South Park

Prosfata eida dyo episodeia kai epatha tin plaka mou!
Paidika sxedia se enhliko xioumor pou spaei kokkala! Poly kalo!
Anyone else??

Ενταξει, την ταινια την εχουμε δει σχεδον ολοι νομιζω. Παντως αν και μου αρεσε, δεν εχω δει ακομα καποιο επεισοδιο.

τα επεισόδια ειναι λιγότερο κάφρικα αλλα πιο καμμενα. σε ενα θυμαμαι η μπαρμπαρα στραιζαντ ειχε μεταμορφωθει σε ενα γιγαντιο ρομποτ που απειλουσε τον κοσμο…ΛΟΛ

σε ενα αλλο ο χριστος παλευε σε αγωνα μποξ με το σατανα…και ολοι ειχαν στοιχηματισει στον σατανα. το θεμα ομως ειναι οτι ο σατανας στοιχηματισε στον χριστο…καταλαβατε την συνεχεια…ΛΟΛ

τα προτεινω ανεπιφύλακτα :wink:

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Η σειρά είναι στον 10 κύκλο και εσείς τώρα το πήρατε πρέφα.
Οργανωμένη συγκάλυψη του κράτους για να μην μάθει ο ελληνικός λαός τι εστί South Park.

Oh my God they killed Kenny!!!
You Bastards!!!

Απιστευτα “καμμενο” καρτουν με τρελο χιουμορ.Εχω δει τις 8 απ τις 10 σεζον και απλα τα σπαει!Αν και προσωπικα προτιμω το Family Guy που το θεωρω ακομα πιο πετυχημενο και ακραιο ως σατιρα.

Trustno1 έγραψες…έβαλες φωτό με την καλύτερη σκηνή ever. Ο ΜΙR πέφτει πάνω στον Kenny…χαχαχαχα!

To kalytero nomizw einai to “The death of Eric Cartman”. Trelo gelio.

To Southpark δεν ειναι ουτε το δεξι @ του Happy tree friends .-

Καμμια σχεση. Το happy tree friends ειναι μια βλακεια και μιση με λιγο γελιο επιεδη ειναι καφριλα. Δεν εχει κανενα νοημα.

Εκει ειναι ολο το νοημα.Η ΚΑΦΡΙΛΑ!!!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
:o :o :o :o :o :o :o
#-o #-o #-o #-o #-o
](,) ](,) ](,) ](,) ](*,)

Πλάκα κάνεις… στάνταρ… :roll:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
:o :o :o :o :o :o :o
#-o #-o #-o #-o #-o
](,) ](,) ](,) ](,) ](*,)

Πλάκα κάνεις… στάνταρ… :roll:[/quote]

ναι όντως…κοιτα κανεις δε γελάει. μπορεις τώρα να πεις πως ήταν απλά ενα κρύο αστείο… :stuck_out_tongue:

Enjoy!

Ενα επεισόδιο που λέγεται, Make love not Warcraft το χει δει κανείς?
Τα σπάει απίστευτα…

:twisted:

Ναι, εκει που χοντραινουν και αρρωσταινουν απο το καψιμο. :stuck_out_tongue:

:lol: :lol:

Το Happy Tree Friends ειναι Hostel σε κινουμενο. Super :stuck_out_tongue:

South Park δεν εχω δει. :roll:

Ayto einai re paidia to epeisodio me to Warcraft! H megalyterh kafrila: “Mum, toilet!” Deite to!

To south park απλά γαμαέι!!! Τα επεισόδια κλάσεις ανώτερα από την ταινία. Από καμιά εικοσαριά επεισόδια που έχω δει μέχρι τώρα, αυτο με το warcraft και αυτό με τους επισκέπτες από το μέλλον που προκαλούν ανεργία είναι τα αγαπημένα μου…
South park rulezzz!

Μα καλά πως επιτράπηκε κάτι τέτοιο στην αμερική;;; Αλλά τι λέω, εκεί η αντίδραση στο κατεστημένο έχει γίνει μόδα! Πανέξυπνο! Αντί να καταπνίξουν την αντίδραση, την κάνουν μόδα!!! Αν μη τι άλλο, ευφυές!

Μαλακια…:cold: