South Park

QFT :frowning:

Επισοδειο 2ης σεζον που σερνουν τον Σεφ στα δικαστηρια…Απο τα ‘‘μετρια’’ της δευτερης σεζον-προφανως και τα εσπασε ομως…8)

Δειτε το σημερινο.

Στην τελευταια σκηνη, μετα απο ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καιρο, γελασα πολυ δυνατα :smiley:

Ολο το επεισοδιο ηταν σε καλες γενικες γραμμες, ειχε την μετριοτητα των ημερων, αλλα οκ ηταν καλο.

Είδα τα 3/4 του επεισοδίου, το παράτησα λόγω ατελείωτης βαρεμάρας, διάβασα το πάνω ποστ και έβαλα να το δω ως το τέλος. Ναι, είχε όντως το γέλιο της η τελική σκηνή. Όπως έσκασα και ένα χαμόγελο στην εμφάνιση των Rush.

Αυτό. Το επεισόδιο ήταν μια βαρεμάρα και μισή κατα τ’ άλλα, 2-3 συμπαθείς ιδέες (πχ η κρυμμένη φάτσα του άσχημου καναδού) ήταν repeat απο παλιότερα επεισόδια στην ουσία, αν το προηγούμενο με άριστα το 10 θα έπαιρνε ένα 2, σε αυτό θα έβαζα 3.

Μέτρια τα επεισόδια αλλά όχι και βαρετά η τελευταία σκηνή ήταν ότι ποιο κουλό υπάρχει :lol:

Μέτριο - καλούτσικο σε γενικές γραμμές, μερικά πράγματα με τους Καναδούς ήταν πετυχημένα, όπως όταν έσκασαν σαν στρατός με τα μπαστούνια και τις μάσκες του hockey :stuck_out_tongue:

… as is tradition :stuck_out_tongue:

Χαχααχαχαχχαχαχααχ

δειτε και το σημερινο!!

… and fuck Kyle! :lol:

Χαχαχ, καλό, καλό, Butters ανεκτίμητος :lol:

Τι έπαθε ο αποπάνος??? :-s (edit: πφ, ο πίσω πλέον, μια που γυρίσαμε σελίδα)

Λοιπόν, στα πρώτα πέντε λεπτά είχα ενθουσιαστεί, προμηνυόταν δυνατό επεισόδιο… αλλά τη συνέχεια την βρήκα μέτρια στην καλύτερη περίπτωση. Λίγο στο τέλος (και στην εξέλιξη που είχε το επεισόδιο για τον Καρτμαν) έσκασα ένα χαμόγελο, αλλά πέραν τούτου, jut an average episode for me.

Η σήζον ως τώρα κονταροχτυπάει στα ίσια την 12η ως προς τη χειρότερη όλων.

Το προηγούμενο ήταν μέτριο προς κακό, αλλά το φινάλε ήταν αποθέωση σκέτη!

Το σημερινό ήταν καλουτσικό, πιάνοντας τον εαυτό μου να γελάει σε αρκετά σημεία.
Στη σκηνή που ακούγεται το τρου και καλτ όνομα “ΜΙΤΣ ΚΟΝΟΡ”, έκλαψα.

Tι εννοείς;

Αν λες για τον Βutters, πέθανα στο γέλιο με τις ατάκες του όταν του τη μέτραγε ο Κάρτμαν:p

Όχι, τον Mackintosh εννοούσα, ποστάραμε σχεδόν ταυτόχρονα με σένα και δεν είδα το ποστ σου.

Δε ξερω τι λες, αλλα τα 2 τελευταια επεισοδια ειχαν σκηνες που γελασα εξω καρδια, κατι που εχει να συμβει 2-3 σεζον.

Δηλαδή δε γέλαγες έξω καρδιά με τον Ράντυ στο Medicinal Fried Chicken; :stuck_out_tongue:

Δε ξερω ρε συ, δε μου εβγαινε τοσο αυθορμιτο.

Ίσως δεν είσαι αυθόρμΗτος άνθρωπος.

Απολαμβανεις τις διακοπες σου ε? :smiley:

Άσε με με τους κωλοβέλγους… Και στειλε κανα ζωντανό λινκ στο ΦΒ να δούμε κι εμείς τπτ.

Δεν δινει στρεμινγκ το σαητ του ΣΠ?

Στέλιο τσέκαρε το http://www.watch-south-park-online.com

Εγώ πάντως όσες Βελγίδες έχω τύχει να γνωρίσω εδώ είναι μοντέλες, οπότε σε ζηλεύω τώρα. :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Buffalo soldiahh, in the heart of America
Stolen-from-Africaa
Brought into America … :lol:[/SPOILER]