South Park VS. Family Guy

μαλακία, σβήστε το.

](http://img560.imageshack.us/i/271846372zzsbghfs.jpg/) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

](http://img101.imageshack.us/i/43914157747fe2dbe94.jpg/) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

τρανταχτά τα επιχειρήματα του μακιντος (the dawg!!!) και ειπα να βαλω μερικες Πητερ

Να προσθεσω αυτο :stuck_out_tongue:

κάποιος σε αυτό το thread κάνει πλύση εγκεφάλου ή μου φαίνεται :p? η μόνη επαφή που είχα με family guy ήταν σε εκείνο το επεισόδιο στο southpark…καταλάβατε που πάει η ψήφος μου εντελώς δικαιωματικά :stuck_out_tongue:

αγαπάμε south park
υπεραγαπάμε Simpsons

αλλα η λατρεια ειναι μια(κι ας μην ειναι ποιοτικό και κτλ)…

+1000 στον pig

Δυστηχως συμφωνω με τον γνωστο αγνωστο αμπαλο αν και οχι στον υπερβολικο του βαθμο…Μου αρεσαν επισοδια αλλα γενικοτερα με ξενερωνε περισσοτερες φορες απο οτι με εφτιαχνε…Χωρις να σημαινει οτι ειναι για τα σκουπιδια

South Park δαγκωτο…Το χιουμορ του family guy με εχει κανει να ξενερωσω ουκ ολιγες φορες και συχνα το βαριεμαι (αν και εχει ορισμενες στιγμες που οκ εχουν γελιο…)

εδιτ: αλλα σαν τους Simpsons ΔΕΝ ΕΧΕΙ :slight_smile:

Ε αυτά που έγραψα είναι παιδιά των Simpsons, δε γίνεται να συμπεριληφθούν στην ανίσωση. :wink:

Family guy πολυ ανετα για μενα, νιωθω πολυ περισσοτερο το χιουμορ του, νταξει το ‘κακο’ ειναι πως εχει πολλα αστεια που αφορουν αμερικανικη τηλεοραση και γενικα αμερικανικη επικαιροτητα που μπορουν να ξινιζουν αρκετους, αλλα γενικα σαν σειρα τη θεωρω κλασεις ανωτερη απο south park.

χωρης παρεξηγεισις south park χωρις κανεναν ενδιασμο ειναι ποιο καυστικη η σατυρα του καθως το family εκτος απο την θεικη σκηνη http://www.youtube.com/watch?v=cNkp4QF3we8
εδω περα ολο το αλλο δεν ποιανει μια

Θεϊκή αυτή η σκήνη;
λολ.

Πόσοι πιστευουν οτι αυτη ειναι μαλλον η μονη σκηνη που χει δει ο Τραβόλτα???

Eγω στην αρχη νομιζα οτι καποιος μοντ του εκανε πλακα και του μετεφερε ποστ σε αυτο το τοπικ απο τις αγγελιες.

Παλιά θα στήριζα family guy γιατί απλά είχα δει μερικά διάσπαρτα επεισόδια απο south park.E τώρα που έλιωσα και το south park πιστέυω πως είναι μερικά levels πιο πάνω.Όχι ότι δεν λιώνω ακόμα με τις ακυρίλες του Πίτερ αλλά καλό θα ταν να χαν λίγη συνοχή τα επεισόδεια του family guy και όχι να ναι η μια αστεία σκηνή κολλημένη στην άλλη.Αγαπημένα και τα δύο λοιπόν αλλά ποιοτικά ανώτερο το south park.

εμενα και τα 2 μου αρέσουν πολυ παρολλο που το south park το εχω παρατήσει κανα 2-3 σεζον τώρα…

αλλα εγω δεν μπορώ να συγκρίνω τοσο το χιουμορ τους γιατι το SP βασίζετε πιο πολυ σε σάτιρα της επικαιρότητας ενω το FG εχει πιο “κλασικά” αστεία και για αυτο δεν εχει κάποια πλοκή στα επεισόδια…

προτιμώ FG για το λογο οτι μερικά σκηνικά μπορει να μου συμβούν και επειδή θυμάμαι τις μαλακιες του πιτερ να πεθαίνω μονος μου στο γέλιο… :smiley:

Σε κάποια φάση πίστευα πως σε αυτό το thread δε θα έβγαζες κουβέντα :stuck_out_tongue:
(ρε άμπαλε, δεν είναι μόνο ο έρικ στο south park!άιντεεε!:p)

τιμής ένεκεν κι εγώ υποστηρίζω south park με τα χίλια! Αλλά έχοντας δει τις 2 πρώτες seasons του family guy μπορώ να πω ότι είναι κι αυτό πολύ καλό!:smiley:

[SPOILER]


:lol:
[/SPOILER]

South Park “already did it”:

:stuck_out_tongue:

[B]Futurama>South Park>Drawn Together>American Dad> Family Guy[/B]

Κρίμα, και σε είχα σε μία εκτίμηση…

(ήσουν παλέψιμος, για να quotάρω ένα μύθο του φόρουμ)