μπάντα, τι να πω το έχω ακούσει 15 φορές χαίρομαι που επιστρέψανε αλλά δεν είναι κ αυτό που ήθελα από ένα συγκρότημα αυτού του βεληνεκούς…

Ολα τα γατακια στα λαγουμια τους. SOUNDGARDEN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!!

για μενα ειναι αοσμος δισκος ειδικα αμα συγκριθει με την ΕΠΙΚΗ 3αδα των 90s

τωρα ατακες τυπου ‘τιμιος δισκος’ κλπ , σορρυ αλλα εμενα μου κανουν σε παρηγορια στον αρρωστο

και οποιος πει δισκαρα , νταξ καλο ειναι να ενθουσιαστει κοσμος να αγορασει κ το cd να ενισχυσει τα παλικαρια μας

[B]6-6.5/10 [/B]ειναι ο δισκος , εδω θαμαστε μετα απο χρονια να λεμε ‘τα λεγαμε’ 8)

παντως live ακομα ειναι πολυ δυνατοι και ο χρηστος ειναι μορφαρα

Μετά από χρόνια θα ανεβάσεις το βαθμό σου από το 6 σίγουρα 8).

Η πρώτη ακρόαση ούτε μένα μ’έπεισε. Θα του ρίξω άλλη μία αλλά είμαι κατά της πλύσης εγκεφάλου μέχρι να σ’αρέσει. Γιατί μετά ακόμα και να πείσεις τον εαυτό σου ότι σ’αρέσει, μετά από λίγο καιρό μένει στο ράφι και το ξεχνάς και βάζεις τα παλιά. Άν δε μ’αρέσει ούτε στη δεύτερη θα τ’απορρίψω. Έχει καναδυό κομματάρες βέβαια και το Rowing το τελευταίο είναι ΕΠΟΣ. Αλλά δεν το πολυσώζουν

Λοιπον το δισκακι γαμει πατοκορφα.

Ισως οχι τοσο καυλωμενοι οσο παλια αλλα φοβερη χημεια η μπαντα.Κι αυτος ο μπαγασας ο Shepherd παλι εγραψε δυο απ’τα καλυτερα κομματια του δισκου.

By crooked steps,A thousand days before,Blood on the valley floor,Taree,Rowing αγαπημενα προς το παρον.Τα υπολοιπα απο κοντα.

Μεσα στα καλυτερα της χρονιας,μη λεμε τα αυτονοητα…

Θέλει και αλλα ακούσματα…οι πρώτες ακροάσεις δεν μου αφησαν κάτι ειδικά μετα απο τοσα χρονια αναμονής…