South Park

Το οτι οι Stone & Parker ανανέωσαν για άλλες δύο σήζον το συμβόλαιο αναιρεί τη θεωρία περί “πίεσης απο το κανάλι που δεν τους αφήνει να κάνουν αυτό που θέλουν οι ίδιοι”. Πολύ απλά, δεν έχουν τις ιδέες που είχαν άλλοτε.

Αν και υπάρχουν στιγμές που το διασκεδάζω. Γενικά το έχω πάρει χαλαρά το πράγμα με το South Park. Περνάει ευχάριστα η ώρα, ακόμα και αν δε συγκρίνονται τα νέα επεισόδια με τα παλιά.

Ωραια η αρχη του δευτερου μισου αυτης της σεζον,με την συνιθισμενη εμφανιση βαρεμενων ανθρωπων που πιστευουν σε ηλιθιες θεωριες και συνομωσιας,και τον stan να συνεχιζει να νιωθει σαν το ψαρι εξω απο το νερο επειδη τα γουστα του αλλαξαν και δεν νιωθει πλεον οικειος με τους φιλους του.

Δεν ήταν όσο κακό περίμενα αλλά μέχρι εκεί. Μάλλον η καφρίλα του Cartman το έσωσε.

Νέο επεισόδιο και τα πράγματα αρχίζουν να μπαίνουν σε μια τάξη…πολύ καλό, με αρκετό γέλιο, κοινωνική κριτική και στα πρότυπα του ύφους που είχε καθιερώσει το Southpark…Ελπίζουμε σε ανάλογη συνέχεια…:slight_smile:

[SPOILER]λευτεριά στον Mantequilla :stuck_out_tongue: :lol:[/SPOILER]

εχει βγει και ενα 40λεπτο The Making of South Park - 6 Days to Air πριν καμια βδομαδα
για οποιον ενδιαφερεται…

επιτελους καλο επεισοδιο!!θυμιζει οντως παλιες καλες μερες καπως

Αρκετά καλό το καινούργιο αλλά δε με τρέλανε. Καλύτερα μου άρεσαν τα ass burgers :stuck_out_tongue:

To ass burgers για μενα ηταν πολυ πολυ μετριο… ενω μαρεσουν αρκετα απο τα τελευταια, που καποιοι τα θαβουν, το συγκεκριμενο ηταν κακο.
Τωρα κατεβαζω το νεο, για να δουμε !!

Αφού το είχα αφήσει κάπου στην 2η σεζόν το ξανάπιασα πριν κάνα μήνα και τα είδα όλα σερί. Το πρώτο επεισόδιο της 15η σεζόν ήταν μάλλον και το χειρότερο όλης της σειράς αλλά τα 3 τελευταία δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά τα σπάσαν. Ειδικά το τελευταίο με το butters όλα τα λεφτά.

Μετα απο καιρο, ενα πραγματικα καλο επεισοδιο.

Lemmiwinks is back :stuck_out_tongue:

Lemmiwiiiinks & Wikileaaaaks !!

Eλιωσα !
Απο τους καλυτερους ακυρους χαρακτηρες.

Πολλα ναρκωρικα το τελευταιο.

πάρα πολύ καλό και το τελευταίο…η σειρά πιστεύω πως βρίσκει πλέον το ρυθμό που είχε και παλιά!!! :smiley:

[SPOILER]στο σημείο που σκάει ο Spider Man σαν reference στο αντίστοιχο αποτυχημένο musical πέθανα στα γέλια…Επίσης πολύ πετυχημένη διαφήμιση για το δικό τους musical!!![/SPOILER]
well done gentlemen!!!

Women In White :lol:

[SPOILER]Go get a blowjob[/SPOILER]

Και το σημερινο επεισοδιο καλο ηταν -σχετικα-

Ηταν 3-4 φασεις που γελαγα κανονικα και οχι το “τυπικο” χαμογελο που υπαρχει στις τελευταιες σεζον.

Εμένα μ’ άρεσε αρκετά, το πολιτικό του χιούμορ ήταν καλό και οι φάσεις με τις κούκλες ήταν αστείες. Και λίγο mindfuck στο τέλος μπορώ να πω.

Χαχα! Λοιπόν, τα τελευταία επεισόδια μπορώ να πω πως έχουν μια υγιή παράνοια μέσα τους! Το δεύτερο μισό της σήζον σαφέστατα ανώτερο του πρώτου μισού…

Πραγματικά καλό επεισόδιο επιτέλους :slight_smile:

Ντάξει κατάφεραν να βγάλουν επεισόδιο που αγγίζει λίγη από την μαγεία του Trapped in the Closet…Πέθανα στο γέλιο!! Η season πάει από το καλό στο καλύτερο!!!:smiley: