Αγαπημένος χαρακτήρας South Park

ο πιο αστειος χαρακτηρας ειναι με διαφορα ο cartman, αλλα αυτο το thread λεει για τον πιο αγαπημενο, αρα ψηφισα kyle(f****** jew!).

Screw you guys, I’ m going home!!!
Eric Cartman = θεός, τρελό γέλιο!!!

oloi!

Eric Cartman for president…:lol::lol::lol: Μακραν ο αγαπημενος μου χαρακτηρας, βγαζει παντα το πιο πολυ γελιο απο ολους… Απιστευτος, καφρος, ρατσιστης (chinese people have no souls ! :lol2: :lol:), παρτακιας, κομπλεξικος, ενας απλος καθημερινος Θεος… Απο τους καλυτερους χαρακτηρες γενικα…

Είστε τραγικοί. Είναι δυνατόν να λείπει απ’ το poll ο Randy;;; [-X

Όντως… Με διαφορά ο αστειότερος απο τους γονείς. (ακολουθεί ο πατέρας του Kyle). Τα επεισόδια μ’ αυτόν είναι θεικά!

Απλά υποθέτω πως το πολλ έγινε με βάση τις πρώτες seasons περισσότερο, όταν είχε - σχετικά - μικρότερο ρόλο. (αν και ποιός ξεχνάει στιγμές απο τις πρώτες σηζον όπως το “two guys naked in a hot tub” :lol:)

edit. Ακυρο το πάνω για το πολλ με βάση τις πρώτες σήζον, μια απο όπως βλέπω στο πολλ έχουμε και Mr/Mrs Garrisson.

Πω ρε, ούτε που γνώριζα την ύπαρξη αυτού του θρεντ.

Ούτε γω το είχα πετύχει ποτέ…
Λοιπόν καλά για μένα ξέρετε, Kenny και ξερό ψωμί.

Τώρα κάθε χαρακτήρας είναι μοναδικός, από τα παιδιά, από τους γονείς αλλά και από όλους του Southpark.Το πιο πολύ γέλιο μου το βγάζει ο Randy φυσικά, αλλά και ο καθυστερημένος μέχρι αηδίας Αστυνόμος Barbrady.

Τώρα για τον cartman ότι και να πεις είναι λίγο, οπότε δεν έχω λόγια.


Now playing: Biffy Clyro - God & Satan
via FoxyTunes

ο Cartman παιζει εκτος συναγωνισμου…βσκ ο Καρτμαν των πρωτων σεζον μεχρι και στην μεση,οχι η αδερφη που τον εχουν κανει τωρα…απο πισω του,Μπατερς,Μπαρμπρεηντη,Σελυ,Κεννυ και Σεφ…ααα,και Μεφεστο,εσπερνε οσο επαιζε…πο,και Τουιγκ,θεος…